Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Portugāles pastaiga

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Portugāle   »   Portugāles pastaiga

Lisabona - Sintra - Rokas rags - Kaškeša - Eštorils

Tūristu programma, kuras laikā apmeklēsiet slavenākās vietas Lisabonā un tas apkārtnē ar grupas vadītāju un būs iespēja pavadīt daudz brīva laika patstāvīgi. Lisabona ir neierobežota ziņkārībai - muzeji, neparasta arhitektūra un vienkārši izbaudīt izcilo Portugāles virtuvi - tas aizņems daudz laika. Un iepirkšanās pārsteigs pat vismodernākās sievietes – cena ir vispievilcīgākā Eiropā. Un tas arī prasa laiku. Portugāles apkaimē ir daudz milzīgu centru, kur ikviens veiksmīgi var iepirkties.

1. diena
Tikšanās lidostā. Transfērs uz viesnīcu. Brīvais laiks. Vai pēc vēlēšanās par papildus maksu (55 eiro vienai personai) keramikas flīžu fabrikas apmeklējums.
Jūs uzzināsiet slavenās portugāļu flīzes Azuležu vēsturi, apskatīsim tas produkcijas gatavošanas procesus un gleznošanu ar rokām. Jums tiks piedāvāts krāsot flīzes mākslinieku vadībā, ko jūs varat paņemt mājās pēc krāsošanas. Draudzīga, mierīgā atmosfērā ar vieglu vīnu un sieru, jūs varat noskaņoties atpūtai. Rūpnīcā ir muzeja veikals, kurā jūs redzēsiet (var iegādāties) ne tikai flīzes, bet arī visa veida keramiku - figūriņas, svečturi, lustras utt. (Garums apmēram 3 stundas).

2. diena
Brokastis viesnīcā.
Dosimies aizraujošā ekskursijā uz Lisabonu, kas atrodas gleznainajos kalnos, labajā Tagus upes krastā. Iepazīsimies ar Lisabonu, kas pārsteigs ar savu gaišo svētku sajūtu atmosfēru. Mēs apsolām jums lielisku garastāvokli visu dienu. Ko mēs redzēsim: Avida da Liberdade - plats bulvāris ar daudzām zaļajām alejām, kas atgādina Parīzes bulvārus. Alfama ir vēsturisks apgabals, pateicoties akmeņainai zemei, kas izdzīvoja katastrofālas 1755. gada zemestrīces. Šeit atrodas Lisabonas katedrāle, Sv. Antonija baznīca un San Vicente de Fora klosteris. Belēnas rajons ir cieši saistīts ar vēsturiskiem atklājumiem. No šejienes Henrijs jūras braucējs, Fernands Magelāns, Vasko de Gamma devās ceļojumā pa visu pasauli. Pēc Jaunās Pasaules atklāšanas šeit viesojās Kristofers Kolumbs. Jūs redzēsiet 16. gadsimta pieminekli - Belēnas torni. Lisabonas Belēnas tornis ir tāds pats simbols kā Parīzes Eifeļa tornis. Klosteris Žeronimušs, kas apvieno gotikas, renesanses, mauru motīvu un jūras tēmu un stilus. Un arī mēs apmeklēsim Prasa-du-Komersio, ar pieminekli karalim Jose I, daudzpusīgo un atšķirīgo Rossiu laukumu ar pieminekli imperatoram Pedro IV un tā tālāk. Pēc tam pa 25. aprīļa tiltu mēs ejam uz skatu laukumu pie Kristus statujas, kas atrodas otrajā Težas krastā. Tur, no putna lidojuma paveras neaizmirstama Baltās pilsētas panorāma. Tik brīnišķīgi attēli, kas uzņemti šeit, atgādinās par braucienu uz Portugāli ilgu laiku. Ekskursijas beigās mēs baudīsim Brazīlijas rodisio - bagātīgas pusdienas ar 7 veidu gaļu ar dzērieniem un bufeti. Atgriešanas viesnīcā. Brīvais laiks.
Transfērs uz vakariņām ar Fadu romancēm (pēc izvēles papildu maksa - 65 eiro, ieskaitot transfēru). Vakariņu laikā jūs ne tikai iepazīsieties ar tipiskajiem portugāļu ēdieniem un vietējiem vīniem, bet arī sajutīsiet portugāļu īpašo dzīvesveidu, kas izteikta Fadu dziesmās.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks pastaigām pa pilsētu un iepirkšanās. Vai arī papildus maksu - (105 eiro) ekskursija uz Evoru - viena no skaistākajām un senākajām Portugāles pilsētām. Evora, kas saņēmusi pilsētas muzeja statusu, ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un atrodas Alentežo provincē 120 km attālumā no Lisabonas. Mēs iepazīsimies ar pilsētas arhitektūras mantojumu: Diānas templi, kas uzcelta II. AD, baznīca Sv. Francis, slavena ar savu kapelu, kas celta no cilvēku kauliem. Pusdienas nacionālajā restorānā un brīvais laiks pastaigai pa seno pilsētu. Atgriešanas Lisabonā.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Dodamies ekskursijā uz Sintru - Portugāles pērli - vienu no iecienītākajām Portugāles monarhu un aristokrātu vietām. Apmeklējiet Quinta da Regaleira pili, kas tiek pareizi uzskatīta par romantiskāko vietu Sintrā. Šī pils XIX gs. ko ieguvis Dr Carvalho Monteira, kuram bija liela ģimenes bagātība, un to viņš palielināja Brazīlijā, pateicoties kafijas tirdzniecības monopolam un dārgakmeņiem. Kā Masonu Ložas loceklis viņš gribēja uzcelt fantastisku vietu, kur varēja savākt simbolus, kas atspoguļo viņa intereses un filozofiju. Uz 4 hektāriem zemes viņš uzcēla noslēpumainas ēkas, kas slēpj simbolus, kas saistīti ar alķīmiju, mūra celtniecību, tepliešiem un rozenkreiciem. Pils teritorijā ir arī parks ar ezeriem, akām, soliņiem, strūklakām un arhitektūras kaprīzēm. Šis parks sākotnēji tika uzbūvēts kā Ēdenes dārzs, tāpēc ir daudz eksotisku augu.
Pusdienas nacionālās virtuves restorānā ar vīnu. Pēc pusdienām mēs ejam uz Rokas ragu, rietumu Eiropas galu. Eiropa beidzas šeit, pēkšņi, starp straujiem akmeņiem un Atlantijas vēja brāzmām. Izbaudiet šīs vietas enerģiju, izveidojiet neaizmirstamus fotoattēlus. Šeit jūs varat iegādāties "Apmeklējuma sertifikātu Zemes malai".
Tad mūsu ceļš atrodas gar Kaškaisu un Eštorilu gar okeānu ar neskaitāmām pludmalēm un atpūtas vietām, kas ir mīļākās vietas jauniešiem un aristokrātiem ne tikai Lisabonā, bet arī visā Eiropā. Lisabonas rivjēra ir vieta, kur dvēsele gulstas, acs priecājas un plaušas tiek piepildītas. Vieta, kuru jūs negribat pamest vispār. Ir iespējams bezgalīgi skatīties uz kalnu virsotnēm, pa kuriem, līdzīgi kā dārgakmeņi, pilis, cietokšņi un villas ir izkaisīti; uz nebeidzamo okeānu, kuras krāsa mainās atkarībā no debess krāsas. Reizēm šķiet, ka neredzams mākslinieks, mainot ainavu papildina ūdens krāsas: melna, tad zilā, tad zaļā, tad pēkšņi apjucis uz brīdi, apgāztas kārbiņu tirkīza, un citur debesis dekorējis ar varavīksni. Mēs arī apstāsimies pie klints "Velna Mute" - noslēpumaina un pārsteidzoša vieta, ar kuru saistītas daudzas leģendas. Atgriešanas Lisabonā.

