Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Balkānu melnā pērle (autobuss+avio)

Antario.lv   »   Melnkalne   »   Balkānu melnā pērle (autobuss+avio)
Iegādājoties 4 piedāvātās ekskursijas, cena par ceļojumu - 129 EUR.
Ceļojuma cena bez ekskursijām - 305 EUR.

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts Lietuvas, Polijas teritorijā.
Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.
 
2. diena
Brokastis.
Ceļš uz Vīni (Austrija).
Ierašanās Vīnē, ekskursija pilsētā.
Vīne – nozīmīga Eiropas pilsēta, Austrijas pērle un galvenais lepnums. Vīne ir romantiska, grezna un aristokrātiska pilsēta.
Brīvais laiks. Jums būs laiks patstāvīgi iepazīt šīs pilsētas apskates vietas.
Vēlu vakarā izbraukšana uz Melnkalni. Nakts ceļā.
 
3. diena
Ierašanās Melnkalnē, iekārtošanās apartamentos (pilsētās: Budva, Rafailovići). Atpūta.
 
4. diena
Brīvs laiks. Atpūta.
 
5. diena
Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “Kotoras līcis” (papildu maksa 39 EUR).
Kotoras līcis – viena no visgleznainākajām vietām Melnkalnē. 
Jūs gaidīs tikšanās ar burvīgajām Vidusjūras pilsētiņām.
Kotora tiek uzskatīta par vislabāk saglabāto viduslaiku Vidusjūras pilsētu un tā ir iekļauta UNESCO sarakstā. Pār pilsētu ir valdījušās dažādas impērijas, bet Kotoras arhitektūras tēlu ir noteikusi Venēcijas Republika, kura valdīja pār Kotoru 15.-18. gs.
Perasta savu mūsdienīgu tēlu ir ieguvusi 17.-18. gs. Pašlaik tā ir pilsēta-muzejs ar pilīm un baznīcām Venēcijas baroka stilā. No šejienes paveras fantastiski skati uz Kotoras līci.
Tivata – mūsdienu pilsēta ar lielisku krastmalu. Porto Montenegro jahtu ciematiņā, kas ir pilsētas daļa, var pavērot sniegbaltās jahtas, sākot ar vismazākajām un beidzot ar luksusa klases jahtām. Brīvs laiks.
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.
 
6. diena
Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursija “Montenegro tūre” (par papildus samaksu 39 EUR).
Ekskursijas laikā Jūs iepazīsiet dažādu Melnkalni.
Maršruts sākas gleznainā kalnu ceļā Budva - Cetine, ar pieturvietu skatu laukumā. No šī skatu punkta Jūs varēsiet saskatīt ikvienu Budvas Rivjēras pilsētu un pludmali. Esot Cetinē, Jūs nokļūsiet pavisam citā klimatiskajā zonā, jo pilsēta atrodas 700 metrus virs jūras līmeņa. Šeit ir svaigs gaiss, nav svelmes un tūristu burzmas.
Zaudējot administratīvās galvaspilsētas statusu, pilsēta ir saglabājusi kultūras galvaspilsētas statusu. Vietējie arhitektūras pieminekļi un muzeji iepazīstinās Jūs ar nelielās kņazistes vēsturi, kas zudusi kalnos.
Izbraucot no Cetines, pavisam drīz Jūs nokļūsiet Melnkalnes galvaspilsētā - Podgoricā, uzzināsiet par tās vēsturi, Jums būs iespēja pastaigāties parkos, ieraudzīt slaveno Millenium tiltu, kā arī redzēsiet pieminekli, kas veltīts Vladimiram Visockim. Būs iespēja apskatīt Kristus augšāmcelšanās katedrāli - vislielāko un visskaistāko templi Melnkalnē. Vēl šeit ražo slaveno Melnkalnes pršutu (kūpināti vītinātu cūkgaļas šķiņķi) saskaņā ar senām receptēm, kā arī sierus, desas, vīnus un rakiju. Podgorica ir īpaši nozīmīgs rajons Melnkalnes vīna darītavas joma. Programmā ietilpst vīna degustācija (papildu maksa 5 EUR).
Brīvs laiks. Atgriešanās apartamentos. Atpūta.
 
