Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Informācija par Covid-19

Antario.lv   »   Latvija   »   Informācija par Covid-19

 Cienījamaie klienti!

 
Tā kā Latvijas Republikas valdība pieņēma lēmumu par pasažieru pārvadājumu aizliegumu mums diemžēl ir jāziņo, ka visi mūsu organizētie ceļojumi, kuri tika plānoti līdz 14.04. 2020.g. tiek pārcelti. Tiklīdz būs skaidrība par karantīna situācijas niansēm, mūsu menedžeri sazināsies ar jums pa e-pastu un informēs par iespējamiem ceļojumu datumiem un galamērķiem.
Vienlaikus informējam, ka rūpējoties par mūsu darbinieku veselību, no 16. marta ANTARIO birojā apmeklētāji netiks pieņemti, taču mēs turpināsim strādāt attālināti.
Biroja un mobilos telefonus lielā noslogojuma dēļ mēs neizmantosim, tāpēc visa komunikācija notiks tikai pa e-pastu. Lūdzam mūs saprast, ka mēs arī esam cietušie šajā situācijā, mēs nevaram strādāt 24/7 un katram mūsum klientam pa telefonu izskaidort situāciju individuāli. Mēs paši obligāti ar Jums sazināsimies tiklīdz tuvosies Jūsu izlidošanas datums.
Ceļojumi, kuri ir ieplānoti pēc 14.04.2020 pagaidām nav atcelti un mēs ceram, ka pieņemtie mēri pēc iespējas ātrāk palīdzēs tikt galā ar koronavīrusu un mums atkal būs iespēja priecāties par iespēju doties interesantos ceļojumos!
 
Ar ceņu,
 
Antario Travel
 
Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home