Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Tūre uz Lido Di Jesolo

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Tūre uz Lido Di Jesolo

Iegādājoties ekskursiju paketi, ceļojuma cena - 199 EUR.
Bez ekskursijas pakete ceļojuma cena - 279 EUR.

1. diena
Izbraukšana no Rīgas no rīta.
Tranzīts Lietuvas un Polijas teritorijā.
Nakts viesnīcā. 

2. diena
Brokastis viesnīcā. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Prāgu.
Apskates ekskursija pa Prāgu – pilsētu ar neparastu likteni, kas vairāk nekā 10 gadsimtus ir saglabājusi galvaspilsētas statusu un neaizmirstamo viduslaiku veidolu. Pastaigu sāksim no Prāgas Gradas – unikāla arhitektūras pieminekļa, kas ilgu laiku kalpoja kā čehu valdnieku rezidence. Apskatīsim Sv. Vita katedrāli – Čehijas galveno gotiskās arhitektūras pieminekli, kur senatnē notika valdnieku kronēšanas ceremonijas, apmeklēsim eleganto Sv. Jura baziliku – vēl vienu Prāgas gotikas paraugu. Ekskursijas laikā pastaigāsimies pa Kārļa tiltu. Būs iespējams ievēlēties kādu vēlēšanos pie Jana Nepomuka skulptūras – viņš ir viens no pilsētas svētajiem aizbildņiem. Ejot pa Prāgas līkumainajām ieliņām, nonāksim līdz Vecpilsētas laukumam, kur senā Rātsnama astronomiskais pulkstenis laika ritējumu ik stundu svin ar zvanu skaņām un 12 apustuļu procesiju. Apskatīsim arī slaveno Nikolaja baznīcu, pieminekli Jānim Gusam un Marijas baznīcu, bet pēc tam pa viduslaiku ieliņām nonāksim jaunās pilsētas galvenajā laukumā – Vāclava laukumā.
Brīvs laiks, pēc vēlēšanās vakarā izbrauciens ar kuģīti pa Vltavas upi ar vakariņām (papildu maksa 25 EUR). Visievērojamākā vieta, bez kuras nebūtu Prāgas, ir Vltavas upe ar saviem sliekšņiem, kuriem mēs varam būt pateicīgi par Čehijas galvaspilsētas nosaukumu. Pastaigājoties pa krastmalu, iespējams pamielot acis ar Prāgas lielisko arhitektūru, kur sajūsmu izsauc teju katrs nams. Tomēr visu Prāgas  skaistumu novērtēt iespējams tikai palūkojoties uz pilsētu no upes puses.
Ceļš uz Itāliju. Nakts ceļā.

3. diena
Ierašanās „Lido di Jesolo” kūrortā.
Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
Viesnīca Emperador atrodas 150 m attālumā no jūras un privātās pludmales (zviļņi un lietussargi mūsu tūristiem BEZMAKSAS!). Mājīga ģimenes viesnīca pieder viesmīlīgai itāļu ģimenei.
Brīva diena pie jūras.

4. diena
Brokastis.
Brīvs laiks, atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Triesti.
Trieste atrodas Adrijas jūras Triestes līča dziļumā.
Trieste ir lieliska pilsēta ar gandrīz Austrumeiropas atmosfēru, mājīgie krodziņi un kafejnīcas, brīnišķīga arhitektūra un elpu aizraujoši jūras skati.
Triestē var redzēt seno romiešu arhitektūru (neliels teātris blakus jūrai, lieliska arka uz vecpilsētu, interesants Romiešu muzejs) un brīnumainu Vidusjūras stilu atmosfēru, jo Trieste bija svarīga osta 18. gs. laikā.
Atgriešanās viesnīcā.

5. diena
Brokastis.
Brīvs laiks, atpūta pie jūras.

6. diena
Brokastis.
Brīva diena, atpūta pie jūras.
Pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Paduju un Veronu (papildu maksa 45 EUR).
Šekspīrs reiz rakstīja: „Nav pasaules aiz Veronas vārtiem”. Un Veronas iedzīvotājiem šī frāze ir nenoliedzama patiesība. Pilsētas mūri uzticami glabā noslēpumus un leģendas par drosmīgiem kareivjiem, stāstus par laimīgu un traģisku mīlu. Viens no tiem vēsta par Romeo un Džuljetu un padarīja Veronu slavenu kā visromantiskāko pasaules pilsētu, pārvēršot to par visu mīlnieku galvaspilsētu.
Tālāk dodamies uz Paduju.
Paduja ir viens no lielākajiem Itālijas vēsturiskajiem centriem un tā visā pasaulē ir slavena ar Sv. Antonija katedrāli un Skroveņi kapelu ar Džoto freskām. Sv. Antonija katedrāle, kur glabājas pilsētas aizbildņa pīšļi, jau vairāku gadsimtu garumā ir reliģijas un kultūras svētceļojumu centrs, uz kurieni no visas pasaules atbrauc svētceļotāji un tūristi.
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

