Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Piedzīvojumi kalnos + atpūta pie jūras

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Gruzija   »   Piedzīvojumi kalnos + atpūta pie jūras

1.diena
Ierašanās Tbilisi vai Kutaisi. Transfērs un iekārtošanās viesnīcā Tbilisi.

2.diena
Ekskursija pa Tbilisi.
Šodien Jūs gaida iepazīšanās pastaiga pa Tbilisi, kuras laikā jūs apmeklēsiet seno Tbilisi, pastaiga pa Pasaules tiltu, kā arī būs neliels ceļojums no pagātnes uz nākotni, kur varēs vērot Tbilisi kontrastu ar XIX gadsimta arhitektūras būvēm un mūsdienu Tbilisi. Jums būs iespēja pacelties uz Narikalas citadeli, ar cietokšņa sienu no kuras paveras panorāmas skats uz pilsētu, kā arī būs iespēja pacelties ar funikulieri uz Svēto kalnu, pasēdēt pie viena no galdiņiem panorāmas kafejnīca, Funicular un pie tējas tases ar valriekstu ievārījumu baudīt skatu uz veco un jauno Tbilisi.
Vakarā Jūs gaida vakariņas Nacionālā Gruzīnu restorānā.
Gruzīnu Vakariņas – tās ir svinīgas, ar garšīgiem gruzijas ēdieniem, apburošu Gruzīnu vīnu un fonā skan Gruzīnu tradicionālās dziesmas (pēc vakariņām transfērs uz viesnīcu par papildus samaksu).
Nakts viesnīcā Tbilisi.

3.diena
Ekskursija uz Kazbegi.
Pēc brokastīm brauciens uz Kazbegi un pa ceļam senā pils kompleksa Ananuri (XVII gs.) un Gudauri apmeklēšana. Ananuri un Gudauri – viens no slavenākajiem kalnu slēpošanas kūrortiem Gruzijā, kas atrodas 2195 m augstumā. Ierašanās Kazbegi.
Tālāk Tempļa apmeklēšana, Svētās Trīsvienības baznīca  — krust-kupolveidīga baznīca, kas ir celta XIV gadsimtā. Atrodas augstu kalnā, 2170 m augstumā, kalna Mkinvarceri pakājē (5047 m), gar Kara Gruzijas ceļu, gar  ciematu Gergeti. No kalna virsotnes, kur atrodas Gergeti Trīsvienības baznīca, paveras lielisks skats (līdz baznīcai, mums ir iespēja iznomāt vietējo džipu par papildus samaksu – EUR 20 vienai personai).
Pusdienās aicinām Jūs pie gruzīnu ģimenes, kur jums būs iespēja piedalīties tradicionālā grūzijas ēdiena Hinkali pagatavošanā pēc grūzīnu receptes, kas  tiek nodota ģimenē no paaudzes uz paaudzi.
Atgriešanās Tbilisi. Nakts viesnīcā.

4.diena
Ekskursija - Mchetas - Borjomi - Kutaisi.
Brokastis viesnīcā.
Pēc brokastīm ekskursija uz "Mchetu", kas ir viena no vecākajām pilsētām Gruzijā.
Mēs apskatīsim klosteri un baznīcas, kas ir nozīmīgi kristīgās arhitektūras Gruzijas pieminekļi.
"Svetitskhoveli katedrāle" ir Grūzijas pareizticīgās baznīcas patriarha templis, kas jau gadu tūkstošiem bija galvenā Grūzijas katedrāle. Tā ir iekļauta UNESCO pieminekļu Pasaules mantojuma sarakstā. Šobrīd tiek uzskatīts par vienu no mūsdienu Gruzijas garīgajiem simboliem. Klosteris "Samtavro " - celta IV gadsimtā pēc karaļa Mariana plāna.
"Džvari" — pēc izcilām arhitektūras formām  ir viens no arhitektūras šedevriem un pirmais piemineklis, kas ir Gruzijā Pasaules mantojuma sarakstā.
Vieta, kur saplūst divas upes Mtkvari un Aragvi. Tieši par so vietu rakstīja M.J.Ļermontovs.
Šodien mēs apmeklēsim pilsētu – kūrortu Borjomi, kas ir slavena ar saviem ārstnieciskajiem minerālūdeņiem. Jums būs iespēja ne tikai izmēģināt ārstniecisko ūdeni, bet arī baudīt Dabas parka Borjomi ainavu. Tālāk izbraukšana uz Kutaisi. Nakts viesnīcā Kutaisi.

