Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ziemeļpolijas pērles

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Polija   »   Ziemeļpolijas pērles
Iepriekšpārdošana akcija - € 195.00 (tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)
 
1. diena
No rīta (plkst. 05:30) izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā: Lietuva, Polija.
Vācu ģenerālštābs (Wolfsschanze) – Hitlera bunkurs Gerložas mežos, kur Hitlers 2. Pasaules kara laikā uzturējās vairāk nekā 800 dienas. Saturīga ekskursija krievu valodā.
Sv. Lipka klosteris – skaistākā baroka celtne Polijā, kurā atrodas brīnišķīgas ērģeles ar kustīgām Dievmātes un eņģeļa Gabriela figūriņām. Pēc leģendas, šajā vietā ap 1300. gadu uz liepas, kas auga tajā vietā, kur tagad atrodas baznīca, parādījās Dieva Mātes figūras ar bērnu uz rokām. Nakts viesnīcā Elblongas rajonā (Polijā).
 
2. diena
Brokastis. Atpūta viesnīcā vai izbraukuma ekskursija Nr. 1 «Elblongas kanāls un Fromborka» (par papildus samaksu – 45 € / kuģītis pa Elblongas kanālu iekļauts cenā).
!Uzmanību - jāpiesakas birojā, jo braucienu ar kuģīti pasūtam laicīgi!
Agrī no rītā dosimies uz viduslaiku pilsētu Fromborku, kas atrodas Pie Baltijas jūras Vislas līča krastā. Tā ir īsta Ziemeļu pērle, kas ir slavena ne tikai ar cēlo, vareno katedrāli, bet arī ar to, ka tur savulaik dzīvojis un strādājis astronoms Nikolajs Koperniks.
Pēc Fromborkas apmeklējuma mūs gaida lielais brauciens ar kuģīti (Elblag – Buczyniec / 4,5 st.). Elblongas kanāls (XIX v.) - interesants tehnikas un zinātnes objekts, kurā ar ūdens spēka palīdzību notiek kustība pa sauszemi. Brauciens ar kuģīti pa vienu posmu no Elblongas kanāliem. Kuģi veic savus maršrutus ne tikai ūdenī, bet arī speciālos ratos uz sauszemes, pārvarot augstuma starpību līdz 100 metriem. Atgriešanās viesnīcā Elblongas rajonā.
 
3. diena
Brokastis. Atpūta viesnīcā vai izbraukuma ekskursija Nr. 2 «Gdaņska, Sopota, Gdiņa» (par papildus samaksu – 30 € ).
Baltijas jūras pērle, poļu neatkarības simbols Gdaņska – vēsturiska pilsēta ar greznu apbūvi – vecpilsētas ieliņas, Artusa nams, Mariacka katedrāle, Neptūna strūklaka, Moltavas upes krastmala, viduslaiku mūri un vārti, laukumi.
Polijas skaistākais piejūras kūrorts Sopota. Pastaiga pa Monte Kazino varoņu ielu un pa garāko Eiropas molu (515,5m).
Viena no lielākajām Baltijas jūras ostas pilsētām - Gdiņa, kas sākotnēji bija neliels zvejnieku ciematiņš. Šeit atrodamas daudzas zinātnes un kultūras iestādes, kā arī labākās jūras skolas un muzeji. Lai apskatītu Gdiņu no putna lidojuma, ir iespēja pacelties Akmens kalnā, no kura paverās skats uz līci, ostu un pilsētas centru. Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā Elblongas rajonā. Nakts viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis. Izbraukuma ekskursija Nr. 3 «Malborkas pils» (par papildus samaksu – 15 € ).
Ekskursija uz Malborku. Ekskursija ar vietējo gidu krievu valodā. Malborkas pils ir lielākā un vislabāk saglabātā ķieģeļu gotiskā (visa kompleksa platība 210 000 m2) celtne Eiropā, kas lieliski raksturo krustnešu laika arhitektūru. Teitoņu ordeņa centrs. Pils ir iekļauta UNESCO kultūras mantojumu sarakstā. Pils apmeklējuma laikā iepazīsimies ar nozīmīgu laikmetu Polijas vēsturē. Izbraukšana uz mājām. Ceļā: Polija, Lietuva. Atgriešanās Rīgā.
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
Grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
piemaksa par 1-vietīgu numuru - € 75;
Medicīniska apdrošināšana;
izbraukuma ekskursija Nr. 1 «Elblongas kanāls un Fromborka» - 45 € ! Uzmanību - jāpiesakas birojā, jo braucienu ar kuģīti pasūtam laicīgi!
izbraukuma ekskursija Nr. 2 «Gdaņska-Sopota-Gdiņa» – 30 € ;
izbraukuma ekskursija Nr. 3 «Malborkas pils» - 15 € ;
 
Vācu ģenerālštābs „Vilku midzenis” - 15 PLN;
Sv. Lipka klosteris – ziedojumi- 10 PLN;
Malborkas pils – 32 PLN.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home