Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Brauciens uz LEGOLAND

Antario.lv   »   Dānija   »   Brauciens uz LEGOLAND

Legozemes parks ir fantastiskā miniatūru brīnumu pasaule, kas radīta no 45 miljoniem Lego klucīšiem. Tas ir viens no visapmeklētākajiem atrakciju parkiem Eiropā. Parks tematiski sadalīts septiņās daļās un katrā no tām bērni un viņu vecāki var atrast aizraujošas lietas.
Legoredo pilsēta – stūrītis no Mežonīgajiem Rietumiem, kas atsauc atmiņā Amerikas iekarošanu; Izdomas stūrī – liels kinoteātris ar 4 dimensiju efektu, seansa laikā skatītājs iejūtas filmas vidē; Zemes piedzīvojumi – gandrīz īsti džungļi, kuros var sevi izmēģināt laižoties lejup pa strauju upi vai ejot pāri upei pa šauru baļķi; Duplo zeme – spēles vismazākajiem, drošas un viegli saprotamas; Pirātu zeme – tāda šeit eksistē, uz pirātu kuģa var labi paēst, bet vajadzēs ar pirātiem pacīnīties, lai nokļūtu uz dārgumu salas; Sirds bruņinieku karaliste – vislielākā parka celtne, īsta karaļpils ar pasakainiem interjeriem, teātru uzvedumiem un iespēju pavizināties uz pūķa; Miniatūru pasaule – Legolandes sirds, ideja no kuras sākusies parka veidošanās – Eiropas, Amerikas un Āzijas pastkartīšu ainavas.
Atrakciju parks – pasaule miniatūrā, izklaide gaisā, uz zemes un uz ūdens. Modernas tehnoloģijas kopā ar LEGO klucīšu konstrukcijām! Jauka izklaide kopā gan lieliem, gan maziem! Jaunākie LEGO modeļi apskatei un iegādei!

Parks strādā no marta beigām līdz oktobra beigām.

1. diena
Lidojums Rīga – Billunda. Transfers līdz viesnīcai. Izmitināšana. Brīvais laiks.

2.- 3.  diena
Brokastis viesnīcā. LEGOLAND parka apmeklēšana – aizraujošs piedzīvojums gan bērniem, gan viņu vēcakiem! 

4.diena
Brokastis viesnicā. Brīvais laiks. Transfers uz lidostu. Lidojums Billunda – Rīga. 

Cenā ietilpst: lidojums Rīga – Billunda – Rīga  nakšņošana Hotel Legoland vai Svanen,viesnīcā ar brokastīm
 

Iekļauts:
Lidojums Rīga - Billunda - Rīga
viesnīca 4* ar brokastim

Papildus

ieejas biļete atrakciju parkā ( 50 EUR)
veselības apdrošināšana
personīgi tēriņi

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home