5.diena
Ekskursija - Kutaisi / Gelati / Motsameta / Bargati / Tskaltubo / ala Prometejs.
Pēc brokastīm pilsētas tūre pa Kutaisi – uz seno Kolhīdas valstības galvaspilsētu (I gs. mūsu ērā) Mēs sāksim mūsu mazo ieskatu no pilsētas vēsturiskā centra: Balts tilts, Puškina iela, Monplaris, Vecā koledžas ēka, pilsētas dārzs, Nacionālais Vēstures muzejs. Tālāk apmeklēsim seno Gelati (XII gs.) un Motsameta (XVII gs.) klosterus, kā arī Bargati katedrāli (XI gs.).
Pusdienas restorānā (par papildus samaksu), kur jūs varēsiet nogaršot unikālus ēdienus no vietējās virtuves. Pēc pusdienām mēs dosimies Prometeja alā, kura ir otrā lielākā Eiropā. Ala ir slavena ar savām ievērojamām zālēm, pazemes ezeriem un upēm. Tālāk apmeklēsim slaveno kūrortu Tskaltubo. Galvenais dabas ārstnieciskais faktors ir Tskaltubo ūdens - unikāls pēc savām fizikāli-ķīmiskajām īpašībām, termālie (33-35 grādi) radona ūdens. Nakts viesnīcā Kutaisi.

6.diena
Ekskursija: Okaces kanjons un Gordijs - Martvili - Svanetija.
Brokastis viesnīcā.
Pēc brokastīm agri no rīta 09:00 dosimies uz ciemu Gordijs, kas atrodas Imeretijas ziemeļaustrumu daļā, 800 m augstumā no jūras līmeņa. Šīs vietas Īpašā atrakcija ir – Okaces kanjons, neaprakstāms skaistums, kas tika izveidots dabiski. Upe Okace ņem savu sākumu pie kalna Ashi, kuras augstums sasniedz 2440 metrus virs jūras līmeņa, un savā ceļā rada karstas alas. Kinčha ciemā upe pievienojās upei Tskhenistsqali. Tieši šajā vietā ir izveidojies apbrīnojami skaists 16 kilometru kanjons, kura platums atsevišķās vietās sasniedz 10-15 m, bet dziļums pārsniedz 50 metrus.
Pirms nokļūt līdz pašam kanjonam, mums nāksies iet ar kājām vairākus kilometrus pa nelīdzenu reljefu ar slīpumiem un pacēlumiem (kopā 544 pa kāpnēm) pa līkumainām meža takām un nelielām koka tiltiem. Vēl mazliet pacietības, un dažas minūtes ceļā pa metāla gaisa tiltu – un Jums atvērsies  galvu reibinošs panorāmas skats, kas paveras no skatu laukuma ar augstumu 140 metri. Skatīties no šī laukuma uz leju – tas ir tas pats, kas skatīties no 45 stāva balkona. Baudīsim neskartu kanjona skaistumu un krāšņumu, kristāltīrus Okaces upes ūdeņus un klints reljefus.
Ceļojums pa kanjonu beidzas pie avota. Varēs nobaudīt aukstu ūdeni pēc grūta, ar piedzīvojumiem un iespaidiem pilna ceļojuma, kad tika pievarēts vairāk nekā 2 km ceļa, kas var būt labāks?
Nedaudz atpūšoties un organizējot neaizmirstamu fotosesiju, turpināsim pastaigāties pa parku, ko uzcēla kņazi Dadiaņi vēl 18 gadsimtā. Nākamais mērķis – kņazu Dadiani pils, no kuras palikušas tikai drupas.
Pēc ekskursijas pa Okaces kanjonu un Gordiju mēs dosimies uz Martvili, kur arī ēdīsim pusdienas.
Pēc pusdienām apmeklēsim Abašistskali upes kanjonu, kur jūs nokļūsiet īstā pasakā. Būs iespēja izbraukt ar laivām un aplūkot lielisku skatu uz upi un ūdenskritumiem.
Tālāk mūs gaida brauciens uz Svanetiju.
Ceļš uz pilsētu Mestiju, īstu Grūzijas pērli, kas ir pilna ar pārsteidzoši skaistām vietām, daudzi režisori neatteiktos uzņemt šeit filmas! Augsti kalni, upes, senas baznīcas un senas svanku arhitektūras torņi - tas viss ir Svanetijas savdabīgais skaistums un brīnums! Brauciena laikā Jūs sagaida Ingura HES  apmeklējums. Ierodoties Mestijā – iekārtošanās mājīgā viesnīcā un gardas vakariņas.

