Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Super ekonomiskā tūre uz Dienvidāfriku

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Āfrika   »   Super ekonomiskā tūre uz Dienvidāfriku

1. diena
Ierašanās Keiptaunā,  tikšanās lidostā ar krievu valodā runājošu gidu.
Transfērs un izmitināšanās viesnīcā. Atpūta.
Izmitināšanās: Hotel on St Georges 3*, BB

2. diena
Brokastis viesnīcā.
09:00-Apskates ekskursija pa Keiptaunu (pus diena ar krievvalodīgu gidu).
Keiptauna nozīmē ''Mother City'' - ''afrikāņu Mātes pilsēta'', tieši šeit sākās Dienvidāfrikas koloniālā vēsture. Šeit Jūs varat uzzināt interesantus faktus par aparteīda politiku un iepazīt daudznacionālo Dienvidāfriku. Jūs dosieties pa pilsētas vēsturisko centru, slaveno Aderlijas ielu ar tās daudzveidīgajiem pieminekļiem, redzēsiet seno cietoksni, pirmo ēku uzbūvēja eiropieši Āfrikas dienvidos. Pastaigāsieties pa slaveno Viktorijas un Alfrēda krastu. Jūsu ekskursija beigsies Galda kalna pakājē, kurā Jūs varat uzkāpt ar trosēm. No kalniem paveras brīnišķīgs skats, kas paliks atmiņā uz visu dzīvi.
13:00-Ekskursija uz Vīna fabriku ar krievvalodīgu gidu.
Vīna dārz ir burtiski 40 minūtes no Keiptaunas. Slavenais ''Vīna ceļš'', sākas tieši no tuvākās galvaspilsētas Stellenbošas un otra vecākā pēc Keiptaunas. ''Ozolu pilsēta''- kā to vēl tagad sauc, mājīga apmešanās vieta gleznainajā ielejā, ieskauj kalni un sulīgie zaļie vīna dārzi. Pilsēta ir veidota absolūti pārsteidzoši Ziemeļu-Holandes stilā, baltas ēkas ar vienu vai diviem stāviem, bieži vien ar jumtu no niedrēm, lieliski iekļaujas vietēja ainavā un rada ļoti mājīgu atmosfēru. Jūs vēlēsieties klīst pa ielām un ienirt 19.gadsimta beigu un 20.gadsimta sākuma laikmetā. Daudzi suvenīru un antikvariātu veikali būs tieši Jums pa ceļam, noteikti izdzeriet tasi kafijas viena no daudzajām kafejnīcām, kas atrodas tieši uz ielas. Stellenbošā Jūs satiksieties ar lielam jauniešu kompānijām, kuras sēž kafejnīcā un vienkārši staigā pa ielām, tie ir studenti, jo Stellenbošā ir galvenā universitāte , kurā nodarbības notiek gan angļu, gan afrikāņu valodā.
***Vīna degustācija par papildu maksu***
17:00-Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.
Izmitināšanās: Hotel on St Georges 3*, BB

3. diena
Brokastis viesnīcā.
09:00 – Ekskursija uz Labās Cerības ragu (visu dienu ar krievvalodīgu gidu).
Kapskijas pussalā atrodas Labās Cerības raga rezervāts. Ceļojot nedaudz vairāk kā 50km tālāk, Jūs nokļūsiet salas dienvidu pusē, uz leģendāro Misu Keip. No divsimt metru augstuma, stāvot vecajā bākā, var redzēt, kā saplūst horizontā Indijas un Atlantijas okeāna ūdens. Ekskursija ietver kruīzu uz  pilsētu Haut Beja, pingvīnu kolonijas un Labās Cerības raga rezervāts. 
***Ieejas biļetes iekļautas***
17:00 – Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.
Izmitināšanās: Hotel on St.Georges 3*, BB

4. diena
Brokastis viesnīcā.
Brīva diena Keiptaunā. Atpūta.
Izmitināšanās: Hotel on St Georges 3*, BB

5. diena
Transfērs uz Keiptaunas lidostu  un lidojums uz Johannesburgu,  pārcelšanās uz reisu uz Viktorijas ūdenskritumu, Zimbabve. Pēc ierašanās lidostā tikšanās ar krievvalodīgu vadītāju transfērs uz viesnīcu. 16:00 – Kruīzs saulrietā pa Zambezi upi (dzērieni un uzkodas iekļauti). 
Jūs satiks kuģa komanda un nogādās pie piestātnes. Kuģis lēnām virzās uz priekšu. Upe izvada pa Nacionālo parku Mosi – o – Tunya. Jums būs iespēja redzēt savvaļas dzīvniekus, ieskaitot ziloņus, ūdenskritumā. Ērti, mīksti krēsli uz kuģa klāja. Lieliskas karstās un aukstās uzkodas, palīdzēs Jums personāls. Dzērieni un ēdiens iekļauts cenā.  Šis kruīzs atstās neaizmirstamu pieredzi.
Izmitināšanās: N1 Hotel Victoria Falls 3*, BB

6. diena
Brokastis viesnīca.
Ekskursija uz Viktorijas ūdenskritumu ar krievvalodīgu gidu.
Izmitināšanās: N1 Hotel Victoria Falls 3*, BB

7. diena
Brokastis viesnīca.
Brīvais laiks.
16:00 – Vakara Safari rezervātā Victoria Falls Private Game Reserve (3 stundas) + barbekju vakariņas zem atklātas debess.
Izmitināšanās: N1 Hotel Victoria Falls 3*, BB

8. diena
Brokastis viesnīcā.
Transfērs uz Viktorijas ūdenskrituma lidostu un lidojums uz Johannesburgu.

Cenā iekļauts:
Tikšanas Keiptaunas un Johannesburgas lidostā ar krievvalodīgu gidu;
Visi transfēri uz/no lidostas saskaņā ar programmu;
Dzīvošana viesnīcā Keiptaunā, Livingstonā un Johannesburgā ar brokastīm.

Ekskursijas pēc programmas:
Pusdienas ekskursija Keiptaunā ar krievvalodīgu gidu;
Pusdienas ekskursija pa vīna saimniecībām ar krievvalodīgu gidu
Pilnas dienas ekskursija pa Labās Cerības ragu ar krievvalodīgu gidu
Kruīzs pa Zambezi upi
Safari rezervātā+vakariņas krūmos

Cenā nav iekļauts:
Ekskursijas ieeju biļetes, kas norādītas kā papildu.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home