     
     
     
     
     
     
    
     

5. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks pastaigām pa pilsētu un iepirkšanās vietām. Vai pa papildus samaksu (40 eiro) - nenogurstoša iepazīšanās ar Portugāles provincēm (Eriseira - Žose Francu lauki - Mafras ciems). Vispirms mēs apmeklēsim nelielu zvejas pilsētu - Ericeiru, kas senos laikos bija ceturtā muitas valstība. No šejienes, no mazā ciemata, 1910. gada 5. oktobrī - pēdējais Portugāles karalis devās uz Angliju trimdā, atstājot savu dzimteni uz mūžu. Tagad Ericeiras pludmales ir iecienīta vietējo iedzīvotāju un sērfotāju atpūtas vieta, kas ierodas no visas pasaules. Tad mēs dodamies uz ciemu Žose Franku- Portugāle-miniatūrā, kur pastaigāsimies pa šaurajām ieliņām zvejas ciematos un iepazīsimies ar Portugāles lauksaimnieku ikdienu ciematā XX gadsimtā sākumā . Apmeklēsim mājīgas mājas, senās pilis, baznīca, dzirnavas. Mēģināsim vietējo maizi ar žāvētu sālītu desu un mājās gatavotu vīnu. Mafra - pilsētas galvenā atrakcija ir pils, klosteris, kas celts par godu dēla dzimšanai Žoanas karalim V. Viņš nolēma veikt savu ambiciozo sapni - aizēnot Spānijas Escorialu. Viss komplekss aptver 40 tūkstošu kvadrātmetru platību, un pils marmora bazilika ir līdzīga katedrālei. Atgriešanas Lisabonā.

6. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvs laiks pastaigām pa pilsētu un iepirkšanās vietām. Iespējas rezervēt papildus ekskursijas.

7. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvs laiks pastaigām pa pilsētu un iepirkšanās vietām. Vai arī par papildus. maksu (99 eiro) autobusu ekskursija pa "Portugāles zelta gredzenu" (Obidos - Batalha - Alkobasa - Tomar). - 8 stundas. Obidos ir gleznainā pilsēta, tai ir cits neoficiāls nosaukums - "līgavu pilsēta". Senos laikos Portugāles kari bieži apmeklēja Obidosi, lai pavadītu medusmēnesi, pils bija iecienītā Portugāles valdnieku rezidence. Monarhi mīlēja tērēt tur svētkus, svinības un kāzas. Tas piedāvā jauktas mājas ar sarkaniem jumtiem un mājīgiem pagalmiem. Mēs pastaigāmies pa šīs pilsētas senajām ieliņām, apbrīnojam gleznaino un eleganto balto māju ar sarkaniem jumtiem pilsētas ainavu. Izmēģiniet vietējo ķiršu liķieri “Ginja” šokolādes tasēs. Batalha - šajā mazajā pilsētā ir Dominikānas klosteris Santa Maria da Vitoria. Klostera celtniecība sākās 1385.gadā pēc karaļa Žuana zvēresta uzbūvēt klosteri - Jaunavas Marijas par godu viņa uzvarai pār kastiliešiem, un beidzās tikai 1517. gadā. Pusdienas nacionālajā restorānā ar vietējiem vīniem un bezalkoholiskajiem dzērieniem. Alkobas - šī vieta piesaista romantiku un pārus mīlestībā, jo šeit viduslaiku abatijā tiek apglabāti Pedro I un Inês de Kastro. Šo bēdīgi slaveno karalisko pāru bieži sauc par Portugāles Romeo un Džuljetu. Tomar - gleznainā pilsēta, kas atrodas 140 km attālumā no Nabanas upes krastiem. no Lisabonas. Tas tika dibināts Reconquista laikos un daudzus gadsimtus bija lielo bruņinieku templis. Šeit ir viens no lielākajiem Portugāles arhitektūras pieminekļiem - Kristus ordeņa bruņinieku templis, templāru mantinieks. Pils ir dekorēta ar slaveniem logiem, no kuriem viens ir pieejams apskatei. Vienu reizi Anglija piedāvāja norakstīt visu Portugāles valsts parādu vienam logam, bet lepnie portugāļi atteicās no šī piedāvājuma. Atgriešanas Lisabonā. 

8. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvs laiks pastaigām pa pilsētu un iepirkšanās vietām. Iespējas rezervēt papildu ekskursijas. Pārsēšanās uz lidostu.

Ceļojuma izmaksas vienai personai atkarība no izvēlētas viesnīcas un reģiona: 

Izmitināšana Lisabonas Rivjerā:
 
HOTEL LONDRES 3*
Periods / numura tips

19.03.-30.04.

22.10.-31.10.

01.05.-30.06.

01.10.-21.10.

27.08.-30.09.
Divvietīgs numurs 600 797 823
Vienvietīgs numurs 826 1173 1225
3 persona numurā 565 765 785
 
HOTEL ESTORIL EDEN 4*
Periods / numura tips 01.02.-31.03.

01.04.-30.06.

01.10.-31.10.

01.06.-30.09.
Divvietīgs numurs 919 1050 250
Vienvietīgs numurs 1339 1559 250
3 persona numurā 865 1000 250
доплата за sea view 85 85 85 

TRYP LISBOA CAPARICA MAR 4*
 
Periods / numura tips 01.02.-31.03.

01.04.-30.06.

01.10.-31.10.

01.06.-30.09.
Divvietīgs numurs 724 798 903
Vienvietīgs numurs 1029 1060 1375
3 persona numurā 680 740 849
 
Izmitināšana Lisabonā pēc "Fortunas" sistēmas (Precīzu viesnīcu uzzināsiet pēc ceļojuma apstiprināšanas):
Periods / numura tips Viesnīca 3* Viesnīca 4*
Divvietīgs numurs 670 775
Vienvietīgs numurs 1190 1290
3 persona numurā 870 970
 

Cenā ir iekļauts:
Aviobiļete Rīga - Lisabona - Rīga;
Izmitināšana viesnīcas izvēlētajā kategorijā ar brokastīm;
Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta;
2 vakariņas ar dzērieniem;
Krievu valodā runājošs gids.

Cenā nav iekļauts:
Biļetes uz muzejiem;
Ir iespējams rezervēt labākos autobusa vietu ar papildu samaksu:
• 1. rinda - 15 EUR / Vieta pie loga, 20 EUR / vieta pie ejas;
• 2. un 3. rindas - 15 EUR / pers..

Ekskursijas par papildus maksu:
Keramikas flīžu fabrikas apmeklējums - 55 EUR, t.sk. uztaisīta flīze, vieglā vīna, siers, cepumi;
Ekskursija uz Evoru - 105 EUR, ieskaitot pusdienas;
Provinces Portugāle - Ericeira - José Franco - Mafras ciems - 40 EUR, t. sk. vieglas pusdienas ar vietējo vīnu;
Zelta gredzena ceļojums (Obidos - Batalha - Alkobas - Tomāra) 8 stundas - 99 EUR, t.sk. vakariņas ar dzērieniem;
Ieejas biļetes par papildus samaksu.

Uzņēmums patur tiesības mainīt ekskursiju dienu un laiku, saglabājot visu ekskursiju programmu.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home