Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Bangkoka – Khao Sok – Krabi - 999 €

Antario.lv   »   Taizeme   »   Bangkoka – Khao Sok – Krabi - 999 €
Bangkoka – Khao Sok – Krabi! Apbrīnojamie Taizemes dienvidi ar Cheo Lan ezeru, Andamanu jūras salam un atpūtu Krabi provincē! Iekļautas 5 ekskursijas!
 
Nacionālais parks Khao Sok un Cheo Lan ezers ir vieni no pašiem skaistākajiem un pazīstamākajiem dabas rezervātiem Dienvidaustrumāzijā. Tropiskie džungļi, kas atrodas to teritorijā, atzīti par pašiem senākajiem pasaulē (160 miljoni gadi), bet fantastiskās ainavas iekaros pat visizlutinātāko ceļotāju sirdis. Saskaņā ar vienu no versijām, tieši šīs vietas (kā arī Krabi provinces) daba un ainavas iedvesmoja slavenās filmas "Avatārs" veidotājus.
Krabi province, kas atrodas Andamanu jūras krastā, patiesi tiek uzskatīta par skaistāko visā Taizemes dienvidu piekrastē. Tieši te atrodas pasaulē slavenas pludmales, salas un nacionālie parki un tieši uz Krabi dodas atpūtnieki no tuvākās Puketu salas uz brīnišķīgām ekskursijām un ideālas pludmales meklējumos ar kristāldzidru ūdeni un paradīzes salām. Mēs piedāvājam unikālu iespēju atpūsties visa šī iepriekšminētā skaistuma apskāvienos.
 
1. diena
Izlidošana no Rīgas. Lidojums Rīga - Taškenta - Bangkoka.
Ēdiens un dzeriens ir iekļauts lidojuma laikā.
Rīga - Taškenta: 23:55 - 07:45 (+1)
Taškenta - Rīga: 10:25 - 18:40
 
2. diena
Ierašanās Bangkokā. Personas dokumentu un muitas kontrole, bagāžas saņemšana. Transfērs uz viesnīcu.Informatīva tikšanās ar ceļojuma programmas rīkotāja pārstāvi. Iekārtošanās viesnīcā, brīvais laiks.
 
3. diena
Brokastis.
Viena no apskates ekskursijām, pēc izvēles:
Bangkokas apskates ekskursija. Ekskursijas programma - Rītausmas tempļa Wat Arun un guļošā Budas Wat Pho tempļa apmeklējums, ka arī apskatīsim Кaraļa pili un galveno valsts svētvietu – Smaragda Budas templi. Izbraukums ar taizemiešu motorlaivām pa Bangkokas kanāliem. Pusdienas. Apmeklēsim dārglietu galeriju un dārgakmeņu apstrādes centru. (Ekskursijas cena 2000 THB)
 
Senā galvaspilsēta Siāma – Ajutaja (iekļauta vispasaules UNESCO mantojumā). Ajutaja tika dibināta 1350. gadā un tika uzskatīta par pašu skaistāko pilsētu Dienvidaustrumu Āzijā un vienu no lielākajām pilsētām senajā pasaulē. Leģenda vēsta, ka kādreiz tempļi šeit bija pārklāti ar vistīrāko zeltu un rotāti ar dārgakmeņiem, bet zelta Budas statuja atspoguļojās zilajās debesīs un bija tik skaista un majestātiska, ka izsauca Dievu skaudību. Ajutaja šodien ir skaists vēsturisks parks, kuru ik gadu apmeklē simtiem tūkstoši tūristu no visas pasaules, lai ar savām acīm redzētu šīs majestātiskās senās civilizācijas drupas. (Ekskursijas cena 2000 THB)
 
Pastaiga pa Khao San ielu un Sarkano lukturu rajons.
Izbraukšana no viesnīcas ap 21:00, atgriezīsimies ap pusnakti. Slavenākā iela Taizemē ir Khao San iela, pašā Bangkokas centrā. Tulkojumā no taju valodas "Khao San" nozīmē "slīpētie rīsi". Vēsturiski šajā vietā atradās rīsu tirgus,bet tagad Khao San iela ir populāra izklaides vieta. Tūristus priecē plašs bāru, restorānu, ātro uzkodu kiosku klāsts, kā arī neatkārtojama atmosfēra - dzīvā mūzika, eksotiski ēdieni, taizemiešu masāžas saloni un citas izklaides. Aplūkosim arī slavenāko Taizemes Sarkano lukturu rajonu. (Ekskursijas cena 600 THB)
 
4. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas.
Vecpilsēta – muzejs Ancient City (Muang Boran) (iekļauta cenā!).
Viens no skaistākajiem un, platības ziņā, lielākajiem brīvdabas muzejiem visā Āzijā. Milzīgajā teritorijā atrodas vairak kā 100 dažādu ekspozīciju un dažādu apskates objektu. Jūs varēsiet apskatīt Taizemes, kā arī Laosas, Kambodžas, Birmas un citu valstu vēstures pieminekļus.
Vakarā došanās (ar nakts vilcienu) uz Taizemes dienvidiem! Šis maršruts ir viens no interesantākajiem punktiem programmā. Jūs varēsiet apskatīt vietas, kuras parastiem tūristiem nav pieejamas – biezi tropu džungļi, vietējo cilšu ciemati, buivalu bari un nebeidzami rīsu lauki. Un to visu Jums būs iespēja redzēt caur logu, braucot komfortablā vilcienā ar gaisa kondicionieri, svaigu un tīru gultas veļu. Vilciena restorānā baudīsiet gardu un autentisku Taizemes ēdienu.
 
