Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Pūķu festivāls Krakovā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Polija   »   Pūķu festivāls Krakovā
1. diena
06:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens cauri Lietuvai. Pietura pastaigai un pusdienām Varšavā. Pilsētas apskate ar pastaigu pa vecpilsētu, kuras laikā apskatīsim: Pils laukumu, Karaļa pili, Varšavas vecāko – Sv. Jāņa baznīcu, tirgus laukumu ar gotiska stila baznīcām un senajiem sienu stiprinājumiem māju fasādēs. Būs iespēja iepazīties ar vietējo mākslinieku gleznojumiem, kā arī varēsiet iegādāties suvenīrus. Pārbrauciens uz Krakovu. Nakts viesnīcā Krakovā.
 
2. diena
Brokastis. Pēc izvēles, izbraukuma ekskursija uz Zakopani (25 EUR) – Polijas ziemas galvaspilsētu. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, pacelsimies Gubalawka virsotnē (Augstie Tatri), no kuras paveras apburošs skats uz apkārtni. Zakopanes pilsētas ekskursijas laikā jums būs iespēja iepazīt vietējo iedzīvotāju kultūru, tradīcijas un folkloru, kas ir saglabājusies no seniem laikiem un tiek nodota nākamajām paaudzēm. Pastaiga pa centrālo pilsētas ielu, kur būs iespēja apmeklēt kafejnīcas un suvenīru veikaliņus. Pēc vēlēšanās piedāvājam iespēju apmeklēt “Terma Białka” termālos avotus. Komplekss ir sadalīts 4 zonās. Izklaides zona – 5 termālā ūdens baseini, ūdens temperatūra 34 C, slidkalniņi, kuru kopējais garums sastāda 300 metrus, plašs atrakciju parks bērniem. Klusā zona – tā ir īstā vieta tiem, kas vēlas relaksēties un atpūsties no ikdienas trokšņiem un steigas. Te tiek piedāvāti 3 baseini, kā zināms ūdenim piemīt dažādas nomierinošas un ārstnieciskas īpašības. Pirts cienītājiem tiek piedāvātas 5 saunas, ģeotermālais ūdens baseins, atvēsinošais baseins, kokteiļu bārs. SPA centrā ir pieejama virkne dažādu relaksējošu un ārstniecisku procedūru. Nakts viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Pēc izvēles, ekskursija „Veļičkas sāls raktuves” (15 EUR), raktuvēs ekskursija vietējā gida vadībā. Veļičkas sāls (Wieliczka) raktuvju apmeklējums. Septiņu gadsimtu laikā sāls iegūšanas raktuves ir kļuvušas par neatkārtojamu un noslēpumainu sāls pilsētu. Pazemes ezeri, baznīcas ar unikālām sāls skulptūrām, lielās sāls kameras, kur vēl mūsdienās rīko balles, koncertus un pat futbola mačus. Atgriešanās Krakovā. Iepazīšanās ar Polijas «garīgo galvaspilsētu», «simt baznīcu pilsētu» - Krakovu, ekskursija vietējā gida pavadībā (15 EUR). Ne velti Krakova ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā kā viens no pasaules vērtīgākajiem objektiem. Pilsētas vēsturiskā centra apskate: slavenais Vāveles kalns ar gotisko katedrāli un Karaļu pili, tirgus laukums, Sv. Marijas baznīca, Sukiennices ēka, Jagelonu universitāte. Brīvais laiks. Vienu nedēļas nogali gadā, Krakova pārvēršas par brīnumainu un mistisku dzīvnieku – pūķu, pilsētu! Vakarā, kad satumsīs, varēs vērot “pūķu šovu” Vislas upes krastā. Katrai vecpilsētai ir sava leģenda, arī Krakovai. Leģenda vēsta, ka ilgus gadsimtus Vāveles kalnā zem Karaļu pils dzīvoja pūķis un vienu reizi gadā tas iziet! Šogad, 2019. gadā, Krakovā notiks 19. Pūķu Festivāls! Redzēsim peldošus, lidojošus, rūcošus un dūmus laidošus, milzīgus, līdz pat 15 m augstus, pūķus aizraujošā uzvedumā ar lāzera un pirotehniskajiem efektiem. Pilsētā tiks organizēti dažādi pasākumi pilsētas viesiem – mūzika, dejošana un interaktīvas spēles. Šo šovu brauc vērot cilvēki no visas Polijas un tuvajām kaimiņvalstīm! Nakts viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas. Pārbrauciens uz Varšavu. Pilsētā atrodās daudz lielu tirdzniecības centru, kuros vienmēr ir patīkama iepirkšanās. Lielveikali piesaista katru pilsētas ciemiņu, jo šeit katrs var atrast to, ko meklē – dāvanas, sadzīves preces, apģērbu un pārtikas produktus. Laiks iepirkties. Laiks pusdienām. Pārbrauciens uz Rīgu, vēlu vakarā/ naktī ierašanās mājās.
 
Cenā iekļauts:
Autotransporta pakalpojumi;
Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā;
Nakšņošana viesnīcās 2-vietīgos numuros ar ērtībām;
Ēdināšana: brokastis viesnīcās.
 
Papildus:
Veselības apdrošināšana;
Izbraukuma ekskursija «Zakopane un Augstie Tatri» - 25 EUR / 20 EUR bērnam līdz 12 gadiem;
Ekskursija Krakovā, vietējā gida pavadībā - 15 EUR / 10 EUR bērnam līdz 12 gadiem;
Izbraukuma ekskursija uz Veličku - 15 EUR / 10 EUR bērnam līdz 12 gadiem;
Ieejas biļetes Veličkas sāls raktuvēs - 90 PLN pieaugušajiem, 70 PLN bērniem (gids krievu vai angļu valodā);
Ieejas biļetes “Terma Białka” termālajos avotos/baseinos: apmeklējums 2,5 st. no 35PLN / ģimenes biļetes no 45 PLN / baseini un saunas no 45 PLN;
Personiskie izdevumi;
Dzīvošana vienvietīgā numurā – 60 EUR;
Papildvieta autobusā – 70 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home