Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Zelta trijstūris, Haridvara un Rišikene

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Indija   »   Zelta trijstūris, Haridvara un Rišikene

 Deli - Džaipūra - Abhaneri - Fatehpuri Sikri - Agra - Deli - Haridvara - Deli

1. diena

Ierašanās Deli
Ierodoties Indijas galvaspilsētā - Jaundeli, jūs sagaidīs mūsu pārstāvis starptautiskajā lidostā "Indira Gandhi". Pēc sasveicināšanās - eskorts uz viesnīcu.
Nakšņošana Deli viesnīcā.
* Transfēri no lidostas uz viesnīcu tiks nodrošināti tiem, kas ierodas no 10-00 rīta trešdien / sestdien un no 07-00 rīta ceturtdien / svētdien.
* Pirmajā programmas dienā mūsu pakalpojumi ietver: visu viesu satikšāna jebkurā noteiktā laika periodā, transfērs un izmitināšana viesnīcā no 14-00 trešdien / sestdien. Ja Jums ir nepieciešami papildus pakalpojumi šajā dienā - jums ir nepieciešama papildus rezervēšana par papildu maksu.

2. diena
ekskursija Delī. Transfērs uz Jaipur (260 km, 6 stundas)
 09:00: Jūs savāks no viesnīcas, lai sāktu ceļojumu
Šodien Jūs gaidīs ekskursija pa Vecās un Jaunās Deli galvenajiem objektiem . No rīta jūs apmeklēsiet Jama Masjid - lielākā mošeja Indijā un musulmaņu reliģijas arhitektūras meistardarbs. Tad Jūs brauksiet gar Sarkana Forta sienām, majestātiskie nocietinājumi, kuri izgatavoti no sarkanā smilšakmens, un bijusī valdības mītne kādreizējā imperatora Mughal Shahdzhahana.
Turpināsiet ekskursiju Jaundelī. Jūs brauksiet pa galveno pilsētas avēniju un redzēsiet Prezidenta pili un Parlamenta ēku. Apstāsieties uz neilgu laiku pie Indijas vārtiem - piemiņas arka Indijas karavīriem. Tad jūs gaida vizīte uz sniegbaltu templi ar zelta kupoliem - sikhu Gurudwara Bangla Sahib, aktīvs templis, tiek uzskatīts, ka iesvētīts ūdens no tā izārstē ticīgo slimības. Tad jūs apmeklēsiet hindu templi Lakšmi-Nārājana, veltīts Vishnu (Narayan), kas ir visuma sārgdievs, un viņa sievai Lakšmi, labklājības dieviete. Templis aizņem vairāk nekā 7 hektāru un  tika uzcelts 1930 gadā un atvēra to Mahatmea Gandijs. Tad apmeklēsiet Qutb Minar kompleksu, kas ir labs piemērs 12. gs. Indo-islāma arhitektūrai.
Tad transfērs uz Radžastanas galvaspilsētu- Džaipūra, ko sauc arī par "Rozā pilsēta" sienu krāsas un  ēku vecpilsētā dēļ. Vecpilsēta sastāv no 9 kvadrātveida kvartāliem, kas simbolizē deviņas visuma nodaļas saskaņā ar Indijas kosmogrāfiju. 
Ierašanās, reģistrācija, atpūta un nakšņošana viesnīcā.


   
   
   
   
 

   

