Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Riodežaneiro un Buzios

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Brazīlija   »   Riodežaneiro un Buzios

Rio-De-žaineiro - tā ir Brazīlijas pērle! Šajā pilsētā visi sapņi piepildās, šeit viss ir tik pasakains, ka gribas ienirt pilsētas atmosfērā- neiedomājami zilajā jūras ūdenī, pieskarties baltajām smiltīm un atrasties priecīgu cilvēku atmosfērā.

1. diena
Privātais transfērs(tikai ar vadītāju) no Rio-De-žaineiro lidostas(Galeão airport ) uz Jūsu viesnīcu,kas atrodas Kopakobanā.Brīva diena.

2. diena
Brokastis viesnīcā.Viesnīcas foajē,Jūs,sagaidīs gids.Ekskursija uz pus dienu uz Pao de Azucar kalnu(Cukura galvu).Jūs aizbrauksiet uz Praija Vermeļja (Sarkano pludmali), no turienes pa trošu ceļu,pacelsieties uz Urka kalnu,kur varēs novērot brīnišķīgu skatu, no skatu platformas.Pēc tam ar mašīnām,Jūs dosieties uz Rio vecpilsētas,centrālo rajonu,kur varēsiet apskatīt baznīcas, klosterus un arī ēkas, kas ir uzbūvetas koloniālajā stilā.Apskatīsiet Rio galvenos apskates objektus-Marakana stadionu,Sambadromu, kur notiek ikgadējais karnevāls,San Sebastijana katedrāli un Municipālo teātri, 

3. diena
Pēc brokastīm,fojē sagaida gids. Dosieties uz Kristus pestītāja statuju,cauri pilsētas vēsturiskajam centram,kur ir saglabājušies daudz vēsturisku celtņu.Pa ceļam,Jūs aplūkosiet baznīcas,klosterus,pilsētas galveno katedrāli.Ierašanās dzelzceļa stacijā,no kurienes izbrauc vagoniņš,kas arī mūs nogādās pie statujas.Uz kalna Korkovado virsotnes(700 m virs jūras līmeņa),atrodas Rio simbols-Kristus pestītāja statuja(38 metri),kura tika uzcelta 1931.gadā.

4. diena
Brīva diena.Atpūtieties un izbaudiet. Jūs varat iegādāties papildus tūres, par atsevišķu samaksu, apmeklēsiet tādas vietas kā Botāniskais dārzs ,Gunabara  līcis, Karaliskais Petropolis,Favelas un daudzas citas brīnišķīgas vietas.

5. diena
Privāts transfērs (tikai ar vadītāu),no Jūsu viesnīcas Kopakobanā uz viesnīcu Buziosā(~2 stundu brauciens no Rio-De-žaineiro uz ziemeļiem. Buzosa, tas ir zvejnieku ciemats 177km attālumā no Rio ,kas ir viena no skaistākajām planētas vietām. Pilsēta apbur ar savām pludmalēm ar siltajām, dzeltenajām smiltīm un tīro okeāna ūdeni. Ir visas iespējas izbaudīt sērfošanu,daivingu un citām ūdens izpriecām. Buzosā ir vairāki skatu laukumi,no kuriem paveras brīnišķīgi skati uz pludmali un kalniem. Šajā pilsētā, Jūs varat pastaigāties, staigāt pa veikaliem, pasēdēt bārā vai restorānā,kuru šeit ir ļoti daudz.

6. diena
Brīva diena pludmales atpūtai vai papildus ekskursijām par piemaksu

7. diena
Brīva diena. Jūs varat visu dienu pavadīt pludmalē,baudot maltīti restorānos.Lūdziet mūs izveidot papildus eksursijas,piemēram, kruīzu pa pussalu.

8. diena
Privāts transfērs(tikai ar vadītāju), no Jūsu viesnīcas Buzosā uz Rio-De-žaineiro starptautisko lidostu.

Cenā iekļauts:
Starptautiskais lidojums
Dzīvošana viesnīcās,pēc programas ar brokastīm
Individuālās eksursijas pa Rio-De-žaineiro ar krievvalodīgu gidu
Individuālie transfēri pēc programas ar vadītāju

Papildus:
Papildus eksursijas
ēdieni un dzērieni
Medicīniskā apdrošināšana
Personiskie tēriņi

SUPER PROMO:Rio de Janeiro & Buzios

 

DBL

SGL

 

4*

Royalty Rio:Standart Room, BB (brokastis)
Buzios Beach Hotel Standart Room, BB (vai līdzīgi)

1790 EUR

2790 EUR

 

         

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home