Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Avio tūre uz Budapeštu 199 € + 189 €

Antario.lv   »   Ungārija   »   Avio tūre uz Budapeštu 199 € + 189 €

Cenā iekļāuts:
Lidojums Riga–Budapešta-Rīga
Rokas bagāža līdz 5 kg
Nododamā bagāža līdz 20 kg
3 naktis 3 * viesnīcā ar brokastīm (divvietīga izvietošana)

Ekskursiju-transporta pakete 189 €

Ekskursiju pa Budapeštu (2 daļas)
Ekskursiju programma “Donavas ieloki”
Ekskursiju brauciens uz Ungārijas ārstniecisko kūrortu
Transporta apkalpojumi

Grupas vadītāja pakalpojumi
RIX-BUD        12:30 - 13:30                  
BUD-RIX        14:30 - 17:25
 
1 diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums uz Budapeštu.
Ekskursija  pa Budapeštu. Mēs dosimies apskatīt Ungārijas galvaspilsētu ,kura tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām. Pilsētas ielas ir  daudzveidīgu arhitektūras stilu apkopojums  eklektikas  paraugdemontrējums. Šeit Jūs redzēsiet gan ēkas būvētas klasiskā romiešu stilā , gan greznas turku valdības periodā būvētas celtnes. Pilsēta ir slavena ar saviem termāļajiem avotiem , visa  gada garumā uz šejieni dodas   tūristi no visas pasaules, lai atpūstos un uzlabotu veselību. Cauri Budapeštas centru plūst zilā Donava , kuru rotā mežģīņu tilti. Vienā Donavas krastā, līdzenumā, atrodas Pešta, bet otrā - paugurainā, Buda. Pauguri slejas pār pilsētas centram un no tiem paveras elpu aizraujoša panorāma uz vecpilsētu un Donavas krastmalu, kas iekļauti UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.
Vakarā mēs piedāvājam Jums doties izbraukumā pa  Donavu ar kuģīti  (cenu  precizēt pie grupas vadītāja ). No ūdens atveras iespaidīgs skats uz pilsētu un īpašu šarmu visam  piešķir ēku vakara iluminācija.
Izmitināšana viesnīcā.
Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis
Ekskursiju programmas pa Budapeštu turpinājums.
Brīvais laiks.
 
Dienas otrajā pusē ekskursiju programma “Donavas ielokā” - 3 pilsētas (ieejas biļetes par papildus maksu ). Donavas ieloks  ir iecienīta  atpūtas vieta gan starp Ungārijas iedzīvotājiem, gan tūristiem. Tā ir kļuvusi slavena skaisto skatu dēļ, no šejienes paveras brīnumaina panorāma uz   zaļajām ielejām un pakalniem. Daudzas mazas pilsētiņas, kas ir izkaisītas gar upes krastu, piedāvā saviem viesiem neatkārtojamu vēstures, kultūras un unikālu arhitektūras pieminekļu kombināciju. Īpaši bagātas ar kultūrvēsturisko mantoju ir tādas pilsētiņas kā Sentendra, Višegrada un Estere .No šī saraksta var izcelt Esteres pilsētu - tā ir viena no vēsturiski nozīmīgākajām Ungārijas pilsētām: vairāk nekā 250 gadu garumā  tā bija valsts galvaspilsēta, turklāt tieši šeit piedzima leģendārais karalis Ištvans Svētais, kurš  šeit tika  kronēts XI gadsimtā. Šodien Estere ir viens no valsts galvenajiem  reliģiskajiem centriem . Tiem, kuri ierodas pilsētā ar kuģīti , ir iespēja vērot aizraujošu skatu : augstā pakalna virsotnē atrodas milzīgas bazilikas ēka, kurai blakus atrodas viduslaiku karaliskās pils drupas (patlaban šeit atrodas pilsētas muzejs). Visgleznainākajā vietā Jūs ieraudzīsiet Višegradas pilsētu . Pilsētas galvenais  apskates objekts ir kalna virsotnē  XIII gadsimtā celtā citadele un XIV gadsimta karaliskā pils - kalna pakājē. Viena no galvenajām būvēm Višegradas pils teritorijā ir Šalamona tornis, kas viduslaikos izmantots kā cietums. Visslavenākais no ieslodzītajiem  bija grāfs Drakula. Šalamona torņa pirmajā stāvā darbojas karaļa Matjaša muzejs. Izliektas bruģētas ieliņas, mazi laukumi, sarkani dakstiņu jumti, spilgti krāsotas mājiņas un  pareizticīgās baznīcas piešķir pilsētiņai pasakainu skatu. Daudzās serbu baznīcas ir pilsētas arhitektūras veidola neatņemama sastāvdaļa. XX gadsimta sākumā mājīgajā un klusajā Sentendrā sāka ierasties mākslinieki, tēlnieki un citi mākslas cilvēki. Kopš tā laika pilsētiņa ir slavena ar savu īpašo atmosfēru, kā arī piesātināto kultūras dzīvi. Šeit ir ļoti daudz muzeju un mākslas galeriju,  suvenīru veikalu un radošo darbnīcu.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis.
Došanās ekskursijā uz Ungārijas ārstnieciskajiem kūrortiem, kur valda klusums un miers. (Ieejas biļetes par papildus maksu ) Šeit Jums  būs iespēja atpūtīsieties un atgūties  pēc lielpilsētu trokšņa un kņadas. Peldēšanās procedūras  Hēvizas ezerā tiek ieteiktas tiem ,kam ir problēmas ar  locītavām un radikulīts.
 
Havizas kūrorts atrodas Balatonas ezera dienvidrietumu daļā. Tā ūdens ir dziedniecisks, bet dūņas, no ezera dziļumiem , tiek izmantotas  kosmetoloģiskajām un atveseļošanās procedūrām. Baktēriālā  flora dūņās izdala vājas  antibiotikas, tāpēc ūdenī nav baktēriju. Ārstnieciskās procedūras laikā tiek  izmanototi fizioloģiski , organismam dabiski ārstnieciski faktori: unikāls mikroklimats, ārstnieciskais termālais ūdens un kūdras dūņas. Ūdens ezerā pilnībā atjaunojas 28 stundās un vienmēr paliek tīrs, ūdens temperatūra sasniedz  +31... +33 °C tādēļ, Havizas ezerā  peldēties ir  patīkami visos gadalaikos.
 
Pēc mūsu ceļojuma jūs atgriezīsieties atpūtušies un spēka pilni.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
4. diena
Brīvais laiks.
Došanās uz lidostu.
Lidojums uz Rīgu. Ierašanās Rīgā.
 
Papildus
Ja ceļojat viens, tad obligātā piemaksa par vienvietīgu izvietošanu viesnīcā 80€
Fiksētas vietas autobusā 15.00€
Brauciens ar kuģīti pa Donavu (cenu precizēt pie grupas vadītāja).
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home