Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Saules, vīna un termālo ūdeņu zeme

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Ungārija   »   Saules, vīna un termālo ūdeņu zeme
1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze. Nakts viesnīcā Slovākijā Popradas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis. Slovākija. Ceļš caur Slovākijas Rūdu kalniem. Gleznainā panorāma. Ungārija. Baradla (UNESCO) – Ungārijas lielāko stalaktītu – stalagmītu alu apmeklējums. Šīs alas kopējais garums ir 25 km. Jūs patīkami pārsteigs mūzikas “koncerts” dziļi pazemē. Iespēja pastaigāt zem dabiskajām akmens arkām un sajust šī dabas brīnuma vēso elpu uz saviem vaigiem. 
Ierašanās Egerā. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10 € ). Pilsēta ir slavena ar saviem arhitektūras pieminekļiem, vīniem un ārstnieciskajiem avotiem. Cietoksnis, turku laika minarets, katedrāle, Minoretu baznīca. Egera ieņem 3. vietu valstī vēsturisko pieminekļu skaita ziņā.
Pēcpusdienā aicinām doties uz “Skaistās sievietes ieleju” nodegustēt slavenos Egeras vīnus - “Egri Bikaver”, ”Egri Lenyka” un nobaudīt nacionālos Ungārijas virtuves ēdienus. Vakarā ierašanās Budapeštā. Brauciens ar kuģīti pa Donavu, baudot izgaismoto pilsētu un malkojot glāzi dzirkstošā vīna. Nakts viesnīcā Budapeštā. Ierašanās viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 € ). Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika, Ķēžu tilts un Budu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils.
Pēcpusdienā iesakām apmeklēt Sečeņi peldvietu – termālo minerālūdens baseinu kompleksu, kur ūdens temperatūra ir 27 – 38°C, kā arī apmeklēt tvaika pirtis. Šis komplekss atrodas pilsētas centrālajā parkā, kura teritorijā izvietojies arī Zooloģiskais dārzs – viens no senākajiem Eiropā un Jautrais parks – Budapeštas lunaparks. Netālu atrodas Izstāžu zāle un Mākslas muzejs.
Vakaru iesakām pavadīt nacionālā ungāru stilā lauku sētā “Vargatanya” – dresētu zirgu šovs, izjādes ar zirgiem, etnogrāfiskās ungāru lauku sētas apskate. Bagātīgas vakariņas, kurās varēsiet nobaudīt dažādus ungāru virtuves gardumus un mājas vīnu, kā arī ļauties smeldzīgam čigānu mūzikas valdzinājumam un čardaša dejas soļiem kopā ar folkloras grupas dejotājiem. Vakarā atgriešanās viesnīcā Budapeštā. 
 
4. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Pa karaļa pēdām” (par papildus samaksu 30 € ). Brauciens uz romantisko mazpilsētiņu Sentendre. Pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17. – 18.gs. Marcipāna muzeja apmeklējums. Blakus muzejam ir veikaliņš,kur var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas, marcipānu šokolādē, marcipāna liķieri un dažādas marcipāna konfektes. Brīvajā laikā iespējams apmeklēt kādu no mākslas galerijām, senāko vīna muzeju, keramiķes Margaritas Kovāčas muzeju, Micro Csodok muzeju, kas piedāvā īstus brīnumus-šaha dēlis ar figūriņām uz kniepadatas galviņas, kafijas servīze uz cukurgrauda, zelta kamieļu karavāna adatas acī, bet, ja vēlaties pašā vasaras karstumā nokļūt Ziemassvētku pasaulē, piedāvājam ielūkoties Ziemassvētku muzejā.
Karaļu pilsēta Višegrada - ungāru karaļa Maķāša iemīļota atpūtas vieta. Višegradas cietokšņa /13. gs./ pilsdrupu-muzeja apskate, Šalamona tornis, kur 12 gadus no savas dzīves pavadījis pats Drakula, kā arī neaizmirstamie skati-skaistie Donavas loki.
Atgriešanās Budapeštā. Vakarā piedāvājam doties uz Budafokas vīna pagrabu, kur saimniece Jūs iepazīstinās ar vīna pagrabu, mācīs degustēt ungāru vīnus, cienās ar gardu maltīti ungāru stilā bet akordionista jautrās dziesmas tā vien aicinās dziedāt līdzi un izkustināt kājas raitā dejas solī. Nakts viesnīcā Budapeštā.
 
5. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Ungārijas pārsteigums – Balatona ezers” (par papildus samaksu 35 € ). Dodamies uz Ungārijas dienvidiem - Balatona ezeru. Pagājušā gadsimta sākumā Balatona piekraste bija populāra kā ārstnieciskais kūrorts, un, galvenokārt, nevis, lai ārstētu kādas atsevišķas saslimšanas, bet vispārējai garīgai rehabilitācijai no civilizācijas nogurušajam cilvēkam. Balatons-lielākais ezers Viduseiropā, savukārt, Balatona ūdenim ir ārstniecisks efekts.Tas palīdz pret anēmiju un nogurumu, bet kopā ar sauli tas dod par 150 % lielāku iedegumu. Atgriešanās un nakts viesnīcā Budapeštā.
 
6. diena
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Termālie ūdeņi Miškoļcā-Tapoļcā. Jūs lieliski relaksēs pelde klinšu baseinā Miškoļca-Tapoļca. Par „Pasaules brīnumu” sauc termālo avotu baseinus alu labirintos ar ūdens temperatūru 20-28 C. Neparasti iespaidi un relaksējoša pelde Jūs gaida modernizētos pazemes baseinos starp klintīm. Pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijas teritorijā, Krakovas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis. Izbraukšana mājup. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā / naktī / atgriešanās Rīgā.
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
brauciens ar komfortablu autobusu;
transporta un ceļa izdevumi;
nakšņošana viesnīcās, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā);
brokastis;
grupas vadītāja pakalpojumi
 
Papildus:
piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā - 85 € ;
piemaksa par papildvietu autobusā - 85 € ;
ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
pilsētas sabiedriskais transports;
medicīniskā apdrošināšana.
 
Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Sentendri, Višegradu 30 € ; izbraukuma ekskursija uz Balatona ezeru 35 € .
 
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 65 € . IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 55 € , bērniem līdz 14 g. 45 € .
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Aggtelekas alas 10 € ; Ekskursija Budapeštā 20 € ; Ekskursija Egerā 10 € ; Marcipāna muzejs 3 € ; Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 € ; vakariņas un vīna degustācija Skaistās Sievietes ielejā 29 € ; Vakariņas un vīna degustācija Budafokas vīna pagrabā 31 € ; vakars nacionālajā stilā Varga Tanya 37 € ; Višegradas cietokšņa apskate 7 € ; Šečeņi termālie baseini 4600 HUF; Transports Budapeštā 350 HUF; Zooloģiskais dārzs 2500 HUF; Muzeji Budapeštā no 1000 HUF; pludmales pie Balatona ezera 1200 HUF; Miškoļcu termālie baseini 9 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home