Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Senatnes brīnumi

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Turcija   »   Senatnes brīnumi

Maršruts Stambula – Edirne - Troja – Pergama – Efeza – Kušadasi– Bursa- Stambula

Šis ceļojums Jums paver visu Stambulas skaistumu un Egejas jūras krastu…Turciju var dēvēt par brīvdabas muzeju: nepalaid garām iespēju iepazīties ar unikālo seno civilizācijas ēras mantojumu.

Tūres programma:

1.diena.
Ierašanās Stambulā, tikšanās lidostā un transfērs uz viesnīcu, brīvais laiks. Stambulā ir liela restorānu un kafejnīcu izvēle katrai gaumei un budžetam, kur piedāvā tradicionālo turku virtuvi. Pēc izvēles: vakara ekskursija ar kuģi «Naksnīgā Bosfora» 60$ (transfērs no viesnīcas un atpakaļ, vakariņas: uzkodas, salāti, siltais ēdiens, deserts,  vietējās produkcijas alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni, šova programma). Nakts Stambulas viesnīcā.

Картинки по запросу "Кушадаси"

2.diena
Pēc brokastīm mēs Jums piedāvājam  ekskursiju pa Stambulas vēsturisko pusi: Sultaments – Zilā mošeja – Hipodroms – Vācu strūklaka – Čūskas kolonna – Ēģiptiešu tirgus. Tālāk mēs sākam ceļojumu uz seno pilsētu Edirni, dažus gadsimtus ir bijusi Osmaņu impērijas galvaspilsēta, to pamatoti var nosaukt par muzeju pilsētu. Apskates ekskursija pa Edirni iekļauj sevī: Senās mošejas apskati, mošejas kompleksu Bajazida II, Selimas mošeja (Selima II), Kirkpināras līdzenumi (vieta, kur pavadīja tradicionālās cīņas eļļā) un viduslaiku Ali Pasha tirgus. Iesakām kādā no Edirnes kafejnīcām nogaršot slaveno ēdienu no aknām. Naktsmiers viesnīcā.

3.diena
Pēc brokastīm dodamies ceļā: aizbraucam uz seno pilsētu Troja, par kuru sastopami daudz mīti un leģendas. Troja bija  apdziedāta slavenajā Homēra ‘’Iliādē’’. Senatnē Troja ieņēma vadošo lomu gan no reģionālā, militāra un ekonomiskā viedokļa. Brauciens uz Pergamas pilsētas. Pergamas pilsētas apskates objektu apmeklējums – Grieķu civilizācijas centrs. Kad seno laiku valdnieki nolēma aizliegt papirusu eksportu no karalistes teritorijas, Pergamā atrada izeju un veica savu izgudrojumu  – pergaments. Iesakām izmēģināt vienu no slavenajiem siltajiem ēdieniem, kas pagatavots olīveļļā, vienā no daudzām pilsētas iestādēm. Naktsmiers Pergamas viesnīcā.

4.diena
Pēc brokastīm mēs sākam ceļojumu uz Kušadasi pilsētu un uz seno Efezas pilsētu, pa ceļam mūs pārsteigs lieliskā gleznainās Egejas jūras piekraste , turpinām ceļu pa Izmiras pilsētu. Apmeklēsim pašu lielāko seno Efezas pilsētu, slavenais Artemīdas templis, pastaigājamies pa skaisti saglabātajām pilsētas ielām un  bulvāriem, un apskatam to tūrisma vietas. Efezas pilsēta bija pēdējā Jaunavas Marijas patvēruma vieta, šeit viņa tika apglabāta, ko ierosināja 48.g.m.ē.  Iesakām vakariņās zivis vai kādas jūras veltes vienā no Kušadasas restorāniem. Naktsmiers Kušadasas viesnīcā.

5.diena.
No rīta pēc brokastīm pārbrauciens uz Bursu. Ekskursija pa Bursu ar Ulu (Bajazida I) mošejas apmeklējumu, Sultāna kaps, Zaļā mošeja. Pusdienas pēc vēlēšanās pa papildu maksu:  izmēģiniet slaveno delikatesi  - burbuļojošo kebabu. Brauciens uz Stambulu, iekārtošanās Stambulas viesnīcā.  Naktsmiers viesnīcā.

6.diena
Pēc brokastīm – transfērs uz Ataturkas lidostu. Ja vēlaties piedāvājam apskatīt Sv.Sofijas katedrāli un Topkapi pili (50$ ar profesionālu gidu un ieejas biļetēm). Pēc vēlēšanās papildu nakts Stambulā 25$ no personas.

Cenā iekļauts:

Lidojums līdz Stambulai un atpakaļ

Transfērs uz Ataturkas lidostu  – viesnīca – Ataturkas lidosta

Dzīvošana viesnīcā ar brokastīm

Transfēri un braucieni pēc programmas

Ekskursijas pēc programmas ar ieejas biļetēm

Profesionāla krievu valodā runājoša gida pakalpojumi

Tūres laikā veikali netiek apmeklēti!

Cenā nav iekļauts:

Papildu ekskursijas (tiem kas vēlas)

Piemaksa par transfēru uz Sabiha Gočken lidostu

Papildu nakts Stambulas viesnīcā pirms vai pēc programmas (tiem kas vēlas). 

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home