Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Zelta torņu Maskava: pilsētas svētki

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Krievija   »   Zelta torņu Maskava: pilsētas svētki

Svētku laikā galvaspilsētā notiek daudz dažādu pasākumu, pilsētas ielas tiek izpušķotas, pat mazās ieliņas iegūst jaunu tēlu, kļūstot par art-objektiem. Gaismas instalācijas padara pilsētu krāšņu, un pievelk uzmanību. Pati pilsētas atmosfēra kļūst īpaša.
Katrs pilsētas laukums, pilsētas svētkos, piedāvā kādu īpašu programmu, 2019. gads noteiki nebūs izņēmums – būs svētku pasākumi, konkursi un kvesti.

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Maskava: Maskavas kinostudiju «Mosfilm», Tretjakova galerija, Ostankinas televīzijas tornis, slavenais kosmonauikas muzejs, VDNH, Maskavas Kremlis, Sarkanais laukums: Ieroču palāta - Kolomenska

1. diena 

Izbraukšana no Rīgas vakarā. Pārbrauciens līdz Maskavai. Nakts ceļā.

2. diena 

Attēlu rezultāti vaicājumam “киностудию «Мосфильм”No rīta ierašanās Maskavā. Pietura pamosties, nomazgāties. Karstas brokastis pilsētas kafejnīcā. Ekskursija uz slaveno un leģendāro Maskavas kinostudiju «Mosfilm». Redzēsim visus slavenos eksponentus, kurus izmantoja filmu uzņemšanu laikā: retro-automobīļus, karietes un kostīmus – šie priekšmeti ir slaveni un vēl turpina filmēties mūsdienu filmās. Jūs uzzināsiet kā izskatās filmu paviljons un filmēšanas laukums, iesiet cauri galvenajām uzņemšanas telpām, redzēsiet visu filmēšanas procesu no iekšpuses! 
Turpinājumā Maskavas apskates ekskursija ar autobusu. Vorobjovu kalnu gleznainās nogāzes, Maskavas Universitāte, memoriālais komplekss Poklona kalnā, bulvāra loks, pilsētas galvenie pieminekļi un vēsturiskas vietas. Pēc ekskursijas, dodamies uz viesnīcu. Tiem, kuri vēlās, piedāvājam apmeklēt Tretjakova galeriju, ekskursija galerijā gida pavadībā. Тretjakova galerijas apmeklējums (20EUR). Tretjakova galerija ir viens no vadošajiem zinātniski mākslinieciskajiem centriem Krievijā, bagātākais krievu makslas muzejs pasaulē. Šeit glabājas unikālas senkrievu ikonu, XVIII-XX gs. glezniecības, skulptūras un grafikas kolekcijas. Krievu glezniecības kolekcija ietver V.Perova, I.Šiškina, V.Poļenova, I.Repina, V.Surikova u.c. slavenu mākslinieku gleznas. Muzeja krājumos ir vairāk kā 130 000 darbu. Ar metro pārbrauksim uz viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks. Jums būs iespēja pastaigāties pa Veco Arbatu, iela, kurā rit dzīve dienā un naktī. Cilvēki šeit satiekās un pavada laiku. Dziedātāji, mākslinieki, cirks, kafejnīcas un izrādes. Nakts viesnīcā.

