Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Spānijas Dienvidu piekraste (autobuss+avio)

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Spānija   »   Spānijas Dienvidu piekraste (autobuss+avio)
Iegādājoties ekskursiju paketi (169 EUR), cena par ceļojumu - 269 EUR.
Ceļojuma cena bez ekskursijas pakete - 428 EUR.

1. diena
Izbraukšana no Rīgas naktī/agri no rīta. Tranzīts Lietuvas, Polijas teritorijā. Iekārtošanās tranzīta viesnīcā, nakts viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Berlīni. Ekskursija Berlīnē.
Iepazīšanos ar Berlīni sāksim Reihstāga un valdības kvartālā. Tālāk dosimies uz Brandenburgas vārtiem - pilsētas galvenais vēsturiskais simbols. Pie Holokausta memoriāla veltīsim piemiņas brīdi totalitārā režīma upuriem. Redzēsim slaveno Grand Adlon viesnīcu, kas atrodas blakus mākslas akadēmijai un mūsdienu vēstniecības ēkām. Turpināsim iepazīt 17-18 gs. Berlīni, Frīdriha Lielā un viņa priekšgājēju valdīšanas laikā. Apmeklēsim visskaistāko Berlīnes Žandarmenmarktas (Gendarmenmarkt) laukumu kur ir fantastisks arhitektūras komplekss un galvenā galvaspilsētas koncertzāle, pastaigāsimies pa slaveno Unter den Linden bulvāri, redzēsim Karalisko operu, Berlīnes Humboltu universitāti, Svētās Jadvigas katoļu baznīcu, kā arī neparastu pieminekli, kas veltīts karā kritušajiem. „Muzeju salā” mēs uzzināsim kad un kur ir cēlusies Berlīne, kādas pasaules kultūras dārglietas tiek glabātas Vecajos un Jaunajos muzejos. Majestātiskajā Pergamona muzejā aplūkosim grandiozo Berlīnes katedrāli. Ekskursijas nobeigumā apmeklēsim galveno – vēsturisko Austrumu Berlīnes Aleksandra (Alexanderplatz) laukumu, kur atradās visvecākā darbojošās Berlīnes Svētās Marijas (St. Marienkirche Berlin), baznīca, Sarkanais rātsnams, Neptūna strūklakas un televīzijas tornis - pretenciozākā sociālisma laika celtne. Šā laukuma apkaimē, VDR laikmetā izveidojās lielākā transporta un tirdzniecības infrastruktūra Berlīnē.
Brīvajā laikā jums būs iespēja apmeklēt tirdzniecības centrus, nogaršot tradicionālos vācu ēdienus un apmeklēt Berlīnes zoodārzā (tranfērs Berlīnes centrā ar sabiedrisko transportu, transporta biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Došanās tranzīta viesnīcā Vācijas teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Parīzi. Ekskursija pilsētā.
Ierašanās Parīzē. Apskates ekskursija Parīzē, kuras laikā Jūs redzēsiet Triumfa arku, Elizejas laukus, Saskaņas laukumu, Grand Opera, Vendomes laukumu, Luvra ēku, Sitē salu un Parīzes Dievmātes katedrāli. Jūs brauksiet cauri Latīņu kvartālam, garām Luksemburgas pilij, Invalīdu pilij, De Orse, impresionistu muzejam. Jūs redzēsiet Aleksandra III tiltu.
Brīvs laiks, pēc vēlēšanās piedāvājam izbaudīt franču virtuvi Latīņu kvartālā – īstajā franču restorānā ar skatu uz Parīzes Dievmātes katedrāli (par papildus samaksu 17 € - grupas ēdienkarte + biļetes sabiedriskajam transportam).
Došanās uz Madridi. Nakts ceļā.
 
4. diena
Ierašanās Madridē. Iekārtošanās tranzīta viesnīcā, kas atrodas Madrides apkārtnē, atpūta.
 
5. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursija Madridē.
Madridi var raksturot kā spāņu Ņujorku: šeit dodas visas Spānijas un ārzemju imigranti, lai gūtu panākumus – šī godkārības un cerības enerģija jau sen ir noteikusi pilsētas likteni. Madride ir spāņu pilsēta līdz kaulam: laukumi, ielas kafejnīcas un tapu bāri rotā pilsētu, šauro šķērsielu labirints atgādina par Spānijas zelta laikmetu, kuru laikā ir radušās tādas vietas, kā Prado muzejs, kur varēsiet baudīt visizsmalcinātākos Spānijas mākslas darbu. Ekskursijas laikā redzēsiet koridas arēnu, karalisko pili, Buen Retiro parku, Majora laukumu, Puerta del Sol laukumu.
Brīvs laiks.
Ceļš uz viesnīcu Costa del Sol piekrastē. Iekārtošanās, atpūta. Costa del Sol (tulk. no spāņu valodas “Saulains krasts”) – tiek uzskatīta par vistālāk dienvidos esošo Spānijas Vidusjūras piekrasti, kur atrodas koptas, gleznainas pludmales ar zeltainām smiltīm. Piekrastes klimats tiek uzskatīts par vienu no labākajiem Spānijā.
Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.
 
6. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras, dienas otrajā pusē ekskursija uz Malagu.
Malaga — liela ostas pilsēta ar šarmantu vēsturisko centru, kuru var izpētīt dienas laikā, un mūsdienīgiem debesskrāpju rajoniem ar milzīgiem tirdzniecības centriem. Tāpēc loģiski šeit ir divas tūristu vidū iemīļotas aktivitātes: iepirkšanās un pastaigas līkumotajās, ziedu un zaļumu pārpilnajās ieliņās.
Te ir dzimis mākslinieks Pikaso un aktieris Antonio Banderas, tāpēc virkne muzeju, ielu, restorānu un viesnīcu ir nodēvētas par godu pirmajam, otro te vienkārši dievina. Taisnīguma pēc jānorāda divi fakti: Pikaso Malagā ir dzīvojis tikai zīdaiņa vecumā, bet viņa darbu kolekcija jaunajā, speciāli šim nolūkam celtajā ēkā tiešām ir ļoti iespaidīga.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis. Dienas otrajā pusē, pēc vēlēšanas, ekskursija uz Rondu (papildu maksa 30 EUR).
Pilsēta, kas atrodas Spānijas dienvidu piekrastē. Ronda atrodas uz divām klintīm, kuras sadala šaura un dziļa El Tajo aiza (aizas dziļums ~100 m). Aizas dibenā tek Guadalevin upe, bet apkārtnē atrodas gleznaina kalnu ieleja, uz kuru paveras neatkārtojams skats no Puente Nuevo tilta, kas apvieno vecpilsētu ar tās jauno daļu.
Vienas no galvenajām pilsētas apskates vietām: pasaulē vecākā arēna vēršu cīņām “Plaza de Toros”. Arēna tika atklāta 19.05.1785. gadā, klātesot karaļu dinastijas locekļiem. Santo Domingo klosteris – Viduslaikos – inkvizīcijas atbalstīšana; Casa del Rey Moro – Mauritānijas karaļa pils (celta ~1709. gadā).
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
8. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras. Numuriņu atbrīvošana, ceļš uz Granadu. Ekskursija Granadā.
Granada atrodas brīnumainā vietā, Sierra Nevadas ziemeļaustrumu nogāzes pakājē. Granada atrodas uz trim pakalniem, uz leju veido ieleju. Saskaņā ar leģendu, tieši šie pakalni, kas pēc izskata atgādina nogatavojušos, atvērtu granātābolu, deva pilsētai tās nosaukumu - Granada. Tikai šajā pilsētā lieliski un harmoniski apvienojas elpu aizraujošas ainavas, senās arhitektūras ēkas un baltie jaunceltņu kvartāli. Granada pelnīti tiek uzskatīta par vienu no pasaulē skaistākajām pilsētām. Tās arhitektūra, vēsture un tradīcijas apvienojumā ar unikālu dabas ainavu sajūsmina tūristus.
Brīvs laiks.
Došanās uz tranzīta viesnīcu. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.
 
9. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Kordovu. Ekskursija Kordovā.
Kordova ir Andalūzijas pilsēta, provinces galvaspilsēta ar tādu pašu nosaukumu Gvadalkvivir upes krastā. Kādreiz (līdz 10. gs.) pilsētā bija ap viens miljons iedzīvotāju un tā bija teju vislielākā, izglītotākā un plaukstošākā pilsēta pasaulē. Brīvs laiks.
Ceļš uz Seviļu.
Ekskursija Seviļā – Andalūzijas galvaspilsētā. 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstādes paviljona apskate. Tālāk seko ekskursija skaistākajās Seviļas vietās: Spānijas laukums, Marijas Luīzes parks, Torre del Oro, kā arī tipiskais ebreju kvartāls Santa-Krusa. Jūs apmeklēsiet vienu no lielākajām gotikas katedrālēm un Alkazar Karaļa pili. Brīvs laiks.
Došanās uz tranzīta viesnīcu, kas atrodas Seviļas apkārtnē. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.
 
10. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Izbraukšana uz lidostu.
Lidojums Seviļa - Rīga (~12:05- 17:25).
Ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
Lidojums Seviļa - Rīga;
Rokas bagāža līdz 5 kg;
Nododamā bagāža līdz 20 kg;
Dzīvošana viesnīcā (viena vieta divvietīgā numuriņā) - 8 naktis ar brokastīm;
Vieta tūrisma klases autobusā;
Pavadīšana visa brauciena laikā.
 
Ekskursiju pakete 169 EUR:
Ekskursija Berlīnē;
Ekskursija Parīzē;
Ekskursija Madridē;
Ekskursija Malagā;
Ekskursija Granadā;
Ekskursija Kordovā;
Ekskursija Seviļā.
 
Papildus:
Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos - 200 € ;
Vakariņas Latīņu kvartālā Parīzē - 17 € ;
Ekskursijas brauciens uz Rondu - 30 € ;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Apdrošināšana.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home