Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Pludmales atpūta Mаdagaskarā

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Madagaskara   »   Pludmales atpūta Mаdagaskarā
Vēlaties kļūt par pirmatklājēju un apceļot visnoslēpumaināku vietu Pasaulē? Tad Jums ir obligāti jālido uz Madagaskaru! Pirmo reizi Latvijas vēsturē tieši reisi no Rīgas!
 
8 iemesli apceļot Madagaskaru:
-Madagaskara atrodas vienā laika joslā ar Latviju, tāpēc jūsu aklimatizācija notiks ātri un viegli. --Vīza tiek noformēta iebraucot, par 35 eiro, tieši lidostā; 
-Nav nepieciešamas potes;
-Neticami skaistā daba pārsteigs Jūs ar savu daudzveidību! Šeit ir gan lemuri, gan hameleoni, gan fantastiskie gekoni un pat tomātu vārde! 
-Skaistās pludmales ar mīkstām smiltīm un kristāldzidru ūdeni, piemērotas gan mierīgai, gan aktīvai atpūtai, – te ir viss priekš niršanas un snorkelinga.
-Drošība. Draudzīgi vietējie iedzīvotāji, daudzi no tiem runā angļu valodā, nav ubagu;
-Komfortablas viesnīcas franču un itāļu tipa jebkurai gaumei un budžetam;
-Daudz skaistu suvenīru, kuru skaitā ir lēti safīri un izstrādājumi no vērtīga koka.
 
Nusi-Be
-baltas, smilšu, pasakainas pludmales
-kristāldzidrais Indijas okeāna ūdens
-lemuru valstība
-vaniļas plantācijas un smilšainās piekrastes ar koraļļu rifu
-augi un dzīvnieki, ko jūs nesastapsiet nevienā citā vietā pasaulē
 
Image result for мадагаскар

Uz 7 naktīm
ORANGEA 3+* AI 849 eur 
VANILA & SPA  4* FB 1099 eur  
ROYAL BEACH 4+*   AI 899 eur 
PALM BEACH RESORT & SPA  4* AI 1119 eur
ANDILANA BEACH RESORT 5* AI 1949 eur
RAVINTSARA WLLNESS & SPA 5* HB 2099 eur

Uz 14 naktīm
ORANGEA 3+* AI 1399 eur 
VANILA & SPA  4* FB 2169 eur  
ROYAL BEACH 4+*   AI 1499 eur 
PALM BEACH RESORT & SPA  4* AI 2349 eur
RAVINTSARA WLLNESS & SPA 5* HB 2999 eur

Iespējāmas ekskursijas Madagaskarā:

Trīs salas — ekskursija sākas Nusi Komba, kas tiek dēvēta par „lemuru salu”. Vizīte Lemuru parkā, kur, bez populārajiem Madagaskaras dzīvniekiem dzīvo ar boa pitoni, hameleoni un bruņurupuči. Kā nākamā pieturvieta - Ampagorinas ciemats, kur ir nelieli veikaliņi ar tur nopērkamiem amatnieku ražojumiem, kur var iegādāties Madagaskaras suvenīrus. Pēc tam - Nusi Tanikeli, kas tulkojumā nozīmē „neliela sala”, kura kopš 2010. gada ir nacionālais parks un jūras rezervāts. Tam sekos kāda paradīzes pludmale, kur varēs snorkelēt Indijas okeānā un atpūsties. Tālākā gaitā maršruts virzīsies uz Nusi Sakatija - sala, kas ir slavena ar smaragdzaļo okeāna ūdens nokrāsu. Pusdienās būs zivis un jūras veltes. Atgriešanās viesnīcā vēlu pēcpusdienā. Ekskursija uz pus dienu. 

Nusi Iranža — ekskursija uz salu, kas atrodas aptuveni 50 km attālumā no Nusi -Be. Nusi Iranža - tās ir divas daļas, ko savieno 2 km smilšu dambis. Sala ir dabas rezervāts, jo šeit mājo jūras bruņurupuči un palmu krabji. To ieskauj paradīzes pludmales, un okeāna krāsu toņi variē no gaiši zilā līdz kobalta zilajam krāsas tonim. Laiks brīvai atpūtai pludmalē un spirdzinošam veldzējumam okeānā. Pēc tam sekos pusdienas malgašu gaumē. Vēlu vakarā atgriežamies viesnīcā. Pilnas dienas ekskursija. 

Nosi Fanihi — viena no visnoslēpumainākajām arhipelāga salām, kuru malagasieši uzskata par Sakalavas dzimtas karaļu kapavietu. To ietver kristāldzidrs okeāns, ar pūdera veida maigām smilšu pludmalēm, un ir ideāla vieta snorkelēšanai un atpūtai. Neaizmirstamus mirkļus jums sniegs peldēšanās Antana-Be dabīgajos baseinos, kur būs iespēja peldēt kopā ar lielajiem, zaļajiem bruņurupučiem. Atgriešanās viesnīcā pēcpusdienā. Ekskursija pus dienai. 

Tūre pa salu — brīnišķīgs veids, kā iepazīt Nusi-Be nozīmīgākās vietas. Programmā malagasiešu Svētais koks - lūgšanu vieta animistiskajā kultūrā. Brauciens uz Elvilas apvidu. Pastaigas pa šaurām ieliņām, pilsētas tirgus apmeklējums, brīvais laiks iepirkumu veikšanai. Pēc tam zooloģiskais dārzs - „Lemuria Land”, kur dzīvo visinteresantākie Madagaskaras dzīvnieki: lemuri, bruņurupuči, pitoni, hameleoni, gekoni un daudzi citi dzīvnieki. Pusdienas vietējā restorānā. Atpūta vienā no vispopulārākajām salas pludmalēm - Andilanas pludmalē. Izskaņā brauciens Nusi-Be visaugstākajā kalnā Mont Passot, no kurienes varēsiet tīksmināties par salas iespaidīgajām panorāmas ainavām. Pilnas dienas ekskursija. 

Ekskursija ar kvadracikliem — teicams veids, kā atklāt Nusi-Be salas interesantās vietas. Adrenalīns un superīgas izklaides palmu un baobabu ielenkumā, kā arī iespēja iepazīt Madagaskaras ciematus un brīnišķās pludmales. Ekskursija pus dienai. 

Mont Passot trekings — programma kalnu pārgājienu cienītājiem. Trekings (aptuveni 2 stundas) uz Nusi-Be augstāko virsotni - Mont Passot. Kalna virsotnē būs iespējams vērot salas brīnišķīgo panorāmu. Atgriešanās viesnīcā pēcpusdienā. Ekskursija pus dienai. 

Ja netiek savākts pietiekams braucēju skaits, iespējams, ka konkrētā ekskursija nenotiks. 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home