Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Sajūti Gruzijas garu

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Gruzija   »   Sajūti Gruzijas garu

1. diena
Lidošana.Transfērs uz Tbilisi. Iekārtošanās viesnīcā. Vakarā jums būs vakariņas gruzīņu restorānā ar folkloras šovu. Nakšņošana viesnīcā.

2. diena
Brokastis. Pēc brokastīm apskates ekskursija pa Tbilisi vecpilsētu.Apburoša pilsēta, kas celta 5. gadsimtā gar Kūras upes līkumoto ieleju. Visi apskates objekti atrodas ļoti tuvu viens otram, dažu minūšu gājiena attālumā. Tālāk pa virvju ceļu dodamies uz Naricas cietoksni.No turienes paveras burvīga panorāma, kura ietver sevī visu Tbilisi. Pastaiga pa Viļņas skvēru un uzkāpsiet uz Svēto kalnu. Nakšņošana viesnīcā.

3. diena
Brokastis. Brauciens uz Kahetiju - reģions, pazīstams kā vīna zeme. Bodbes - Sv. Nino klostera apmeklējums. Tālāk dodamies uz Signani - mīlas pilsētu, kas ieskauta cietokšņa sienās. No skatu torņiem var vērot skaisto Alazaņas ielejas panoramu. Pēc tam aicinam Jūs uz Veliscihu, kur Jums sākumā būs ekskursija vīna pagrabā ar Gruzīņu vīna degustāciju.  Brauciens uz Tsinandali, Čavčavadzes ģimenes muižu – 19. gadsimta gruzīņu aristokrātijas pārstavji.Pastaiga pa angļu stila dārzu, pēc tam slavenā dzejnieka un kņaza Aleksandra Čavčavadzes mājas-muzeja, vīna pagraba apmeklējums. Atgriešanās Tbilisi. Iekārtošanās Tbilisi. 

4. diena
Brokastis. Mchetas pilsētas apmeklējums - Gruzijas senā galvaspilsēta. Pilsēta atrodas pie Aragvijas un Mtkvartas upes. Nākamais brauciens uz Stepantsmindu pa militāro Gruzijas ceļu. 
Pa ceļam mēs apmeklēsim arhitektūras kompleksu - Ananuri, kurš atrodas Aragvijas upes kreisajā krastā un ar burvīgu skatu uz Žinvalī ūdenskrātuvi. Ierašanās
Stepantsmindā (Kazbegi) – pilsēta atrodas kalna pakājē.Šeit Jūs varat izbaudīt dabas krāšņumu ar augstajiem kalniem, ezeriem un mazām upēm. Var izbaudīt skaitas panorāmas ar skatu uz Kaukāzu, ieskaitot Kazbeka kalnu (5047m.). 
Atgriešanās. Iekārtošanās viesnīcā, pilsētā Tbilisi. 
Papildus: 4x4 mašīnas lai varētu tikt līdz Gegretī Svētās Trīsvienības – 35 EUR par mašīnu, uz 6. cilv.;

5. diena 
Transfērs uz Kutaisi. Lidojums uz mājām vai ir iespēja pagarināt atpūtu pilsētā Batumi.

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga — Kutaisi — Rīga;
Transports pēc programmas;
Krievu valodā runājošš gids tūres laikā;
Iekārtošanās viesnīcā  3*,  4  naktis pilsētā Tbilisī;
Ēdināšana (3 brokastis, 1 vakariņas restorānā ar folkloras šovu);
Ieejas biļetes; Virvju ceļš + Tsinadali;
1x vīna degustācija Veliscihe; 
Ūdens– 1 ūdens pudele uz cilvēku dienā.;
Maza rokas bagāža.

Papildus:
Apdrošināšana;
4x4 mašīnas lai varētu tikt līdz Gegretī Svētās Trīsvienību – 35 EUR par mašīnu;
Nododamā bagāža 20 kg. — 75 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home