Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ziemeļpolijas valdzinājums

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Polija   »   Ziemeļpolijas valdzinājums
1. diena
Izbraukšana plkst. 06:00 no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai. Pusdienu pauze ceļmalas krodziņā Polijā. Wolfsschanze (Vilku midzenis) – Hitlera bunkuri Gerložas mežos, kur Hitlers 2. Pasaules kara laikā uzturējās vairāk nekā 800  dienas. Brauciens uz Januša Koirisa viensētu, kur tiks rīkota izklaides programma  Zemnieku kāzas vecpoļu stilā : spēles, konkursi, zirgu demonstrēšana, cirka uzvedumi, jauniešu pāra izvēle. Tas viss notiek skaisti izrotātā nacionālā viensētā, dzīvās mūzikas pavadībā. Cienasts, kas pagatavots uz sārta, ēdieni no grila, lauku maize ar speķi, lauku ēdieni (siers, cepta cūkas krūtiņa, šķiņķis, rulete, vareņiki), nacionālais alus. 
Viesnīca Olsztyna centrā, Polijā.
 
2. diena
Brokastis. Brauciens pa ainaviskajiem senās Austrumprūsijas ceļiem uz Malborku... Malborkas pils (UNESCO) – lielākā vācu krustnešu pils Eiropā. Ekskursija pilī. Šis ir pasaulē lielākais sarkano ķieģeļu cietoksnis! 15. gadsimtā pats cietoksnis bija vesela pilsēta – lielās un labi organizētās Teitoņu Ordeņa valsts galvaspilsēta. Tagad pilī atrodas muzejs, kura ekspozīcija stāsta par pils vēsturi. Apskatot vienu no varenākajām viduslaiku bruņinieku pilīm, kura ir saglabājusies nemainīga no krustnešu laikiem, jums paveras reāla iespēja nokļūt…viduslaikos! 
Apskatām seno vācu kūrortu Sopotu ar slavenu Baltijas pīru - tilta galu, kas ieved tieši jūrā, efektīgam skatpunktam. Dejojošais nams Sopotā.Sopota vajag noteikti pamēģināt vafeles ar putukrējumu! Brauciens uz Gdaņsku. Senā Hanzas savienības pilsēta Gdaņska jeb Danciga. Vecpilsētas Glovne Miasto apskate vietējā gida pavadībā – Moltavas krastmala, ceļamkrāna tornis Dzērve, Rātsnams ar Saules pulksteni, garais tirgus, Artusa nams, Neptūna strūklaka, Sv. Maricas baznīca, kurā vienlaikus spēj sanākt 25 000 dievlūdzēju. 
Brīvais laiks Gdaņskā. Gdaņskā noteikti jānobauda sviestā cepta bute – flandra un Goldwasser... Garda arī ābolkūka Šarlotka skaistā ielas kafejnīcā. Iespēja nopirkt dzintara rotas un siltus vilnas pledus. 
Vai arī ir iespēja pavizināties ar kuģīti “Pirāts” vai “Melnā pērle”. Braucienā paveras aizraujošākie skati: varam vērot skaisto upes promenādi ar burvīgajām Hanzas laika mājām un milzīgo koka celtni!  
Braucam uz viesnīcu. Viesnīca Olsztyna centrā.    
 
3. diena
Brokastis. No plks. 08:00 – 10:00 brīvs laiks, lai patstāvīgi varētu apskatīt Olsztynu. Mājupceļš... Ainaviskie austrumprūsijas ceļi, ciemati, pilsētiņas... Mazūrija – gotisko piļu un tūkstoš ezeru zeme. Iespēja iepazīties ar Mazūrijas pilsētiņu Mikolajkiem - jauku vecpilsētu un pilsētas simbola „Zivju Ķēniņa” skulptūru. Neilga pietura/fotopauze. Mikolajki ir pilsētiņa Polijas ziemeļaustrumos. Senos laikos te bijis ciemats, kura iedzīvotāji nodarbojušies ar makšķerēšanu, aušanu un mežniecību. Mūsdienās Mikolajki ir populārs tūrisma galamērķis.
Pauze lielveikalā ar mājās vedamo gardumu iegādi. Vakarā atgriešanās Rigā.
 
Cenā iekļauts:
brauciens ar komfortablu autobusu; 
nakšņošana 2 naktis viesnīcā;
2 brokastis viesnīcās;
grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
izbraukuma ekskursija Gdaņska/Malborka  40 €  
veselības apdrošināšana;
Malborkas viduslaiku pils un ekskursija pilī krievu valodā - 45 PLN pieaug. / 32 PLN bērns; 
Hitlera bunkers - 18 PLN;
Zemnieku kāzas vecpoļu stilā - 85 PLN;
“Pirātu kuģis” Gdanjska - 40 PLN /bērniem 25 PLN;
piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā - 25 € ;
papildus vieta autobusā - 70 €
 
Bērniem līdz 12 g. atlaide par ekskursiju - 30 % .
IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā – atlaide 10 %. 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home