Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Venēcijas Republikas pagātne un tagadne

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Venēcijas Republikas pagātne un tagadne

1. diena
“Rīga – Dienvidolija”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Silēzijas vojevodistē vai Čehijas austrumos.

2. diena
“Čehijas austrumi – Trevizo – Venēcijas apkaimē”
Brokastis. Ceļš pa Čehiju, Austriju, Itāliju. Vakarpusē – pauze Trevizo (Treviso). Ceļš pa Čehiju, Austriju, Itāliju. Nakts - viesnīcā Itālijā Venēcijas apkaimē.

3. diena
“Venēcijas apkaime – Venēcija – Venēcijas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Venēciju. Venēcija (Venezia). Pilsēta ir izvietojusies uz 118 nelielām salām, kuras savieno 378 tilti. Pilsētas centra apskate: Dodžu pils, Sv. Marka katedrāle, Zvanu tornis, Pulksteņtornis, Nopūtu tilts, Rialto tilts, Lielais kanāls. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās – izbrauciens ar gondolu. Brīvais laiks Venēcijā. Nakts - viesnīcā Itālijā Venēcijas apkaimē.

4. diena
“Venēcijas apkaime – Opātija – Pirāna – Venēcijas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Slovēniju un Horvātiju. Horvātija. Opātijas (Opatija/Abbazia) kūrortpilsēta, Venēcijas republikas un Austro-Ungārijas impērijas laikos – iemīļota aristokrātijas atpūtas vieta. Atpūta pie jūras. Slovēnija. Venēciešu arhitektūra gleznainajā Pirānas (Piran/Pirano) pilsētā. Nakts - viesnīcā Itālijā Venēcijas apkaimē.

5. diena
“Venēcijas apkaime – Verona – Sirmione – Venēcijas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Veronu un Sirmioni. Verona (Verona). Šo pilsētu dēvē par “Itālijas vārtiem”. Pilsētas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.  Iepazīšanās ar pilsētu: nocietinājumi, Jaunie vārti, romiešu amfiteātris, rātsnams, Vecā pils, Borsari vārti, Džuljetas māja, Erbes laukums, Lamberti tornis, Skaligēru arkas, katedrāle, Akmens tilts pāri Adidžes upei. Sirmiones (Sirmione) viduslaiku vēsturiskais centrs. Lielākā ezera Italijā - Gardas ezera (Lago di Garda) krasti. Pauze tirdzniecības centra apmeklējumam. Nakts - viesnīcā Itālijā Venēcijas apkaimē.

6. diena
“Venēcijas apkaime – Vīne – Dienvidpolija”
Brokastis. Ceļš pa Itāliju, Austriju. Austrijas galvaspilsēta Vīne (Wien). Pēc vēlēšanās, par papildus maksu –iepazīšanās ar pilsētu: Ringstraße, Hofburgas pils, Sv. Stefana katedrāle, Valsts Opera, parlaments, rātsnams, Marijas Terēzes laukums. Brīvais laiks. Ceļš pa Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Polijā, Silēzijas vojevodistē vai Čehijā Olomoucas apkaimē.

7. diena
“Dienvidpolija – Rīga”
Polija, Lietuva. Atgriešanās Rīgā – vēlu naktī.

Cenā ietilpst:
brauciens ar autobusu;
naktsmītnes viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas;
brokastis viesnīcās pēc programmas;
grupas vadītāja pavadībā.

Papildus:
brauciens uz Venēciju – € 55;
brauciens uz Slovēniju, Horvātiju - € 45;
brauciens uz Veronu un Sirmioni - € 45;
iepazīšanās ar Vīni - 15 €;
Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10 %.
muzeji Venēcijā € 6-15;
medicīniskā apdrošināšana;
Papildmaksa par dubultvietu autobusā - € 100;
Papildmaksa par 1-viet. izmitināšanu viesnīcās - € 140.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home