3. diena
Iepazīšanas ar Džaipūru 
07:30: Izbraukšana no viesnīcas uz ekskursiju
Šorīt - majestātiska Amber Forta apmeklējums, kas uzcelta 16.gadsimtā. Ziloņi, spilgti krāsoti un ar krāsainiem, kvadrāta paklājiem, šeit  ir eksotiski automobiļi, kas palīdz tikt kalna virsotnē pie forta (pieejamības jautājums). Tāpat ir iespējams tikt pie forta ar džipu vai kājām. Fortā Jūs gaida neaizmirstama ekskursija pa tā zālēm, pilīm, hallēm un dārziem.
Pēcpusdienā - Džaipūra Pilsētas pils un tās muzeju apmeklēšana, kas glābā karalisko priekšmetu kolekciju. Jūs arī redzēsiet Jantar Mantar - seno observatoriju brīvā dabā, kas sastāv no milzīgiem instrumentiem debess ķermeņu novērošanai. Jūs arī redzēsiet Veju Pili (Hawa Mahal), celta 18. gadsimtā karaļa sievām un sastāv no neierobežota skaita visādiem logiem un balkoniem.
Pēc tam Jums būs iespēja iepazīties ar Džaipūras rokdarbiem. Rotaslietu, krāsainu tekstilizstrādājumu, un paklāju  izgatavošanu.Varēsiet vērot māksliniekus darbā un baudīt iepirkšanās krāsainas amatniecības pilsētā. 
Vakarā jūs apmeklēsiet Birla Mandir - baltā marmora Džaipūras hindu templi ,kas spoži spīd vakaros, ka arī jūs redzēsiet kā priesteri veiks vakara ceremoniju aarti.Templis ir veltīts Višnu-sargam (Narayan) un labklājības dievietei Lakšmi, tāpēc šo templi arī sauc Lakshmi-Narayan. 
Nakšņošana Džaipūras viesnīcā.
Pēc pieprasījuma par papildu samaksu - vakariņas indiešu mājā: 
Šovakar jums ir iespēja uzzināt vairāk par vietējo dzīves veidu un kultūru pie vakariņām indiešu mājās. Pavadiet laiku runājot ar īpašniekiem, lai uzzinātu vairāk par viņu dzīvi. Jums arī būs iespēja titk uz indiešu virtuvi un atklāt kulinārijas mākslas senos noslēpumus .Saimniece būs priecīga padalīties ar receptēm un gatavošanas padomiem (par maksu , skatīt cenu tabulas, vajag doties vismaz diviem cilvēkiem).

   
4. diena
Transfērs uz Agra ar ekskursiju uz ABANERI (Aka-pils  Chand Baori) un Fatehpur Sikri (240 km / 5 stundas)
08:00: Izbraukšana no viesnīcas un transfērs uz Agru (caur Abaneri un Fatehpur Sikri)
 Pēc brokastīm - transfērs uz Agra.
Pa ceļam jūs iebrauksiet uz Abaneri, lai redzētu unikālu ēku, kuru var atrast tikai Indijā. Aka Chand Baori -  iespaidīga arhitektūras būve, dziļa un plaša aka, apģērbtā   akmens sienās ar kaskādi no 3500 pakāpieniem, radot ap malām mežģīnes un pakāpju rakstu.  Pie akas malas atrodas pils-templis. Būve attiecas uz 8-9 gadsimta m.e., tika uzbūvēta pie Chand valdnieka, kura vārdu viņš nēsā. Aka tiek uzskatīta par  īsto arhitektūras brīnums un piesaista uzmanību ne tikai daudzu tūristu, bet arī vēsturnieku, arheologu un arhitektu.
Tad jūs apmeklēsiet Fatehpur Sikri - "spoku pilsēta"- dižā mogolas imperatora Akbara atstātā galvaspilsēta, kurš uzbūvēja šo pilsētu par godu sūfiju svētam Salim Chisti, kas pareģoja  viņa ilgi gaidīto dēļu piedzimšanu. Tā bija Lielo Mogolijas impērijas galvaspilsēta  15 gadus (1570-1586) un tika pamesta ūdens trūkuma dēļ. Pamests, bet labi saglabājies pils komplekss Fatehpur Sikri ir Mogolas arhitektūras pērle.
Ceļš turpinās uz Agru - Taj Mahal pilsētu. 
Vakarā jūs varesiet apmeklēt amatniekus, kas nodarbojas ar izrotāšanu uz marmora , iepazīties ar gataviem produktiem, iegādāties suvenīrus. Neskaitot produktus no marmora, Agra arī ir slavena ar ādas izstrādājumiem, izšūtiem audumem un tradicionālām kurpēm "Jutta". 
Nakšņošana Agrā.
Pēc pieprasījuma par papildu samaksu - Teatrāla skate: Šovakar jums ir iespēja redzēt teātra skati,kura stāsta vēsturi par arhitektūras brīnumu Taj Mahal rašanos.
"Mohabbat de Taj - Mīlestības sāga". Iestudējumā stāsta par karaliska pāra leģendāru mīlestību. Krāsainie tērpi , dziesmas un dejas apbur, un uz skatuves uzrodas pasaulē lielāka Taj Mahal kopija. (Par papildu samaksu. Skatīt cenu tabulu, jautājumi šova plānošanā uz datumu)


   
   
   
   
   

   

