Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
27 077 039

Salu idille

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Taizeme   »   Salu idille
«Salu idille»
10 dienas/ 9 naktis
( Phuketa  -   Phang Nga-  Phi Phi - Krabi - Phuketa )   
 
Aizmmukt no ikdienas rutīnas? Jā, tas ir iespējams. Programma ir sastādīta apvienojot sevī labāko – skaistāko slau apskate, ekskursiju programma, pludmales apūta, , skaistas rītausmas un romantiskas vakariņas saltrieta laikā pludmalē, SPA programma, termālie avoti. Viss šis jūs gaida šajā lieliskajā LUXURY programmā. 

1.diena - Phuketa (vakariņas)
Ierašanās Phuketas lidostā.
Vakarā jūs gaida unikāls  pasaules līmeņa teatrāls priekšnesums “Fantāzija” . “Phuket FantSea” - teatrāla izrāde Las Vegasas stilā, izrāde, kas ir ieguvusi vairākas balvas, izrāde, kas stāsta par valsts vēsturi. Taizemiešu kultūra, maģiskas pārvērtības, pirotehnikas specefekti, aizraujši triki, gaisa balets un akrobāti, dejotāji, krāšņi kostīmi un pasakainas dekorācijas. Un pats galvenasi 30 ziļoni uz skatuves un zālē. - viss kopā šo šovu padara nearkārtojamu savā žanrā. 
Kā arī jums būs iespēja pastaigāt pa festivālu ciematu, kur jūs redzēsiet daudzus suvenīru veikallus, nelielas izrādes un jums būs iespēja piedalīties dažādos konkursos. 
Pirms šova sākuma jūs gaida tradicionālas taizemiešu vakariņas restorānā “Golden Kinaree” kur speciāli priekš jums būs rezervēts galdiņš  “GOLD” zālē.
Nakts viesnīcā Le Meridien Phuket Beach 5*

2.diena - Puketa (brokastis / vakariņas)
Pēc brokastīm viesnīcā jūs gaida salas apskates ekskursija, kuras laikā jūs apmeklēsiet galvemo templi -  Wat Chalong, kur atrodas salas lielākā budas statuja., Pērtiķu kalna apmeklējums, kur jums būs iespēja pabarot kalna iemītniekus. Augļus tirgus, kur jūs varēsiet nopirkt un pagaršot dažādus eksotiskos augļus, kā arī skatu laukuma apmeklējums no kurienes paveras elpu aizraujošs skats un Phuketas piekrasti. 
Vakarā jūs gaida eiropas līmeņa ekskluzīvs šovs  Palazzo Phuket ar  lieliskām vakariņām. Antīgajā teātrī jūs pavadīsiet 3 stundas, kas būs papildinātas ar dzīvo mūziku, komēdiju, estrādes un cirka uzstāšanos.  Izrādes laikā tiks servēti ēdieni, kuru pasniegšana ir ievīta pašā izrādē . 
Tieši priekš jums būs rezervētas VIP vietas lai jūs varētu maksimāli komfortabli izbaudīt izrādi un ēdienus. 
Nakts viesnīcā Le Meridien Phuket Beach 5*
 
3. diena - Phuket-Phang Nga (Brokastis/Pusdienas)
Šodien jūsu uzmanībai Phang Nga līcis., kam ir izsniegts jūras dabas parka status. No Phang Nga līča jūs ar laivām dosieties uz slaveno Džeimsa Bonda salu, Koh Tapu, Khao Phing Kan, šeit jūs apskatisies  mangrovju audzes un apmeklēsiet  Tham Lot Noi un Tham Lot Yai alas. Blakus salai Kph Panyee musulmaņu ciematiņā jūs gaidīs pusdienas. Pēdējie jūras čigāni dzīo tieši uz ūdens kur izbūvējuši savus mitekļus, kas ir izveidoti tā lai tur varētu bezrupīgi dzīvot, par to jūs varēsiet pārliecinaties paši, pastaigājoties pa šaurajam ieliņām pēc pusdienām
Atgriešanās viesnīcā.
Nakts viesnīcā Le Meridien Phuket Beach 5*
 
