Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Tūre uz Dāniju ar ekskursijām

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Dānija   »   Tūre uz Dāniju ar ekskursijām
Iegādājoties ekskursiju paketi (49 EUR), brauciena cena - 99 EUR.
Ceļojuma cena bez ekskursijas pakete - 139 EUR.
 
1. diena
Tikšanās Rīgas ostā.
Iekāpšana Tallink prāmī, došanās uz Stokholmu (~17:30).
 
2. diena
Ierašanās Stokholmā (~10:30).
Gājēju ekskursija Stokholmā.
Jau no 13. gadsimta Stokholma ir kļuvusi par nozīmīgu ekonomisko valsts centrs. Šodien tā ir lielākā Zviedrijas pilsēta. Slussen ir veca hidrotehniskā būve, kas savieno Milāras ezera ūdeņus ar Baltijas jūru.
Vecā pilsēta – Gamla Stan – Pilsēta starp tiltiem – Stokholmas vēsturiskais centrs. Pirms vairākiem gadsimtiem Vecā pilsēta tika uzskatīta par atsevišķu pilsētu, tomēr vēlāk kļuva par vēsturisku Stokholmas rajonu. Aristokrātu Sanāksme — eleganta ēka, kuru ieskauj sakārtoti dārzi. Līdz pat mūsu dienām ēka joprojām tiek izmantota tās sākotnējam mērķim - Zviedrijas dižciltīgo dzimtu dažādu pasākumu rīkošanai. Bruņinieku sala - sala ar septiņu simtu gadu vēsturi, uz kura atrodas Riddarholmschyurkan baznīca, kura tiek uzskatīta par vienu no vecākajiem pilsētas pieminekļiem, bet centrālais laukums nosaukts par godu pilsētas dibinātājam Birgaram Jarlam. No Milāras ezera krastmalas paveras lielisks skats uz Stokholmas Rātsnamu – vienu no galvenajām Stokholma tūrisma apskates vietām, Zviedrijas galvaspilsētas simbolu.
Došanās uz Helsingborgu.
Iekārtošanās viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Izbraukšana uz Dāniju, pa ceļam pietura Kronborga pils apskatei.
Kronborga pils – viena no galvenajām Helsingborgas apskates vietām, kas atrodas UNESCO paspārnē. Pils ir kļuvusi populāra, pateicoties Viljamam Šekspīram. Tieši šo vietu viņš ir aprakstījis savā lugā „Hamlets”.
Ierašanās Kopenhāgenā.
Ekskursija pilsētā (papildu maksa par braukšanu sabiedriskajā transportā).
Kopenhāgena ir pilsēta pašā Dānijas sirdī. Tulkojumā no dāņu valodas tas nozīmē „tirgotāju osta”. Tieši uz šejieni aizvēsturiskajos laikos no dažādām valstīm tika piegādātas visdažādākās preces, tieši šeit veiklie tirgotāji no aizjūras zemēm noslēdza savus pirmos darījumus ar dāņiem. Kopenhāgena, viena no vecākajām Eiropas pilsētām, ir pavisam neliela, bet izvietota uz divām salām – Zēlandes un Amagēras. Ekskursijas laikā jūs redzēsiet pašus ievērojamākos apskates objektus- skaisto dāņu parlamenta ēku – Kristiānsborgu, iespaidīgo karalienes Mārgaretas pili – Amaliensborgu, pilsētas dibinātāja bīskapa Absalona pieminekli, „Nyhavn” jeb „Jauno Debesu” kvartālu, Marmora baznīcu un Gefiona strūklaku, slavenā pasaku rakstnieka Andersena māju, un, protams, skulptūru, kas kļuvusi par Dānijas simbolu – mazo Nāriņu un daudzas citas šīs noslēpumainās pilsētas vietas.
Brīvs laiks, iespēja ieturēt vakariņas.
Nakts pārbrauciens uz Stokholmu.
 
4. diena
Ierašanās Stokholmā.
Brīvs laiks.
Brīvajā laikā jūs varēsiet ieiet kādā suvenīru veikaliņā, izbaudīt unikālo zviedru virtuvi kādā no daudzām kafejnīcām vai restorāniem, vai arī vērot goda sardzes maiņu pils priekšā. Varēsiet doties arī uz Vāsas kuģa muzeju – kuģis Vāsa bija pats lielākais un dārgākais 16.gadsimta kuģis, kas nogrima sava pirmā ceļojuma pašā sākumā un nogulēja zem ūdens apmēram 300 gadu.
Iekāpšana prāmī, izbraukšana uz Rīgu (~17:00).
 
5. diena
Prāmja ierašanās Rīgā (~11:00).
 
Cenā iekļauts:
Vieta komfortablā autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi visā brauciena laikā;
1 nakts viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);
Vieta četrvietīgajā „С” klases kajītē Tallink prāmī maršrutā Rīga-Stokholma un Stokholma-Rīga.
 
Ekskursiju pakete 49 EUR:
Ekskursija Stokholmā;
Ekskursija Kopenhāgenā.
 
Papildus:
Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos viesnīcā - 35 € ;
2x brokastis uz prāmja - 10 € ;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Fiksētas vietas autobusā - 15 € (pēc pieprasījuma).

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home