5. diena
Iepazīšanās ar  Agru
05:30: Izbraukšana no viesnīcas ekskursijā uz Taj Mahal pie saullēkta (par precīzu laiku jūs informēs gīds, balstoties uz saullēkta sākšanos  jūsu datumā) 
Šorīt jūs gaidīs neaizmirstama pieredze - jūs redzēsiet Taj Mahal saullēktā. Jūs apmeklēsiet lielisko būvi - mīlestības simbolu, novērtēsiet viņa izsmalcinātu dizainu, šīs poēmas simetriju, kura sacerēta marmorā. Taj Mahal ir ekstravagantās Shahdzhahana mīlestības simbols viņa mīļotai karalienei Mumtaz Mahal. Atgriešanās viesnīcā uz brokastīm.
Vēlāk jūs apmeklēsiet Agra Fort - viņa varenas sienas ir būvētas no sarkanā smilšakmens, forts iekšā - elegantas pilis un zāles, skaisti dārzi.
 Arī jūs apmeklēsiet kapliču Itmad-ID-Daula, kuru uzbūvēja imperatore Nur Jahan (Shahdzhahana sieva ) par piemiņu viņas tēvam 17.gs.. Šī mazā marmora kapliča ir Tad Majal priekštecis, kur pirmo reizi tika izmantota grūta marmora apdare  - " Pietra muļķe" 
Nakšņošana Agras viesnīcā.

   
   

   
6. diena

Transfērs AGRA- Deli (205 km, 4 stundas) Ekskursija  un nakts Delī
Pēc brokastīm un atgriešanās Deli.
Nākamais - pusdienas ekskursija. Jūs apmeklēsiet tempļu kompleksu Chattarpur Mandir (pazīstams arī kā tempļa iela  Chattarpura), kurā pastāv hindu tempļi veltīti dažādām dievībām, piemēram, Višnu, Ganeša, Šiva, Rama, Durga, Lakšmi. Kompleksā - vairāk nekā 20 tempļi būvēti gan ziemeļu un dienvidu tempļu stila arhitektūrā, kuru raksturo augsti, kvadrāti  torņi, liels  akmeņu statuju skaits ,bet ziemeļos ir vairāk raksturīga  arhitektūras marmora apdare. Pēc tam - iepirkšanās Deli. Tad transfērs uz viesnīcu, atpūta un nakts.

   
7. diena

Transfērs Deli-Haridvara(230 km / 6 stundas)
Pēc agrām brokastīm - transfērs uz Haridvaru, viena no septiņām svētajām pilsētām hinduismā, Indijā. Atrodas pie Himalaju pamatnes, svētās upes Ganga krastā, pilsēta ir izraibināta ar svētnīcām, tempļiem un ashramiem. Starp populārākajiem tempļiem -Chandi Devi templis, kas atrodas Neal Parvat virsotnē, ko  Kašmiras valdnieks uzbūvēja 1929. gadā; Maya Devi templis, viens no populārākajiem hindu tempļiem veltīts Ilūzijas dievieti; Bharat Mata Templis, salīdzinoši jauns templis, kur daudzas skulptūras veltītas  mītiem un leģendām - atspoguļojas vairāk nekā 8 stāsti. Arī apmeklēsiet  Har Ki Pauri, tas ir viens no visvairāk svētītam Ghat (pasākumi mazgāšanai), kas pazīstams arī kā Brahmakund - tieši  Visuma ūdenstilpne , kur miljoniem svētceļnieku peldē, lai nomazgātu grēkus un attīrītu dvēseli.
Vakarā jūs apmeklēsiet Lielo Aarti ceremoniju, kuru izpildasvētas Gangas krastā. Saulrietā jaunie priesteri sāk šūpoties gandrīz deju kustībās, dzied lūgšanas pie zvanu skaņas, un upurē upes dievieti  aizdegtas lampas, vīraks, ziedus un pienu. Tas ir pārsteidzošs un aizraujošs skats, kas atklāj garīgo Haridvaras būtību.
 Nakšņošana Haridvaras viesnīcā.

