Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Salas burvība - Joga tūre

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Indonēzija   »   Salas burvība - Joga tūre

1. diena
Lidojums.
Transfērs un izmitināšana.

2. diena
Joga ir unikāla iespēja mācīties kontrolēt savu garīgo un fizisko stāvokli. Ja Jūs nekad neesat praktizējis jogu, tieši Jums tiks izvēlēts vislabākais Asans (vingrinājums), lai atrastu līdzsvaru ar savu iekšējo pasauli.
Okeāna-terapija – klasiska atpūta pludmalē, ,šeit dominē nedaudz relaksējoša atmosfēra ar izmērītu dzīves gaitu, kas veicina pilnīgu relaksāciju.
Terapeitiskā-javānas masāža ir dziļa akupresūras masāža, kuras mērķis ir paaugstināt muskuļu tonusu, atslābināt cīpslas, uzlabot asinsriti, dziļās limfātiskās sistēmas nomierināšana un ķermeņa iekšējās enerģijas papildināšana, ko veic javānas speciālists.
 Картинки по запросу Лечебно-яванский массаж
 
3. diena
Ceļojums pa spēka vietām, tā ir unikāla iespēja apmeklēt zemes punktus, kur notiek dabas spēku koncentrācija un to piekļuve virsmai. 
Tempļa Goa Gadžan apmeklējums vai Ziloņa alas. Tas ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā-viens no senākajiem Bali tempļiem. Šī ir tempļu, baseinu un statuju sistēma. Pati ala ir izveidota cietā klintī, no ārpuses dekorēta ar kokgriezumiem, saskaņā ar leģendu, to ietver Zemes Dievs ar atvērtu, ēd sliktās cilvēku domas un atbrīvo no negatīvā.
Tiek uzskatīts, ka templi apdzīvoja ļoti garīgi askēti un dzīvoja klinšu padziļinājumos.
Dodamies pa Tegalalangas rīsu terasēm. Tas ir UNESCO Pasaules kultūras mantojums, brīnišķīgās smaragda rīsu terases Ubudas tuvumā. Kanjona nogāzes, kas apdarītas ar terasēm, veido sarežģītus modeļus un zaļus pakāpienus, piepildīts ar entuziasmu un apbrīnu par cilvēku darbu.
Gunung Kavi tempļa apmeklējums. Šī vieta tiek uzskatīta par vienu no senākajām Bali un izskatās pēc karaļa kapa , būvēts vairāk nekā 1000 gadus atpakaļ. Templi ieskauj bezgalīgas un gleznainas rīsu terases, kā arī visa teritorijas liānās un džungļos.
Visbeidzot viens no spēcīgākajiem enerģijas centriem pasaulē, tas ir Sebatu templis. Viens no vismazāk slavenajiem tempļiem Bali. To sauc par Svētā Avota templi un ar to saistās leģendas un stāsti, kur Svētais avots glābj cilvēci no ļaunām domām.
Kur Serbatu ūdenskritumā atrodas sakrālā pirts. Šī vieta ir slēpta no daudzām tūristu acīm. Serbatu Bali sauc par karmas attīrīšanas ūdenskritumu, pieplūst ar spēcīgo enerģiju, Jūs varat sajust kā ūdens iet caur ķermeni, mazgā visu negatīvo, visus šķēršļus, bailes, attīra garīgi un fiziski piepilda ar spēku priekš jauniem sasniegumiem.
Svētā attīrīšanās ūdenskritumā, Jums būs iespēja iemērkties dabiskajos karstajos avotos. Šis vērtīgais ūdens ārstē reimatiskas slimības, ievērojami uzlabo labsajūtu, atvieglo sāpes un rada jautrību.
Iepazīšanās ar dzīvniekiem un Luvak kafijas plantācijām. Redzēsiet savām acīm kafijas plantācijas, kurās varēsiet izmēģināt visdārgāko kafiju pasaulē, kafiju Luvak, un iepazīties ar dzīvnieku Musanga, kurš ir galvenais dalībnieks kafijas ražošanā.
Atveseļošanās karstajā avotā ar lielu minerālvielu daudzumu. 
 