7.diena
Ekskursija - Mestija.
Brokastis viesnīcā.
Pēc brokastīm Jūs apmeklēsiet etnogrāfisko brīvdabas muzeju, varēsiet apmeklēt seno svansku māju un redzēt apbrīnojamo torno no iekšpuses. Jūs varēsiet arī apmeklēt muzeju, kas ir veltīts vienam no izcilākajiem  XX gadsimta alpinistam Mihailam Hergiani, kur ir arī saglabājies alpīnisma aprīkojums.
Pacelšanās uz Atsvali, lai varētu izbraukt ar kanātiem.
Otrā pusē.
Jūs varat izvēlēties vienu no variantiem kā pavadīt laiku (par papildus samaksu):
Pārgājiens ar zirgiem kalnā Čalatis Chinvali, no kura paveras lieliska panorāma vai pārgājiens kalnos, kas tiks sastādīts saskaņā ar personīgām fiziskām sagatavotībām.
vai
Džipu tūre uz vienu no unikālajām pasaules malām – uz ciemu, kas atrodas 2000 m augstumā virs jūras līmeņa un ir visaugstākā teritorija Eiropā. Šīs ciemats  6 mēnešus gadā  ir atrauts no ārpasaules, ceļš no Мestijas  ir tikai 40 km garš, bet ceļa stāvoklis prasa transporta maiņu,  būs nepieciešams noīrēt džipu. Pusdienas vietējā kafejnīcā Ušguli un pēc tam mēs dosimies uz  kalnu Šhara,kas ir augstākais kalns  Gruzijas teritorijā.
Nakšņošana viesu mājā Mesijā.

8.diena
Brauciens un Ekskursija uz Batumi.
Brokastis viesnīcā.
Pārbrauciens uz Batumi.
Ierašanās Batumi, iekārtošanās viesnīcā.
Tālāk ekskursija pa Batumi, kuras laikā Jūs apmeklēsiet Botānisko dārzu.
Ekskursija pa pilsētu Batumi sākas no Piejūras parka un pilsētas vēsturiskās daļas. Ielas Veco Batumi rotāti ar šausmīgo mītisko radību ornamentiem, mūsu pastaigu turpināsim pa garo bulvāri, kas stiepjas gar visu krasta līniju.
Jums būs iespēja redzēt Batumi jūras ostu, Piacas laukums, katedrāle, Jaunavas Marijas baznīca, Pareizticīgo Svētā Nikolaja baznīca, Drāmas Teātris, Eiropas Laukums, Mēdejas statuja, Neptūna Statuja, Sv. Barbari, 6. maija parks, Delfinārijs, Alfabēta tornis, kustīgās Ali un Nino statujas, dejojošās un dziedošās strūklakas un daudz ko citu.
Pilsētas apskati pabeigsim vakarā ar izbraucienu uz jahtas, un redzēsim pilsētu  vakara gaismās no jūras puses.
Mēs arī dosimies uz lāzera šovu - dejojošām strūklakām. Tas ir neaizmirstams šovs, no kura vienkārši nav iespējams atraut acis (krāsainās ūdens strūklas paceļas līdz debesīm  mūzikas skaņu pavadībā).
Nakts Batumi viesnīcā.

9-11 dienas
Atpūta pie jūras Batumi.


12.diena
Transfērs uz lidostu Batumi vai Kutaisi.
Ja ir vēlēšanās, tad iespējams pagarināt atpūtu Batumi.
Tāpat ir iespējams organizēt dzelzceļa pārbraucienu līdz Tbilisi un izlidošana no a/e Tbilisi - 35 EUR

Cenā iekļauts:
Transfērs;
Rokas bagāža;
Visu autobusu pārbraucieni ceļojuma laikā;
Visas minētās ekskursijas (izņemot papildus);
Ieejas biļetes;
Gida pakalpojumi;
Dzīvošana 3* viesnīcā Tbilisi centrā ar brokastīm;
Dzīvošana 3* viesnīcā Kutaisi un Mestija (brokastis/vakariņas);
Nakšņošana viesnīcā Batumi ar brokastīm;
Visas ieejas biļetes / Pacēlāji Tbilisi;
Vakariņas restorānā Tbilisi.


Papildus:
Nododamā bagāža;
Medicīniskā apdrošināšana;
Papildus ekskursija uz Ušguli - 75 EUR/cilv.;
Papildus ekskursija uz Adžarijas kalnu - 25 EUR/cilv.;
Papildus ekskursija uz Mtirala nacionālo Parku - 45 EUR/cilv.;
Papildus ekskursija Bahmaro kūrortu  - 75 EUR/cilv.;
Papildus ekskursija Kutaisi - 55 EUR/cilv.;
Papildus ekskursija "Okaces kanjonu un Gordiju - 60 EUR/cilv.;
Dzelzceļa pārbrauktuve līdz Tbilisi un izlidošana no a/e Tbilisi - 35 EUR

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home