Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Uz Maroku ar atpūtu Agadirā

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Maroka   »   Uz Maroku ar atpūtu Agadirā
Ceļojuma cena 459 EUR + eksk. pakete 189 EUR.
Ceļojuma cena bez eksk. paketes 638 EUR.

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā ~ 05:15. Lidojums Rīga – Sevilja (~ 07:15-10.50).
Ierašanās Seviljā. Ekskursija pa Andalūzijas galvaspilsētu – Sevilju (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus).
Ekskursijas laikā mūs sagaida 1929. gadā būvēto amerikāņu izstādes Ibero paviljonu apskate . Pastaigājoties pa Sevilju, mēs redzēsim pilsētas skaistākās un nozīmīgākās vietas: Spānijas laukumu, Marijas Luīzes parku, Torre del-Oro, un tipisku ebreju kvartālu Santa Krūsu. Apmeklēsim vienu no pasaules lielākajām gotikas stila katedrālēm un Alkazāra Karalisko pili (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus).
Brīvais laiks.
Došanās uz ostu. Iekāpšana prāmī Tarifa - Tanžera.
Ierašanās Tanžerā. Došanās uz viesnīcu . Nakts viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Ekskursiju programma “Tanžera un Rabata”.
Tanžera ir Marokas ostas pilsēta ar senu vēsturisko centru - Medīnu, skaistu pludmali, pieminekļiem un skaistām ainavām. Viena no slavenākajām apskates vietām ir Spartel rags, kur sastopas Vidusjūras un Atlantijas okeāna ūdeņi. Zemes rags jau kopš seniem laikiem ir slavens ar Herkulesa alām, kuras kādreiz kalpoja par berberu un pirātu patvērumu . Herkulesa alas atrodas apmēram 14 kilometrus uz rietumiem no Tanžeras, tās apbur ar savu neticamo dabas skaistumu. Alām ir liela arheoloģiskā nozīme. Tiek uzskatīts, ka tajos ir atpūties pēc 12 paveiktajiem varoņdarbiem pats Hērakls.
Pārbrauciens uz Rabatu.
Картинки по запросу "рабат"
Rabata ir skaista pilsēta, kura atrodas Atlantijas okeāna krastā. Tā sagaida mūs ar gleznainiem kvartāliem, un košiem ziediem, neskaitāmiem arhitektūras un vēsturiskiem pieminekļiem un senās Magribas valsts atmosfēru. Apskates ekskursijas laikā mēs redzēsim Karalisko pili, Hasanu mošeju XII gadsimta Rabatas simbolu, Muhameda V memoriālo kompleksu, Udaija XII gadsimta vēsturiskos vārtus.
Došanās uz tranzīta viesnīcu Kasablankā vai tās apkārtnē.
Izvietošanās viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Došanās uz Marakešu. Ekskursija pa pilsētu.
Marakeša ir viena no skaistākajām pasaules pilsētām.
Kādreiz Marakeša bija viena no karalistes galvaspilsētām, triju Marokas sultānu dinastiju valdīšanas laikā. Šeit Jūs atradīsiet lielu skaitu muzeju un arhitektūras pieminekļu, no kuriem katrs ir mākslas šedevrs.
Apskates ekskursijas laikā redzēsim pilsētas galvenās apskates vietas un arhitektūras pieminekļus, piemēram, La Kutuba mošeju, Bahja pili (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 7 € ), Mažorela dārzi (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 7 € ) un daudzas citas vietas. Kā arī mēs apmeklēsim Džama-el-Fna slaveno laukumu. Tas ir īsts teātris zem klajas debess. Ko tikai tur var ieraudzīt - jogus, čūsku dīdītājus, dziedniekus, zintniekus, augļu un eksotisko garšvielu tirgotājus .
Apmešanās uz nakti Marakešas viesnīcā. Nakts viesnīcā
 
4. diena
Brokastis. Brīva diena Marakešā vai pēc vēlēšanās piedāvājam divu dienu braucienu uz Agadīru (atpūta okeāna piekrastē ar ekskursiju pa Agadiru) piemaksa 99 € .
Ekskursija pa Agadiru.
Agadira, bez šaubām, ir Marokas karalistes labākais kūrorts. Pilsēta ir izteikti Eiropiska, šeit Jums tiks piedāvāts viss pilnvērtīgai atpūtai kūrortā - 6 km skaista smilšu pludmale , labvēlīgi vietējie iedzīvotāji, viesnīcas, kafejnīcas, veikali un naktsklubi. Pilsēta tika pilnīgi atjaunota pēc spēcīgas zemestrīces 1960. gadā, diemžēl ne visi apskates objekti ir izdzīvojuši. Ekskursijas laikā mēs redzēsim Agadira galveno simbolu - kalnu ,kuru rotā ar akmeņiem izliktais uzrakstu arābu valodā - “Dievs, Tēvzeme, Karalis”. Kalna pakājē atrodas osta (rajons “Marina”), mēs noteikti pastaigājamies pa krastmalu un varēsim aplūkot pietauvotās piestātnē jahtas un kuterus. Vēl viena tūristu izklaide – zivju tirgus, vietējos restorānos Jūs varēsiet nogaršot no jūras veltēm pagatavotus ēdienus. Kūrortā ir neliels bezmaksas zoodārzs (“putnu ieleja”), kur var apskatīt ne tikai uz putnus , bet arī citus iemītniekus.
Izvietošana viesnīcā okeāna piekrastē. Brīvais laiks.
Nakts viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis. Brīvdiena Marakešā/tūristiem, kas izvēlējušies divu dienu braucienu uz Agadīru, atpūsta okeāna piekrastē.
Nakts viesnīcā.
 
6. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Sūtīt uz Essueiru. Ekskursija pa pilsētu.
Ezsueira jeb Ezueira ir ostas pilsēta, kas atrodas Atlantijas okeāna piekrastē. Tā ir viena no tām mazajām, košajām pilsētiņām, kuras tiek iemīlētas no pirmā acu uzmetiena. Šeit smilšu pludmales robežojas ar seniem kvartāliem un ieliņām, bet zivju tirgū var nobaudīt tikko nozvejotas okeāna veltes, kurus vietējie iedzīvotāji ar mīlestību sagatavos visiem interesentiem. Essueirā saglabājusies XVI gadsimta pilsētas nocietinājumu paraugsistēma, ko vietējie iedzīvotāji aizguva no portugāļiem. Mēs dosimies pa Ezuveiras vēsturisko centru,kura pateicoties savai unikalitātei ir UNESCO aizsargājamo objektu sarakstā , kā arī to ir iemīļojuši Holivudas kinorežisori (šeit tika filmētas tādu filmu un seriālu epizodes kā “Debesu valstība” un “Troņu spēle”).
Došanās uz tranzīta viesnīcu Kasablankā vai tās apkārtnē.
Картинки по запросу "агадир"
Apmešanās viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Ekskursija pa Kasablanku.
Viena no galvenajām Kasablankas apskates vietām ir Hasana II mošeja. Pateicoties Franču arhitekta Mišela Pinso projektam un XX gadsimta beigu tehnoloģijām, mošejai tika uzstādīts kustīgs jumts, kas spēj pārvērst lūgšanas zāli - atklātā terasē. Šeit atrodas pasaulē lielākais minarets (aptuveni 200 m augsts). Mošeja ir izrotāta visās marokāņu meistariem raksturīgās tehnikās: mozaīka, gleznojumi , kokgriezumi. Mošejas ēkā atrodas ir izvietota skola , bibliotēka un nacionālais muzejs (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 13 € ).
Par mūslaicīgo pilsētu var spriest pēc Marifas kvartāla. Tas ir viens no ievērojamākajiem pilsētas kvartāliem. Tūristiem patīk pastaigāties pa tās ieliņām ar elitāriem veikaliem un modernām iestādēm, virs kurām var redzēt Twin Center torņus.
Došanās uz ostu. Iekāpšana prāmī Tanžera-Tarifa. Ierašanās Spānijā. Došanās uz viesnīcu. Nakts viesnīcā.
 
8. diena
Agra numuru atbrīvošana.
Transfērs uz lidostu . Lidojums Seviļja– Rīga (~ 11:40-17:00).
Ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga – Sevilja – Rīga (Smartlynx);
Rokas bagāža līdz 5 kg;
Nododamā bagāža līdz 20 kg;
7 naktis viesnīcā (divvietīga izvietošana)/6 brokastis;
Vieta kajītē uz prāmja Tarifa-Tanžera—Tarifa.
 
Ekskursiju pakete 189 EUR:
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Transporta apkalpošana;
Ekskursija Seviljā;
Ekskursijas programma “Tanžers un Rabats”;
Ekskursija Marakešā (papildus apmaksā ieejas biļetes);
Essueiras ekskursija;
Ekskursija Kasablankā (papildus apmaksā ieejas biļetes).
 
Papildus:
Apdrošināšana;
Obligātā piemaksa par vienvietīgu izvietošanu viesnīcā - 180 € ;
Divdienu brauciens uz Agadiru (atpūta okeāna piekrastē ar ekskursiju pa Agadiru) apmaksa IEPRIEKŠ BIROJĀ - 99 € ;
Viesnīcu nodokļi ~ 1-2 € personai diennaktī;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.
 
Latvijas Republikas pilsoņi var uzturēties valstī līdz 90 dienām 6 mēnešu laikā bez vīzas!
Latvijas Republikas nepilsoņiem vīzu jānoformē pirms brauciena!

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home