4. diena
Joga.
Okeāns-terapija.
Картинки по запросу йога
 
5. diena
Joga.
Okeāns-terapija.
Ārstēšana-javānas masāža.
 
6. diena
Dziednieciskā attīrīšanas ceremonija piecās Bali upēs. Bali dziednieces Džero apmeklējums, kurai ir unikāla dāvana un attīra sevi upē.
 Картинки по запросу Церемония очищения в пяти реках у балийского целителя
 
7. diena
Joga.
Okeāns-terapija.
Ziedu ceremonija ar Bali dziednieku (ja nepieciešams). Dziednieks Džero lūgs Jums uzrakstīt vārdu un uzvārdu, skaitīt skaitļus, kas atbilst noteiktam dzīves periodam, un ja šie skaitļi nelabvēlīgi ietekmē Jūsu likteni, tad ar Ziedu ceremonijas palīdzību tiek mainīti skaitļi ar negatīvo enerģiju ar tiem, kas atrodas Jūsu vārdā ar pozitīvo. Ceremonijā ietilpst dažādu ziedu smaržvielas un piepilda Jūs ar varavīksnes emociju aromātu. Ceremonija notiek pēc saulrieta.
 
8. diena
Joga.
Okeāns-terapija.
Apmeklēsim vienu no svarīgākajiem tempļiem Bali - Uluvatu templis un senā Kečak deja. Tas ir viens no deviņiem svarīgākajiem Bali tempļiem, kas pasargā salu no ļaunajiem gariem. Templis atrodas Bali salu Dienvidu punktā, 98m virs jūras līmeņa, no kura paveras brīnišķīgs skats uz Indijas okeānu. Saulrieta laikā templī tiek parādīta Kečak deja. Pasākuma centrā-viens no svētajiem eposiem ‘’Ramajana’’. Galvenā mākslinieku grupa (70-150 cilvēki un vairāk) veido loku, un pastāvīgi dzied ‘’čak’’ un stiepjas augšup. Viņiem nosegtas tikai locītavas, to krūtis ir kailas.  Galvenie varoņi darbojas sarežģītos kostīmos. Varna palīdz princim Ramam pret ļauno karali Ravana.
 Картинки по запросу храм Улувату и древнейшего танца Кечак
 
9.diena
Joga.
Gastronomiskas vakariņas ar svaigām jūras veltēm Okeāna krastā zvejnieku ciematā Džimbarana.
Uz mūsu planētas ir tādas vietas, pēc kuru apmeklējuma ir vēlme atgriezties. 
Viena no tādām vietām-Džimbaranas līcis.
Džimbarana tradicionāli bija zvejnieku ciemats, kuru iedzīvotāji vēljoprojām nodarbojas ar zivju un jūras produktu ieguvi piekrastes ūdeņos.
Gandrīz visos restorānos-milzīga izvēle ar svaigām jūras veltēm. Jūs varat personīgi doties pie akvārijiem un izvēlēties sev zivi, krabi, karaliskās garneles. Jūs sagatavosiet un iesniegsiet sarakstā to ko esat izvēlējies.
Vakarā gandrīz visi piekrastes restorāni izstāda galdus tieši pludmalē, lai atpūtnieki varētu baudīt okeāna skatu.
Bet šī vieta ir īpaši slavena ar savu burvīgo saulrietu.
Tas ir vienkārši neaizmirstams, romantisks brīnums. Jūs sēžat pludmalē, baudāt svaigus sagatavotus jūras ēdienus un skatieties kā saule aiziet horizontā. Tuvumā šļakstās Indijas okeāna viļņi.
 
10.diena
Transfērs uz lidostu.

11.diena
Lidojums uz Rīgu.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home