Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Pasakainā Madagaskara

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Madagaskara   »   Pasakainā Madagaskara

Ja jūs sapņojat par ceļojumu uz pasaules malu, par tropu baltajām pludmalēm, un par tikšanos ar pasakainiem dzīvniekiem, tad jūs esat atraduši ideālu piedāvājumu. Madagaskara liek aizrauties elpai visiem bez izņēmuma. Daba, paradīzes peizāžas un okeāna zilgme padara šo vietu par unikālu visas pasaules mērogā. Ekskursija ir domāta personām, kam ir interese par pasauli, kuri meklē jaunus iespaidus, piedzīvojumus un eksotiku. Izstieptas rokas attālumā savvaļas daba, tikšanās ar lemuriem un krokodiliem. Maršrutā ir ietverti arī dabas brīnumi nacionālajos parkos, neparastā Becibukas upe, kā arī laiks atpūtai pludmalē. Un tas viss neparasti komfortablos apstākļos – augstas klases viesnīcas garantē atpūtu un atslābināšanos pēc iespaidiem pārpilnas dienas, kā arī papildu izklaidi nodrošina lidojumi ar avieti.

1. diena
Dalībnieku pulcēšanās lidostā. Lidojums uz Nusi - Be. 

2. diena
NUSI BE
Ielidošana Nusi – Be. Transfērs uz viesnīcu, apmešanās viesnīcā. Brīvais laiks atpūtai pēc ceļojuma. Pusdienas. Brīvais laiks atpūtai pludmalē. Vakariņas, naktsmiers. 

3. diena
MAHADZANGA
Brokastis. Izvākšanās. Transfērs uz lidostu, lidojums ar avieti uz MAHADZANGU. Madagaskaras viena no lielākā pilsētas centra apmeklējums. Pastaiga pa Poincare bulvāri, caur Quai Orsini līdz Marechal Joffre ielai. Pilsēta ir saglabājusi savu unikālo, koloniālo raksturu. Līkumainās un šaurās ieliņas, mājas, kuras kādreiz tika izrotātas ar okeru, koka durvis ar rokām darinātiem kokgriezumiem, kalpo kā atgādinājums par seno greznību. Brīvais laiks jūras piekrastē, kur valdnieks, ir 22 metrus garš baobabs – milzīgākais šīs sugas pārstāvis Madagaskarā. Pusdienas. Pastaiga gar jūru, Becibukas upes grīvas tuvumā. Iemitināšanās viesnīcā Baobab Tree Majunga. Brīvais laiks atpūtai pie baseina, vai arī atpūtai pludmalē. Vakariņas un naktsmiers. 

4. diena
ANKARAFANTSIKAS NACIONĀLAIS PARKS
Brokastis. Brauciens uz ANKARAFANTSIKAS NACIONĀLO PARKU. Sastapšanās ar gidu, īsa iepazīšanās ar parka vēsturi un tajā spēkā esošajiem noteikumiem. Pusdienas. Brauciens uz parku, kurš ir viens no lielākajiem dabas rezervātiem Madagaskarā, un tā platība ir aptuveni 1350 km². Ankarafantsika ir pasaulē vienīgā teritorija, kur dzīvo peles lemurs. Parks ir brīnišķīga vieta putnu vērošanai, šeit var sastapt 129 sugu putnus, tostarp – 75 endēmiskās sugas. Parks – tā ir arī mājvieta vairākiem desmitiem reptiļu un amfībiju. Tikpat bagāta, kā dzīvnieku pasaule, ir arī augu valsts pasaule. Parka teritorijā var skatīt aptuveni 800 augu sugu. Reiss pa ezeru, kura laikā ir iespējams satikt šeit mītošos krokodilus, kā arī daudzus mītošos putnus. Pārgājiens uz parka rajonu, kur aug daudz vareni baobabi. Pēc tam brauciens uz gleznainu kanjonu. Brīvais laiks foto pauzei. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas, naktsmiers. 

5. diena
MANGACAS EZERS
Brokastis. Brauciens uz MANGACAS EZERU, kur, ja paveiksies, ir iespējams redzēt krokodilus. Ezers ir svētvieta, kur tiek godinātas daudzas vietējās dievības. Cirananas muzeja apmeklējums. Pusdienas savannas vidū esošajā Antsantie lodžijā, pēc tam brīvais laiks atpūtai pie baseina. Atgriešanās Mahadzangas viesnīcā, vakariņas, naktsmiers. 

