Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Pludmales atpūta ar ekskursijām

Antario.lv   »   Filipīnas   »   Pludmales atpūta ar ekskursijām

Iegādājoties ekskursiju pakete (399 EUR), cena par ceļojumu - 799 EUR.
Ceļojuma cena bez ekskursijas pakete - 1188 EUR.

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga - Singapūra (ar pārsēšanos Stambulā).
RIX - IST (29.01.2019) 12:15-16:15
RIX - IST (20.02.2019) 19:00-22:55

2. diena
IST- SIN 01:55-17:30.
Ierašanās Singapūrā. Dzīvošana viesnīcā.
Iekārtošanās viesnīcā, nakts viesnīcā.

3. diena
Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Transfērs uz lidostu. Lidojums Singapūra - Sebu (~08:20-12:00).
Apskates ekskursija Sebu salā.
Ekskursijas laikā apskatīsim Maktan Šrain memoriālu, kura teritorijā notika cīņa starp Magelāna cilvēkiem un vietējo cilti. Šajā cīņā Magelāns ir kritis no cilts vadoņa, Lapu Lapu, rokas.
Ekskursijas laikā redzēsim Sanpedro fortu, kas tika uzstādīts 1565. gadā kā pirmā spāņu apmešanās vieta, kuru vēlāk nostiprināja ar akmeņiem un koraļļiem. Tā teritorijā atrodas neliela, taču ļoti interesanta gleznu galerija, kas veltīta spāņu ienākšanai Filipīnās un to iekārošanai.
Tālāk mēs apskatīsim Santo Ninjo baziliku un Magelāna krustu. Bazilika ir uzcelta vadoņa mājas vietā, kas pirmais Filipīnās pieņēmis kristietību. Magelāna krusts – pirmais Filipīnās uzstādītais krusts, no kurienes sākas katoļu kristietības izplatīšanās šajā valstī. Un, protams, Santo Ninjo statuete, kuru atvedis Magelāns, un tās oriģināls joprojām tiek uzglabāts bazilikā. Vietējie iedzīvotāji stājas rindā, lai palūgtu palīdzību.
Tālāk apmeklēsim ģitāru fabriku, kur redzēsim šo instrumentu visdažādākajos izmēros. Pratēji spēlēs jebkuru instrumentu pēc izvēles – mandalīna, ukulele vai balalaiku no kokosa.
Tālāk dosimies kalnā blakus Sebu pilsētai, no kurienes paveras skaists skats uz pilsētu. 
Ekskursijas turpinājumā apskatīsim Ķīniešu templi – visskaistāko un koptāku vietu Sebu pilsētā. Tur ir dobes, drakoni, miers un klusums, kas veicina relaksētu pastaigu. Iekšpusē var pazīlēt ar rūnām un pacensties iemest monētu krūkā, iepriekš izdomājot vēlēšanos.
Brīvs laiks.
Iekārtošanās viesnīcā, kas atrodas Sebu pilsētā. Nakts viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Došanās uz ostu (~07:00). Pārcelšanās ar prāmi uz Boholas salu (papildu maksa ~21 $ ).
Ekskursija Boholas salā (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~15 $ ).
Ekskursijas laikā ieraudzīsim slavenos šokolādes pakalnus, kas ietilpst UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Vairāk nekā 1200 pakalni līdzenumā, kas atgādina konfektes. Tālāk apmeklēsim taureņu dārzu, kur dzīvo virkne taureņu sugu, bet mūsu gids pastāstīs interesantākus faktus par šiem kukaiņiem. Šīs vietas rozīnīte – fotogrāfija lēcienā ar taureņu spārniem.
Ekskursijas laikā iepazīsim arī vismazākos primātus pasaulē, kuriem ir ļoti gari pirksti. Un atkal mūsu gids pastāstīs par to, kas tie tādi ir, kāpēc viņiem ir tik lielas acis un kā tie var grozīt galvu uz visiem 360°C.
Ekskursijas laikā mēs pastaigāsimies pa piekaramo tiltu un satiksim pasaulē slaveno Kokosa karali.
Atgriešanās viesnīcā (~20:30). Nakts viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Brīva diena vai pēc vēlēšanas piedāvājam ekskursijas braucienu uz Aginid ūdenskritumu ar iespēju nopeldēties jūrā ar haizivīm - 89 EUR (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~24 $ (cenā iekļauta arī snorkelēšanas maska un caurulīte)).
Dosimies salas dienvidos, lai novērotu lielas un labsirdīgas vaļhaizivis. Vaļhaizivis ir nekaitīgas, tās ēd zivis un planktonu. Haizivs var sasniegt līdz pat 12 m. Neaizmirstamas emocijas sniedz pelde ar haizivīm.Tālāk dosimies uz Aginid ūdenskritumu.
Pa ceļam pieturvieta, lai paēstu pusdienas, kur Jums būs iespēja nobaudīt vietējos ēdienus, svaigas jūras veltes un nacionālo ēdienu — sisig. Jums tiks arī pagatavots sivēns uz iesma — lečon (papildu maksa ~12 $ ).
Aginid ūdenskritums: tā ir unikāla vieta, kur var iziet 5 ūdenskrituma pakāpienus tieši pa ūdeni, baudot eksotiskas džungļu ainavas apkārt. Lai būtu ērti kāpt augšā, akmeņos ir dobumi kājām (akmeņi nav slideni).
Aginid ūdenskrituma augšpusē Jums būs iespēja palutināt sevi ar dabas SPA: uzklāt uz ķermeņa atjaunojošos mālus, iemērcēt pēdas ūdenī, mazām zivtiņām tīrot Jūsu pēdu ādu. Paši drosmīgākie varēs ielekt lagūnā.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

6. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz ostu. Pārcelšanās ar prāmi uz Bantajanas salu (papildu maksa 10 $ (turp-atpakaļ)).
Iekārtošanās viesnīcā Adelaida Pensionne Hotel vai citā tādas pašas kategorijas viesnīcā.
Atpūta pie jūras.
Bantajana – tā ir neliela sala Sebu salas ziemeļrietumos. Šeit ir tīras un skaistas pludmales, dzidrs ūdens, salīdzinoši zemas cenas vietējos veikalos un restorānos, kā arī nav tūristu pūļu. Šis kūrorts ir paredzēts nesteidzīgai un mierīgai atpūtai.

7. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.

8. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.

9. diena
Brokastis. Brīvs laiks pie jūras.
Došanās uz ostu. Pārcelšanās salā Sebu.
Iekārtošanās viesnīcā. Brīvs laiks. Nakts viesnīcā.

10. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz lidostu.
Lidojums Sebu - Singapūra (~12:40-16:25) (papildus tiek apmaksāta lidostas nodeva ~ 18 $ ).
Ierašanās Singapūrā. Došanās uz viesnīcu, iekārtošanās.
Nakts ekskursija Singapūrā.
Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidza, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.
Atgriešanās viesnīcā, nakts viesnīcā.

11. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Apskates ekskursija Singapūrā.
Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: Raffles viesnīcu, Santec city ar strūklaku, etniskos kvartālus: Kampong Glam, China town; Singapūras upes krastmalu, Merlayon parku ar skatu uz Marina Bay Sands ielīci, Klark Ki krastmalu, pilsētas centrālo ielu – Orchard Road.
Brīvs laiks, iepirkšanās. Jums būs iespēja pastaigāties pilsētā, iegādāties suvenīrus.
Iespēja patstāvīgi apmeklēt Singapūras botāniskos dārzus: “Botāniskais dārzs un Orhideju parks” vai futūristisku botānisko dārzu „Līča dārzi” (Gardens by the Bay) (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Singapūras botāniskais dārzs it kā caur kaleidoskopu demonstrē salas augu pasaules greznumu, bagātību un daudzveidību.
Tropiskais parks “Līča dārzi” – vertikāls parks ar tropiskiem ložņaugiem, orhidejām un retām liānu un paparžu šķirnēm. “Koku” lapotne, kuru apvij ziedi un zaļumi, sastāv no dzelzs rīkstēm un betona, tos apgaismo krāsainas lampiņas. Starp meža konstrukcijām ir uzcelti tilti un virszemes pārejas, no kurienes var vērot mežu. Parkā ir iestādīti ~226.000 augu, izveidoti ūdens dārzi ar kaskādēm, ūdenskritumiem un baseiniem.
Transfērs uz lidostu. Lidojums Singapūra - Rīga (ar pārsēšanos Stambulā).
SIN - IST 23:40 – 06:15.

12. diena
IST - RIX 09:20 – 11:20.
Ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga - Singapūra - Rīga (ar pārsēšanos Stambulā);
Rokas bagāža, kas nav smagāka par 8 kg (23х40х55 cm);
Bagāža: svars līdz 23 kg;
Lidojums Singapūra – Sebu - Singapūra;
Rokas bagāža, kas nav smagāka par 7 kg; bagāža līdz 15 kg;
Dzīvošana viesnīcā Singapūrā - 2 naktis / 1 brokastis (viena vieta divvietīgā numuriņā);
Dzīvošana Bantajanas salā (viesnīca Adelaida Pensionne Hotel) vai citā tādas pašas kategorijas viesnīcā - 3 naktis ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);
Dzīvošana viesnīcā salā Sebu - 4 naktis ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā).

Ekskursiju pakete 399 EUR:
Transporta apkalpošana;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Apskates ekskursija salā Sebu;
Ekskursija Boholas salā (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~15 $ );
Nakts ekskursija Singapūrā;
Apskates ekskursija Singapūrā.

Papildus:
Apdrošināšana;
Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīga numurā - 200 € ;
Ekskursijas brauciens uz Aginid ūdenskritumu ar iespēju nopeldēties jūrā ar haizivīm (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~24 $ (cenā iekļauta arī snorkelēšanas maska un caurulīte)) - 89 € ;
Lidostu nodeva (lidojums Sebu - Singapūra) ~ 18 $ ;
Pārcelšanās ar prāmi uz Bantajanas salu - 10 $ (turp-atpakaļ);
Pārcelšanās ar prāmi uz Boholas salu - 21 $ (turp-atpakaļ);
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home