 

   
8. diena

Sens brauciens uz Rišikeni, atrgriešanās uz Haridvaru(. 30 km, 40 minūtes katrā virzienā) 
No rīta pēc brokastīm jūs gaidīs īss transfērs uz Rišikeni,pasaules jogas centrs, kur saskaņā ar leģendu, svētie jogas praktizēja  savu mākslu un garīgos spēkus senos laikos. Lūk,  šeit Gangas upes krastus savieno tilti - Ram un Lakshman Jula (tilts). Šeit liels skaits tempļu un ashramu, kuri  atrodas Gangas krastos. Populārākie Rišikenas tempļi  - Bharat Mandir, sens templis veltīts dievam Višnu, kurš tiek uzskatīts kā vecākais templis  no pilsētas; Kailash Niketan tuvu ar Lakshman Jhula, 13-stāvu ēka ar dažādu dievu un dieviešu  statujām; Gita Bhavan, viens no vecākajiem tempļu kompleksiem ar stāstu attēliem  no Ramayana un Mahābhārata uz sienām.. Lielākais Ashram Rišikenā - Paramath Niketan, kur māca jogu, meditāciju, garīgās prakses un dabas dziedināšanas metodes.
Vakarā atgriešanās Jūsu iesnīcā, Haridvarā Nakšņošana viesnīcā.

 

   
9. diena

Transfērs Haridvara - Deli (230 km / 6 stundas)
7:30 Agri no rīta - transfēŗs uz  Deli. Ierašanās Deli un transfērs uz starptautisko / iekšzemes lidostu izlidošanai vai viesnīcā Deli (Nakts viesnīcā pasūtās papildus) atkarībā no jūsu turpmākas programmas.
Atkarībā no izlidošanas laika, ir iespējams pasūtīt papildu pakalpojumus Deli:
* Auto ar vadītāju uz pusi dienas vai visu dienu Deli patstāvīgai programmai
* Papildus ekskursija uz Deli (apmeklēšana Akshardham tempļa, tempļu Chattarpura, Lotus tempļa un Humajuna imperatora kapeņu, Jaundeli iepirkšanās un jebkura cita no jūsu vēlmēm)
* Nakšņošana Deli viesnīcā


Cenā iekļauts

Lidojums
Apmešanās pamatojoties uz ½ DBL
Ikdienas brokastis viesnīcā 
Krieviski runājošs gids 
Palīdzība krievvalodīgam pārstāvim Deli starptautiskajā lidostā pēc ierašanās un izbraukšanas 
krieviski runājošs ceļojumu menedžeris galvenajā birojā, kas  pieejams 24 stundas
Transportlīdzeklis ar šoferi visiem pārvedumiem un ekskursijam ar  gaisa kondicionieri 
Visi kārtējie nodokļi

Cenā nav iekļauts
Personiska rakstura izdevumi , dzeramnaudu un piemaksas, veļas mazgāšana, telefona zvani, fakss, internets, dzērieni, maksa par foto un video, veselības aprūpes izdevumi, lidostu nodokļi un tā tālāk. 
Viss, kas ir minēta kā papildu samaksu (papildu samaksu par dzeranaudu, ieskaitot kāpšanu uz ziloņa Jaipur . Ja datumā nebūsklātbūtnē ziloņu -. Tiks piedāvāta braukšana ar džipu.) 
Naconālie aviotarifi
Maksa par  Indijas vīzu 
Jebkuri citi pakalpojumi, kas nav minēti kā iekļauts

Papildus informācija:
Ekskursiju sākšanos laiks,kas minēts programmā, ir pakļauts izmaiņām atkarībā no laika apstākļiem
Piemaksa par Jaungada vai Ziemassvētkuvakaru  - ir nepieciešams, skatiet atbilstošo cilni cenu failā.
Reģistrācija un izrakstīšanās ir parasti 14: 00/12: 00 dienu laikā
Cenā ietilpst tikai tas, kas ir norādīts programmā
Cenas  par personu, ASV dolāros. EUR, ½ DBL
Ieejas maksas uz apskaties objektiem un ceļojums uz  ziloņa ir vienai personai.
Gadījumā, ja notiek nozīmīgas valūtas kursu svārstībās, ievieš jaunus nodokļus, palielina degvielas izmaksas, mēs paturam tiesības pārskatīt cenu
Ja nav vietu norādītās viesnīcās, tiks piedāvātas alternatīvas viesnīcas ar tādu pašu standartu.
Atcelšanas gadījumā, izmaiņu vai ceļojumu kavēšanos laika apstākļu dēļ, satiksmes, lidojumu atcelšanas, politisko notikumu un / vai nepārvaramas varas dēļ, mēs ar klienta vienošanos organizējam papildu pakalpojumus viņa interesēs. Ja šādus papildu pakalpojumus prasīs papildu izmaksas, šīs ir klientu izmaksas.Kompensācija par ekskursijām, ņemot vērā iepriekš minētos apstākļus, kas ir ārpus mūsu kontroles, netiks veikta. 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home