Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Spānija manos sapņos

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Spānija   »   Spānija manos sapņos

1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā Legnicas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena
Brokastis. Brauciens līdz Vācijas pilsētai - Heidelbergai. Iepazīšanās ar pilsētu, kura atrodas Nekāras upes krastos, un tā ir viena no skaistakajām Vācijas pilsētām. Pastaigas laikā redzēsim Svēta Gara baznīcu, ar Neptūna strūklaku rotāto tirgus laukumu, iespaidīgo Nekāras tiltu ar deviņām arkām. Nakts viesnīcā Milūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Francija. Pont du Gard – slavenā romiešu akvedukta apskate, kurš mūsdienās ir visaugstākais (50 m), kā mūsdienu 16 stāvu ēka! Šis trīslīmeņu akvedukts, būvēts no seštonnīgiem akmens bluķiem, senatnē nodrošināja 50 tūkstoš iedzīvotāju pilsētu ar 400 litrim ūdens uz katru iedzīvotāju. Pont du Gard, kas ir attēlots uz 5 Euro banknotes, piegādāja ūdeni Nīmai līdz pat 18.gs. vidum. Brauciens līdz Spānijai. Kosta Brava piekraste. Nakts viesnīcā Kosta Brava piekrastē. Ierašanās viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Pēcpusdienā piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 50 € ) uz Barselonu. Laiks ceļā. Barselona – pati skaistākā un pati „eiropeiskākā” Spānijas pilsēta, Katalonijas galvaspilsēta, lielākā Vidusjūras osta. Barselonas iedzīvotājiem ir mākslas un mūzikas cienītāju slava, par ko liecina pilsētas neskaitāmie muzeji, galerijas, pieminekļi un koncerti. Ekskursija pa Barselonu: Antonio Gaudi šedevrs - Svētas Ģimenes katedrāle, Kristofora Nacionālā pils, Kolumba piemineklis, Spānijas laukums, nami Grasia bulvārī, Montžuikas kalns un Olimpiskais stadions. Barselona ir pilsēta, kurā ir patīkami būt. Ļoti spāniska un vienlaikus ļoti kosmopolītiska. Barselona ir sena, bagāta ar kultūras tradīcijām un arhitektūras pieminekļiem pilsēta, kurā īpaši izceļas Gotiskais kvartāls ar seno katedrāli. Brīvais laiks pilsētā. Šodien Barselona ir pilsēta, kurā ir viss. Pludmales un kalni, savi „Elizejas lauki" - Passageo Gracia, šarmanta viduslaiku vecpilsēta Barri Gotica ar maziem krodziņiem, veikaliņiem un vieglu dienvidniecisku haosu. 
Mēs piedāvājam apmeklēt Flamenko izrādi, kur varēsiet izjust Spānijas dvēseli un raksturu, mīlestību un kaisli, ugunīgajās flamenko dejās. Noslēgumā iespaidīgs muzikālo strūklaku un gaismas šovs Spānijas laukumā. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Kosta Brava piekrastē.

5. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 € ) uz Katalonijas mazpilsētām – Figerasu, Žironu, Besalu. Figerasas apmeklējums– Salvadora Dalī dzimtene. Teatro Museo Dali apmeklējums. Teatro Museo Dali ir apmeklētākais muzejs Spānijā pēc Prado – neaizmirstama vieta, kura iekārtota vecajā pilsētas teātrī. Muzeju veidoja pēc Salvadora Dalī ieceres un viņa vadībā. Muzeja 24 zālēs apskatāmas slavenā mākslinieka grafikas, skulptūras, grāmatu ilustrācijas, plakāti un gleznas. Besalu - muzejs zem klajas debess.Vieta, kur laika ritums it kā apstājies viduslaikos.Gleznainās apkārtējās ainavas un vēstures elpas vilināti ik gadu šo vietu apmeklē daudz tūristu. Pastaiga pa noslēpumainās pilsētiņas šaurajām ieliņām Jums sagādās daudz patīkamu mirkļu. Žirona - Spānijas bagātākās provinces galvaspilsēta. Pastaigā pa pilsētu baudīsim pasteļtoņu namus Oņaras upes krastos, pilsētas cēlo katedrāli, rosīgos veikaliņus un kafejnīcas. Atgriešanās kūrortā. Brīvs laiks kūrortā. Nakts viesnīcā Kosta Brava piekrastē. Ierašanās viesnīcā.

6. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 50 € ) uz Andoru. Andora – rotaļu valstība, dzestrs kalnu gaiss, tīrība un rūpība visos sīkumos, beznodokļu zeme, “vēja vārti”. Andora la Velja - valsts galvaspilsēta. Vecpilsētas apskate: Casa de la Vall (Parlamenta ēka), kas celta 1580. gadā, Placa la Poble (liels parks, kurā atrodas Teātra un Mūzikas Akadēmija), Sant. Esteve baznīca... Andoras galvaspilsēta, kas atrodas 1029 metrus virs jūras līmeņa, ir viena no augstākajām pilsētām pasaulē. Izbaudīsim to! ...un, protams, iepirkšanās. Neskaitāmi veikali ar beznodokļa precēm. Atgriešanās kūrortā. Brīvs laiks kūrortā. Nakts viesnīcā Kosta Brava piekrastē. Ierašanās viesnīcā.

7. diena
Brokastis. No rīta brīvs laiks kūrortā. Dienas otrajā pusē piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Monserrata – Katalonijas svētums” (par papildus samaksu 35 €). Montserratas klostera apmeklējums. Montserrata – graciozs „robotais kalnu” masīvs, kas pasaules slavenību ir ieguvis pateicoties klosterim, kura katedrāle pamatoti tiek dēvēta par skaistāko Eiropā, bet tā „sirds vietā” ir Monserata Melnā Dievmāte, ko ierodas pielūgt svētceļnieki no visas pasaules. Pastaigas pa kalnu takām un skatu laukumi, kas atklāj aizraujošus skatus. Atgriešanās Kosta Bravā. Nakts viesnīcā Kosta Brava piekrastē.

8. diena
Brokastis. Ceļš pa gleznaino piejūras piekrasti uz saulaināko Francijas reģionu – Languedoc - Roussillou. Laiks ceļā. Narbonna. Neliela pastaiga pa pilsētu. Narbonnā, kur saglabājusies vēl daļa no senā romiešu ceļa, valda tipiski franciska atmosfēra: gracioza viduslaiku katedrāle, kuras celtniecības darbi netika īstenoti līdz galam, bet ir viena no augstākajām Francijā; iespaidīga pils, neskaitāmas kolorītas kafejnīcas un krāšņi ziedi gleznainā kanāla krastos. Langedoka ir izcils vīna reģions, arī ,,siera karaļa” Rokfora dzimtene. No šīs puses nāk visā pasaulē atzīti vermuti un minerālūdeņi, bet īpaši gardas ir šīs puses jūras veltes un zivju ēdieni. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Milūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

9. diena
Brokastis. Brauciens līdz Vācijas pilsētai - Vircburgai. Vircburga – neliela pilsētiņa Vācijas centrā, gleznainajā Bavārijā. XVIII gs. bīskapu rezidences vieta, īstā franku vīnu dzimtene. Pastaiga pa šaurām ieliņām, kuras ieskauj ēkas, kas saglabājušas īstenu viduslaiku garu, no pilsētas Rātsnama un Sv. Kiliana katedrāles līdz Vircburgas bīskapu rezidencei, kas pēc savas graciozitātes neatpaliek no Šēnbrunas vai Versaļas. Pilsētu ieskauj harmoniska un mierpilna atmosfēra. Laiks ceļā. Nakts Polijas teritorijā, viesnīcā Legnicas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

10. diena
Brokastis. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
brauciens ar komfortablu autobusu;
transporta un ceļa izdevumi;
nakšņošana viesnīcās, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā);
brokastis;
grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus:
piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā - € 200;
piemaksa par papildvietu autobusā - € 150;
ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
pilsētas sabiedriskais transports;
medicīniskā apdrošināšana.

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: 
Izbraukuma ekskursija uz Barselonu 50 € ; Izbraukuma ekskursija uz Figerasu, Žironu, Besalu 40 € ; Izbraukuma ekskursija uz Monserratu 35 € , Izbraukuma ekskursija uz Andoru 50 € .

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 175 € . IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 155 € , bērniem līdz 14 g. 130 € .
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: 
Pont du Gard 8.50 € ; Jūras muzejs Barselonā 20 € ; Salvadora Dali muzejs 14 € ; „Spāņu vakars”~ 65 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home