6. diena
ANJOHIBE ALAS
Brokastis. Brauciens par bezceļiem Anjohibes alu virzienā. Pa ceļam apstāšanās nelielos ciematos, kas atrodas atstatus no galvenajiem tūrisma maršrutiem, - tā ir brīnišķīga iespēja iepazīties ar Madagaskaras iedzīvotāju ikdienas dzīvi. Brauciens pa savannu līdz ūdenskritumam, kas atrodas brīnišķīgā vietā, šī ūdenskrituma ūdens ieplūst tieši kristāldzidrajā un aukstajā ezerā. Brīvais laiks peldei, pusdienas. Brauciens uz AHJOHIBE ALĀM. Alas atrodas pazemē, aptuveni 40 metru dziļumā, Mahabo plakankalnē. Tās stiepjas vairāku kilometru dziļumā, tostarp veidojot istabu tīklu ar neparastiem klinšu veidojumiem. Alu teritorijā ir veikti daudzi atklājumi paleontoloģijas jomā. Alu izpēte – tas ir brīnišķīgs ceļojums zemes iekšienē. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas, naktsmiers. 

7. diena
LE CIRQUE ROUGE – BECIBUKAS UPE – KAZEFI
Brokastis. Brauciens uz LE CIRQUE ROUGE, kas atrodas Mozambikas kanāla piekrastē. Tas ir reģions ar neparastām peizāžām, šeit dominē daudz skarbākas sugas, pateicoties smilšu klintīm. Šajā reģionā ir iespējams sastapt daudzas vietas, kur ir vērojamas dinozauru pēdas. Visdrīzāk, ka šeit atrodas šo aizvēsturisko dzīvnieku kapenes. Vietējā tirgus apmeklējums tuvākajā ciematā. Šeit var iegādāties žāvētus augļus, medu, augļus. Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks atpūtai viesnīcā, atpūta pludmalē, kā arī, pēc izvēles (par papildu samaksu uz vietas): brauciens līdz BECIBUKAS UPES piestātnei. Īss reiss motorlaivās pa upi līdz nelielam zvejnieku ciematam. Pastaiga līdz bākai, kas atrodas Becibukas upes deltā. Ja paveiksies, tad šeit varēsiet sastapt lemurus. Pusdienas. Reiss KAZEFI virzienā, uz nelielu zvejnieku apmetni. Brīvais laiks pastaigai pa neparasti burvīgu pludmali. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas un naktsmiers. 

8. diena
NUSI-BE
Brokastis. Brīvais laiks. Izvākšanās. Pusdienas. Transfērs uz lidostu, lidojums ar avieti uz NUSI-BE. Transfērs uz viesnīcu, vakariņas un naktsmiers. 

9. diena
Brokastis. Izvākšanās. Brīvais laiks (atkarībā no izlidošanas laika), transfērs uz lidostu un lidojums.

Cenā iekļauts:
7 naktis: 2 viesnīcā NUSI-BE, 5 Baobab Tree Majunga viesnīcā;
2-vietīgi numuri (pastāv iespējam novietot vienu papildu gultu) ar vannām istabām un kondicionieriem;
ēdināšana: brokastis, pusdienas un vakariņas atbilstoši programmai;
lidojums: Rīga – Nusi - Be - Rīga;
braucieni minibusā;
gida pakalpojumi.

Papildus:
Obligātie maksājumi uz vietas: ieejas biļetes, vietējie gidi, lidojums ar avieti:~ 260 EUR, tējas nauda: ~ 4 EUR/ no personas/ dienā;
Papildus maksājumi: Becibukas upe – Kazefi: ~ 35 EUR;
Vīzas: ir nepieciešamas. Latvijas Republikas pilsoņi un nepilsoņi tūrisma vīzu, var saņemt Nusi-Be lidostā;
Vīzas cena: ~ 35 EUR;
Apdrošināšana.

Rekomendējamā valūta: EUR.
Vēlami ērti pārgājienu apavi.
Bagāžas limits lidojot no Nusi-Be – Mahadzanga – Nusi-Be: aptuveni 12 kg; rokas bagāža: aptuveni 5 kg.
Pastāv virsnormatīvās bagāžas deponēšanas iespēja.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home