5. diena
Ierašanās Taizemes dienvidos.
Cheo Lan ezers atrodas Khao Sok nacionālā parka unikālajā teritorijā. Senu, milijons gadu vecu, tropu mežu ieskauts. Nacionālā parka ekosistēma ir bāgātāka kā slavenajiem Amazones tropu mežiem un sastāv no milzīgiem lietus meža džungļiem, ko ieskauj baltas klintis.
Cheo Lan ezers aizņem 160 kvadrātmetru lielu platību. Pateicoties kristāldzidrajam ūdenim to mēdz saukt arī par “Mīklaino Baikālu”. Šajā teritorjā dzīvo milzīgs daudzums putnu, dzīvnieku un vismaz 50 dažādi ūdens pasaules iemītnieki. Tāpat Khao Sok skaitās mājvieta ļoti retam augam - Raflēzijas ziedam, kurš sasniedz pat 1 metra diametru!
Šajā dabas pasakā mēs pavadīsim pusotru dienu!
Apmetīsimies uz ezera peldošajās bungalo mājiņās. Te ir terases, no kurām varat lekt ezerā un baudīt peldi. Tāpat viesnīca piedāvā, par atsevišķu samaksu, nomāt plastmasas kajakus, ar kuriem varat doties izbraukumā pa ezeru. Viesnīcā mūs gaidīs gardas pusdienas un vakariņas. Programmas turpinājumā - iekāpšana lielā koka laivā un došanās apskates izbraucienā pa ezeru, garām appludinātiem mežiem un milzīgām kaļķakmens klintīm. Pēc atgriešanās brīvais laiks atpūtai un peldei.
Atpūta pie Cheo Lan ezera ir īstā vieta mierīgai un relaksējošai atpūtai. Šeit nav Wi-Fi, 4G un pat mobilie sakari. Dienas laikā te nav pat elektrības. Taču neuztraucaties – uz nakti elektrība tiek pieslēgta. Jūs esat vieni ar dabu - paradīzes skaistu, baltu klinšu ieskauta ezera skatu, kur var lūkoties bezgalīgi.
 
6. diena
Rīts uz Cheo Lan ezera – pats fantastiskākais un aizraujošākais diennakts laiks. Dodamies izbraukumā ar laivu pa Cheo Lan ezeru.
Unikāla iespēja redzēt mākoņu veidošanos, kad tvaika straumes paceļas no ūdens virsmas tieši Jūsu acu priekšā un izveido nelielus mākoņus, bet pēc tam, tie apstājās pie ezera klinšu virsotnēm.
Pēc izbrauciena mēs gardi pabrokastosim un dosimies atpakaļ uz krastu. Pēc ierašanās piestātnē dosimies uz apskates laukumu, no kura paveras skaista džungļu un Cheo Lan ezera panorāma.
Nākamais programmas punkts - braukšana ar bambusa plostiem pa meža upi Sok (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu - ~500 THB, cenā iekļautas pusdienas).
Ļoti patīkams un atslābinošs brauciens pa ūdeni, kur gar upes krastiem izvietojušies biezi tropiskie džungļi. Brauciena laikā būs pieturvietas, kur Jūs varēsiet nopeldēties.
Pēc tam Jūs gaida pusdienas ar dienvidtaizemiešu virtuves ēdieniem.
Un pēdējais programmas punkts - safari ar ziloņiem (pēc vēlēšanās par papildus samaksu - ~700 THB).
Pastāv uzskats, ka tieši Khao Sok dabas rezervātā ir pašas labākās un aizraujošākās pastaigas ar ziloņiem. Veselu stundu Jūs, sēžot uz ziloņa muguras, dosieties cauri īstiem džungļiem, šķērsosiet vairākas kalnu upes, uzkāpsiet kalnā un apmeklēsiet cukurniedru plantāciju.
Dienas otrajā pusē ierašanās Krabi un iekārtošanās viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis. Brīva diena.
 
8. diena
Brokastis. Brīvais laiks.
Jūras ekskursija ar pusdienām pa Krabi salām (iekļauta cenā!).
Programmas laikā apmeklēsim Podas salu – kas slavena ar sniegbaltajām smilšu pludmalēm un kristāltīro ūdeni, Čikenas sala – kas nosaukta par godu klintij, kas apbrīnojami līdzīga vistai. Tieši pie Čikenas salas atrodas labākā vieta snorkelēšanai. Brauciena nobeigumā pasaulslavena Raili pussala, kur var nokļūt tikai pa ūdeni un tajā atrodas viena no 20 pasaules skaistākajām pludmalēm Prananga. Nacionālā parka biļetes tiek apmaksātas atsevišķi!
 