4. diena - Phuket-Phi Phi (Brokastis/Pusdienas)
Arī šodien pa filmu zvaigžņu pēdām dosimies uz vēl vienu salu Phi Phi, kur slavenajā Maya Bay tika filmēta filma “Pludmale” ar Leonardo Di Kaprio. Šeit jūs izbaudīt snorklēšanu un apskatīt skaistās zemūdens ainas. Pusdienas un izmitināšana viesnīcā
Nakts viesnīcā Phi Phi salā pie sniegbaltām pludmalēm -  Zeavola Resort & Spa 5*
 
5. diena - Phi Phi (Brokastis)
Šodien jūs varēsiet apvienot  divvientulību un harmoniju. Un tieši pie pēdējā mēs jums varēsim palīdzēt ar lielāko prieku, jo mēs jums varam piedāvāt pasakainu SPA programmu  uz divām neaizmirstamām stundām. Programma “Intīmo baudijumu stunda” ļaus jums doties relaksācijas un baudas pasaulē, 
Nakts viesnīcā - Zeavola Resort & Spa 5*
 
6. diena - Phi Phi-Krabi (Brokastis/Pusdienas/ Vakariņas)
Pēc brokastīm un izrakstīšanās no viesnīcas jūs dosieties tālāķ neaizmirstamā ceļojuma uz Krabi provinci. Šeit jūs apskatīsiet  Khao Khanap Nam alu, kas tiek uzkskatīta par Krabi simbolu . Kā arī apmeklērsiet tīģeru templi, pēc pusdienām dosieties uz ziloņu ciematu, kur jūs varēsiet doties pastaigā un izbaidīt lieliskos Taizemes skatus.  Vakarā jūs gaida neaizmirstamas vakariņas vienā no slavenākajiem restorāniem Krabi provincē – The Grotto. 
Nakts viesnīcā -  Rayavadee Krabi 5* 

7. diena - Krabi (Brokastis/Pusdienas)
Harmonijas meklējumos tālāķ mēs dosimies uz Dimanta ezeru, kuram blakus ir termalei avoti un, kas ir slavens ar savām dziedināšanas spējam. Peldēšanās kristaldzidrajos ūdeņos atjauno fizikos un garīgos spēkus.
Nakts viesnīcā -  Rayavadee Krabi 5* 
 
8. diena - Krabi-Phuket (Brokastis)
Pēc brokastīm viesnīcā jūs varēsīt izbaudīt pludmales atpūtu sniegbaltājas pludmalēs pēc atpūtas pludmalē vaŗsim izbaudīt tējas dzeršanas rutuālu ar kuru kopā jūs varēsiet mieloties ar dažādiem saldumiem. Vēlāk atgrišanās Phuketā.
Nakts viesnīcā Le Meridien Phuket Beach 5*
 
9. diena - Phuket (Brokastis)
Brokastis viesnīcā un visa diena ko jūs varēsiet pavadīt pludmalē, perkot suvenīrus un arī izbaudīt pēdējo pēdējo pasakaino saulrietu Phuketā.
Nakts viesnīcā Le Meridien Phuket Beach 5*
 
10. diena - Došanās mājās (Brokastis)
Brokastis viesnīcā un došanās uz lidostu.
 
Ceļojuma cena par personu, ja numuriņā dzīvo divi pieaugušie - 2300 EUR 
 
Cenas spēkā laika periodā : 01.11.14-01.04.15
Izņemot  :   25.12.14 - 10.01.15
 
Cenā iekļauts:
- lidojums
- transports un ekskursijas programmas;
- krievvalodīga gida pavadijums;
- dzīvošana 5* viesnīcās;
- ēdināšana pēc programmas. 
 
Par papildus samaksu:
- personīgie izdevumi;
- akoholiskie dzērieni;
- apdrošināšana
home