Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Sēnu Acteku noslēpumi

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Meksika   »   Sēnu Acteku noslēpumi

1. diena
Ierašanās Mehiko. Kolektīvais transfērs ar krievu valodā runājošu gidu uz viesnīcu.

2. diena
Sokalo - Nacionālais antropoloģiskais muzejs – Teotiuakan.

3. diena
Fridi Kalo Muzejs – Asjenda "La Noria" –Sočimilko.
Pēc brokastīm ekskursija uz Mehiko dienvidiem. Fridi Kalo muzeja apmeklējums. Kolonijas stilā uzcelta "Zilā māja" atrodas gleznainajā vecajā Kojoakan  rajonā. Šeit piedzimis slavenais meksikāņu mākslinieks un dzīvoja lielāko daļu savas neparastās dzīves, kas bija pilna ar kaislībām un sāpēm. "Kājas, priekš kam man viņas, ja man ir spārni ar ko lidot", - tā Frīda pati aprakstīja savu fizisko un garīgo būtību. 
Mēs turpināsim savu ceļu virzienā uz Sočimilko un pa ceļam apmeklēsim asjendu  "La Noria", kurā šodien atrodas Dolores Olmedo muzejs. Šeit jūs varat apskatīt divu slavenāko meksikāņu mākslinieku darbus: iepriekš minēto Frīdu Kalo un viņas vīru Diego Riveru *. Pēc tam mēs ieraisīsimies Sočimilko rajonā, ar kanāliem, kas pilni ar krāšņām laivām un slavenajiem peldošajiem dārziem "Chinampas". Teskoko ezera kanāla sistēma, kas reiz bija ļoti liela, pastāvēja jau vairākus simtus gadu. To radīja acteki laikā, kad Meksikā uzplauka lieliskā Tenočtitlanas galvaspilsēta. Atgriešanās viesnīcā Mehiko. 
*mākslinieku gleznas ne vienmēr ir muzejā, jo tās uz laiku var atrasties izstādēs citās galerijās

Картинки по запросу "мистическая Мексика"

4. diena
Transfērs uz lidostu un lidojums uz Kampeču. Tikšanās ar krievu valodā runājošu gidu un apskates ekskursiju pa pašām skaistākajām Jukatanas pussalas koloniālajām pilsētām. UNESCO vēsturisko Kampečes centru atzīst par cilvēces īpašumu. Nakšņošana 4* viesnīcā Kempečā vai apkārtnē.

5. diena
Pēc brokastīm mēs dosimies uz Ušmal (UNESCO sarakstā), sena maiju civilizācijas pilsēta, kura ir saglabājusi savu šarmu līdz mūsdienām. Šeit jūs varat redzēt brīnišķīgus arhitektūras stila ‘’zirneklis’’ piemērus. Nākamais mūsu ceļojuma punkts ir koloniālā pilsēta Merida, kas ir Jukatanas štata galvaspilsēta. Galvenais intereses punkts  tūristiem šeit ir Neatkarības laukums un monumentāla avēnija Monteho (Paseo del Monteho), kur mēs varam apbrīnot greznas rezidences Eiropas stilā, celta 19.gadsimta beigās līdz 20.gadsimta sākumam. Izmitināšana viesnīcā 4* Meridā. 
Tikai no janvāra līdz martam mēs pievienojam standarta maršrutam  rozā flamingo rezervāta apmeklējumu - Selestun (bez papildu maksas!).
Pa ceļam no Ušmaljas  uz Meridu, mēs apstāsimies Selestunā  - mazā ciematā uz rietumiem no Jukatanas pussalas, no Meksikas līča. Šeit jūs varat apmeklēt lielisko rozā flamingo biosfēras rezervātu un apbrīnot lielu koloniju ar šiem apbrīnojamiem putniem, kas ganās seklajos ūdeņos pie krasta ,kas atdala līci no lagūnas.
Jums būs viegla, neievērojama laiva, kas klusi  tuvojas, lai varat izbaudīt apreibinošo skatu tuvāk. Laivu brauciena  laikā jūs arī peldēsiet iekšā mangrovju audzē, veidojot sava veida ainavu pār skaisto upi, un, visbeidzot izpeldēsieties skaidrā, tīrā ūdenī.

6. diena
Pēc brokastīm mēs dosimies uz arheoloģisko izrakumu vietu senajā pilsētā Čicen-Ica, kas savā laikā tika uzskatīta par vienu no galvenajiem Maiju civilizācijas centriem. Tālāk pazīstamā Kukulkana piramīda, kas iekļauta "7 Jauno pasaules brīnumu" sarakstā, un tas ir saskaņā ar UNESCO, šeit var  redzēt citus galvenos maiju arhitektūras pieminekļus, tostarp observatoriju un lielāko Centrālamerikas laukumu priekš svēto bumbu spēles. 
Plūstošs, skaists zemūdens ezers- Ik-Kiļ vēsais ūdens atsvaidzinās mūs pirms iziešanas uz krastu. Jukatānam ir vēl  daudz citu dārgumu, bet tūristi vienmēr sapņo par pelnītu atpūtu šūpuļtīklā ar glāzi margaritu, balto smilšu un tirkīza ūdeņos Karību jūrā. Laipni lūdzam labākajos Meksikas Karību jūras kūrortos - Kankunā un Riviera Maya (ierašanās vakarā).

Cenā ietilpst:
Lidojums;
Viesnīcas 4* ;
Pilnas brokastis (zviedru vai amerikāņu galds);
Krievu valodā runājošs, kvalificēts, pieredzējis gids (labākie gidi Meksikā);
Braucieni pirmās klases autobusā ar  gaisa kondicionieri un tualetēm;
DVD transportā ar kino krievu valodā;
Ūdens transportā;
Jaunāki transporta līdzekļi (izņemot centrālās Amerikas);
Ieejas Biļetes visos objektos pēc programmas;
Transfērs lidosta – Kampeče.
Lai vakarā apskatītu Kampeču ar krievu valodā runājošu gidu tālāk jāpārlido uz ar reisu 13:30-17:30 (Kempeča). Transfērs nebūs krievu valodā. Tikšanās ar gidu pēc ierašanās viesnīcā (vakarā).
Dzeramnauda kalponēm, nesējiem un oficiantiem (brokastis);
Transfērs lidosta - viesnīca Mehiko ierašanās dienā;
Transfērs viesnīca Kankunā/ Riviera Maya (Moon Palace - Dreams Tulum) – lidosta Kankuna. *Transfērs nebūs tiem kuri iegādājās viesnīcu pēc ceļojuma citā Meksikas vietā Nav obligāti jāiegādājas naktsmītne caur PTM*

Papildus:
Naktsmītnes viesnīcā pirms un pēc ceļojuma;
Dzeramnauda gidam un vadītājam;
Aviobiļetes Mehiko-Kampeče.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home