3. diena

Attēlu rezultāti vaicājumam “Останкинскую телебашню:”Brokastis zviedru galds. Piedāvājam ekskursiju uz VDNH (30EUR). 
Ostankinas televīzijas tornis Maskavā. Iepazīsimies ar torņa vēsturi, ar torņa celtniecības un restaurācijas procesiem. Ar ātrgaitas liftu pacelsimies 337 metru augstumā un redzēsim Maskavu no putnu lidojuma augstuma. Burvīgs skats! Ekskursija uz slaveno kosmonautikas muzeju gida pavadībā. Kosmonautikas muzejs Maskavā ir viens no lielākajiem tehniskās zinātnes muzejiem pasaulē! Muzejā atrodās vairāk kā 93 tūkstoši eksponentu, un par tiem mēs dzirdēsim ekskursijas laikā. Kosmosa kuģi, pirmie lidotāji, neparastie tehniskie priekšmeti un daudz kas cits! Kājāmgājēju ekskursija pa VDNH parku - tautsaimniecības sasniegumu izstādes parks un pils – parka ansamblis Caricino. Parks tika atvērts 1939 gadā, un ne reizi vien ir mainījis savu nosaukumu. Izstaigāsim interesantākās vietas un uzzināsim parka galvenos vēsturiskos notikumus. Ekskursijas beigas VDNH parkā. Brīvs laiks. Šeit, piedāvajam apmeklēt Maskavas akvāriju ar šovu programmām, kuras ir aizraujošas gan bērniem, gan pieaugušajiem! Iepazīties ar visiem akvārija iemītniekiem un apmeklēt šovu „Četru okeānu noslēpumi”, iespējam Jūs vēlēsieties veikt „Ceļojumu apkārt pasaulei” un uzzināt visu par zemūdens dzīvi programmā „Pazudusī pasaule”. Brīvs laiks. Maskavas Pilsētas svētki! Svētku programma ir daudzpusēja un interesanta: pilsētas laukumos notiks svētku koncerti, parkos tiks rīkotas dažādas meistar-klases visdažādākās jomās, pilsētas ielās tiks rīkoti teatralizēti uzvedumi, un, protams, dažādi tirdziņi priecēs pilsētas ciemiņus. Maskava aicina katru nosvinēt svētkus kopā! Dienas nobeigumā – grandiozs svētku salūts! Nakts viesnīcā.

4. diena

Attēlu rezultāti vaicājumam “музей-усадьбу «Коломенское»”Brokastis. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz muzeju “Кolomenska” (35EUR). Kopš XIV gs. Kolomenska bija Maskavas kņazu un Krievijas caru ārpilsētas muiža. Tā ir unikāla vēsturiska vieta, kur vairāku gadsimtu garumā tika radīti, vākti un uzglabāti krievu tautas svētumi. Jūs redzēsiet īstu „Krievijas pasaku” – seno Cara A. Mihailoviča pili, kas tiek dēvēts par tā laika „pasaules astoto brīnumu”. Lielie vārti, kas sagaida viesus, senatnē ir sagaidījuši daudzus ārzemju viesus, kuri ir nākuši ciemos pie Cara. Redzēsim visu saglabājušos pils kompleksu, baznīcu un Pētera I māju. Vakarā Jums būs iespēja apmeklēt kādu no slavēnajiem Maskavas teātriem, bet tiem, kas ceļo ar bērniem, būs interesanti apmeklēt Maskavas Cirku. Atgriešanās Maskavā. 

5. diena

Attēlu rezultāti vaicājumam “Красная площадь”Brokastis. Kājāmgājēju ekskursija „Maskavas Kremlis un Sarkanais laukums” (40EUR). Ekskursija Maskavas Kremļa teritorijā: Uspenskas katedrāle –vissenākais dievnams Katedrāles laukumā, Blagoveščenskas un Arhangeļskas katedrāles, Ivana Bārgā zvanu tornis, Carienes zelta palāta, vislielākais pasaules zvans – „Carj Kolokol”, XVI gadsimta kaujas tehnikas brīnums – lielgabals „Carj Puška”. Sarkanais laukums: Vasīlija Svētlaimīgā katedrāle, Vēstures muzejs, Mauzolejs, Kazaņas katedrāle, Voskresenskas vārti, Aleksandra dārzs un Manēžas laukums. Pēc vēlēšanās Krievijas dārgumu krātuves – Ieroču palātas apmeklējums. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās brauciens ar kuģīti pa Maskavas upi. Izbraukšana uz Rīgu. Nakts ceļā.

6. diena 

Atgriešanās Rīgā dienas pirmajā pusē.

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursija/apskate 
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

PAPILDUS IZDEVUMI:

 • Veselības apdrošināšana
 • Vīza uz Krievijas Federāciju (Latvijas pilsoņiem): 70 EUR
 • Ekskursija Tretjakovas galerijā + ieejas biļetes: 20EUR / 15EUR bērniem līdz 16gadiem
 • Ekskursija uz VDNH: ieejas biļetes visos muzejos un ekskursijas gidu pavadībā: 30 EUR / 25 EUR bērniem līdz 16g
 • Izbraukuma ekskursija uz Kolomensku: ieejas biļetes visos muzejos un ekskursijas gidu pavadībā: 35 EUR / 30 EUR bērniem līdz 16g
 • Ekskursija “Zelta torņu Maskava”: Sarkanais laukums, Kremlis ar katedrales apmeklējumu, Ieroču palāta + ieejas biļetes: 40EUR / 35 EUR bērniem līdz 16g
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  60EUR
 • Papildvieta autobusā – 80 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

 

 

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home