9. diena
Brokastis.
Brīva diena. Vakarā brauciens uz Krabi nakts tirgu (iekļauts cenā!)
Tā ir ļoti kolorīta vieta Krabi vecpilsētas centrā. Ielu tirdzniecība, suvenīri, apģērbi, taizemiešu virtuve, kolosāls zivju produkcijas sortiments, vietējo mākslinieku uzstāšanās un līdz smieklīgumam zemas cenas!
 
10. diena
Brokastis. Rīta pusē brīvais laiks.
Jūras pastaiga uz Koh Hong salu. Saulrieta sagaidīšana ar bārbekjū vakariņām pludmalē (iekļauts cenā!)
Programmas laikā apmeklēsim Koh Hongas salu, būs iespēja snorkelēt,kā arī apmeklēsim slepeno lagūnu. Atpūtīsimies Paradīzes salā. Koh Pak Bia salā sagaidīsim saulrietu un ēdīsim gardu bārbekjū. Ieejas biļetes nacionālajā parkā jāapmaksā atsevišķi!
 
11. – 12. dienas
Brokastis.
Brīvas dienas atpūtai.
 
13. diena
Brokastis. Viesnīcas numuriņu atbrīvošana.
Ekskursija uz tropiskajiem džungļiem. Smaragda ezeri un karstie avoti (ekskursija iekļauta cenā!)
Dosimies uz džungliem un baudīsim peldi karsto avotu ūdenskritumā, kā arī apmeklēsim Smaragda ezeru. Jūs nonāksiet pašā dzungļu sirdī, kur pastaigāsieties pa speciālām laipām, izpeldēsieties meža ezerā Emerald Pool un redzēsiet unikāli zilas krāsas ezeru. Ieejas biļetes apskates vietās apmaksājamas uz vietas atsevišķi!
Pēc šīs brīnišķīgās ekskursijas, ar nakts vilcienu, dosimies uz Bangkoku.
 
14. diena
Ierašanās Bangkokā. Transfērs uz viesnīcu. Brīvais laiks Bangkokā.
 
15. diena
Brokastis. Viesnīcas numuriņu atbrīvošana.
Transfērs uz lidostu.
Reģistrācija uz reisu.
Lidojums Bangkoka - Taškenta - Rīga. Ēdiens un dzerieni ir iekļauts lidojuma laikā.
Bangkoka - Taškenta: 11:05 - 15:55
Taškenta - Rīga: 18:25 - 20:55
Ierašana Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga - Bangkoka - Rīga;
Nododāma bagaža 20 kg, rokas bagaža 8 kg;
Visi transfēri, kas minēti programmā;
Izmitināšana viesnīcās Bangkokā un Krabī atbilstoši izvēlētajai kategorijai, ar brokastīm;
Angliski un krieviski runājoša gida pakalpojumi Bangkokā un Khao Sok / Chew Lan;
Tūrisma operatora pārstāvis krievu un angļu valodā;
Brauciens un ieejas biļetes Ancient City parkā (Muang Boran);
Jūras ekskursija pa Krabi salām ar pusdienām;
Jūras ekskursija uz Hong salām ar vakariņām;
Brauciens uz Krabi nakts tirgu;
Brauciens uz Smaragda ezeru un karstajiem avotiem;
Ēdināšanas: 10 brokastis, 1 pusdienas, 1 vakariņas.
 
Apmaksājams atsevišķi obligāti uz vietas:
Ekskursija uz Cheo Lan ezeru ar nakšņošanu - 4000 THB (apmēram 105 EUR) (cenā iekļauts dabas nodoklis, laiva, pusdienas un vakariņas uz ezera, gida pakalpojumi);
Ieejas biļetes Noppharat Thara (Krabi sala) - 400 THB (apmēram 10 EUR);
Ieejas biļetes Than Bok Korani nacionālajā parkā (Hongas salā) - 300 THB (apmēram 7 EUR);
Ieejas biļetes karstajos avotos un Smaragda ezerā - 350 THB (apmēram 9 EUR).
 
Papildus:
Vīza uz Taizemi. Nepilsoni obligāti noforme vīzu Rīga pirms ceļojuma.
Bangkokas apskates ekskursija ar pusdienām - 2000 THB (apmēram 52 EUR); Ekskursija uz Ajutaju ar pusdienām - 2000 THB (apmēram 52 EUR);
Nacionālais teātris Siam Niramit Bangkok - 1500 THB (apmēram 39 EUR);
Vakara izklaides ekskursija Khao San un Sarkano lukturu rajons - 600 THB (apmēram 15 EUR);
Safari ar ziloņiem - 700 THB (apmēram 18 EUR);
Brauciens ar bambusa plostiem pa Sokas upi ar pusdienām - 500 THB (apmēram 13 EUR);
Pi Pi sala - 1700 THB (apmēram 45 EUR).

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home