7. diena
Brokastis.
Brīvs laiks, atpūta pie jūras.
Dienas otrā pusē, pēc vēlēšanas, transfēris uz Outlet lielveikalu, brīvs laiks, lai veiktu pirkumus (minimālais tūristu skaits - 25) Piemaksa 10 EUR.
Atgriešanas viesnīcā.

8. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Ceļš uz Venēciju.
Ekskursija Venēcijā.
Venēcija – pilsēta Itālijas ziemeļos, kas uzcelta uz ūdens, precīzāk – uz 118 salām, kas savstarpēji savienotas ar 400 tiltiem. Šo pilsētu droši var dēvēt par pilsētu-muzeju. Šeit uz katra soļa atrodami aizgājušo gadsimtu pieminekļi, arhitektūras šedevri un ievērības cienīgi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: Zelta tilts, Nopūtu tilts un Mainītāju tilts, Dodžu pils, jaunās un vecās administratīvās celtnes, Venira–de-Leoni, Bibliotēka, Pulksteņa Tornis, Kampanilles zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria Della Salute katedrāle, Frari bazilika, tirdzniecības iela Merčerija. Vairums Venēcijas ielu-kanālu ir tik šauri, ka pretējo māju sienas ir ar roku aizsniedzamas, tāpēc ēkas sasniedz pat 7 stāvu augstumā.
Brīvs laiks.
Pēc vēlmes, pēc ekskursijas Venēcijā aicinām Jūs doties kruīzā pa Venēcijas lagūnas salām (papildu maksa 22 EUR).
Apmeklēsim 2 vispopulārākās salas – stikla pūtēju salu Murano un salu ar krāsainām zvejnieku mājiņām Burano.
Ceļojumu sāksim ar salu, uz kuras sākot ar 13. gs. un līdz pat šodienai strādā stikla pūtēji, kas veido īstos mākslas darbus no stikla. Apmeklēsim Murano muzeju, kur Jūs pašas acīm varēsiet vērot visus Venēcijas stikla ražošanas un attīstības posmus, vēlāk varēs pastaigāties un apmeklēt bodītes, kur par piemiņu var iegādāties Venēcijas stikla izstrādājumus, kas ir roku darbs un īsts Itālijas zīmols.
No Murano salas dosimies uz Burano salu, kas ir pazīstama ar tās krāsainajām mājiņām, kas jebkuras laika apstākļos rada saulainu un patīkamu atmosfēru, piesātinot visu salu. Lieliska zvejnieku saliņa, kas saskaņā ar leģendu, tās krāsaino nokrāsu iemantoja, pateicoties zvejnieku sievām, kas izkrāsoja savas mājas, lai viņu vīri, vēl atrodoties tālu no salas, varētu ieraudzīt mājas un ātrāk atgrieztos pie mājas pavarda.
Ceļš uz Poliju.
Nakts ceļā.

9. diena
Ierašanās Polijā. Iekārtošanās viesnīcā. 
Atpūta.

10. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ceļš uz Rīgu.
Ierašanās Rīgā vakarā/naktī.

Cenā iekļauts:
Vieta komfortablā autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi krievu valodā;
Dzīvošana viesnīcās - 7 naktis ar brokastīm (divvietīgie numuriņi).

Ekskursiju pakete 99 EUR:
Ekskursijas brauciens uz Venēciju (brauciens ar motorkuģi - 15 € tiek apmaksāts atsevišķi);
Ekskursija Prāgā;
Ekskursijas brauciens uz Triesti.

Papildus:
Transfēris uz Outlet - 10 € ;
Ekskursijas brauciens uz Paduju un Veronu - 45 € ;
Kruīzs Murano salā (nav ekskursija) - 22 € ;
Pastaiga pa Vltavas upi ar kuģīti (nav ekskursija) - 25 € ;
Apdrošināšana;
Tūrisma nodoklis - 0,70 €/cilv./nakts par uzturēšanos Itālijā;
Piemaksa par vienvietīgu numuru - 140 € ;
Ieejas biļetes apskatāmajos objektos;
Sabiedriskā transporta biļetes;
Austiņas ekskursijā (~3 € /ekskursija);
Vakariņas - ~12 € (1 vakariņas).

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home