7. diena
Ekskursija “Kanjoni + Durmitor Nacionālais parks” (papildus maksa 49 EUR + ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Melnkalnes ziemeļi nemaz nav līdzīgi piekrastes zonai. Tas ir augstu kalnu, tīru upju un klinšainu aizu apgabals.
Moračas upes kanjons ir dziļš un klinšains. Taras upes kanjons pretēji ir zaļāks un plakanāks, lai gan kalni ir vēl augstāki un ceļš vijas pašā aizas sirdī. Tā ir dziļākā aiza Eiropā un otrā dziļākā pasaulē. Tieši virs Taras upes atrodas slavenais Džurdževiča tilts. Tā augstums ir 172 m, m, no tilta paveras gleznaini skati uz upi un ieleju, bet visdrosmīgākie var aiztraukties virs bezdibeņa ar tarzanku.
Vietās, kur ceļš ved pie upes, atrodas omulīgie restorāni, kur piedāvā nacionālos ēdienus un svaigi nozvejotas foreles.
Noslēdzošais ceļojuma punkts – Durmitor Nacionālais parks. Neskartās dabas stūrītis. Tūristu maršrutam vistuvāk atrodas Melnais ezers. Tas sastāv no diviem nelieliem ezeriem, kurus savieno starpteka. Ūdens ir ļoti tīrs un dzidrs, bet meža klajumus klāj meža zemenes.
Brīvais laiks.
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.
 
8. diena
Brīvs laiks. Atpūta pie jūras.
 
9. diena
Ekskursijas brauciens uz Albāniju (papildu maksa 59 EUR).
Pases kontrole. Ceļš uz Škodru. Škodra – senā pilsēta, kas tika dibināta 6.gs. p.m.ē. Iedzīvotāju skaits – 120.000 cilvēku. Trešā lielākā pilsēta Albānijā. Rozafa cietokšņa un cietokšņa muzeja apmeklējums. Cietoksnis tika uzcelts 4. gs. p.m.ē. un ir viens no diviem lielākajiem cietokšņiem Albānijā. Slavenā Sv. Stefana katoļu dievnama apmeklējums. Katoļu baznīcas Svēta Stefana apmeklējums (galvenā romiešu-katoļu baznīca pilsēta). Masku rūpnīcas apmeklējums, kurā tiek izgatavoti apmēra 20 tūkstošu masku gadā, apmērām 80% no maskām tiek eksportēti uz Venēciju, Franciju, Grieķiju, Japānu, Kanādu un ASV. Pastaiga pilsētā: skaistās šauras ieliņās ar 18. gs. div- un trīsstāvu mājām. Apmeklēsim pareizticīgo baznīcu (vienīga Škodrā) un musulmaņu mošeju. Šāda reliģiju triāde ir katrā Albānijas pilsētā, kur musulmaņu mošejas sadzīvo blakus katoļu un pareizticīgo dievnamiem. Izbraukšana uz Kruju. Kruja – viduslaiku pilsēta, kas ir celta 600 metru virs jūras līmeņa. Kaujas centrs pret Osmaņu impēriju. Pilsētas cietokšņa un etnogrāfiskā muzeja apmeklējums. Brīvs laiks senā 17. gs. austrumu tirgū.
Došanās uz lidostu.
Lidojums Podgorica - Rīga.
 
Cenā iekļauts:
Dzīvošana apartamentos – 6 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā);
Lidojums Podgorica - Rīga (~22:35- 02:05 (10.09.));
Vieta komfortablā autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Ekskursija Vīnē;
1 nakts tranzīta viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);
Rokas bagāža: 5 kg, nododamā bagāža līdz 20 kg.
 
Ekskursijas:
Ekskursija “Kanjoni + Durmitor Nacionālais parks” - 49 € ;
Ekskursijas brauciens “Montenegro tūre” - 39 € ;
Ekskursijas brauciens “Kotoras līcis” - 39 € ;
Ekskursija uz Albāniju (līdzi jābūt pasei) - 59 € .
 
Papildus:
Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos - 90 € ;
Nodoklis par atrašanos Melnkalnē: viesnīcā - 1.5 € no cilvēka dienā; apartamentos -1.0 € no cilvēka dienā; bērniem no 2 līdz 12 gadiem (ieskaitot) - 0.50 € no cilvēka dienā; bērniem līdz 2 g.v. - bezmaksas;
Ēdināšana Melnkalnē: 1 x brokastis ~ 3,50 € ; 1 x vakariņas ~ 6,50 € ;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Apdrošināšana;
Fiksētas vietas autobusā - 15 € - pēc pieprasījuma.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home