Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
20 414 114

Atpūta Portugālē Algarves piekrastē

Antario.lv   »   Portugāle   »   Atpūta Portugālē Algarves piekrastē

 

Ceļojuma datums Viesnīca Ceļojuma cena Brīvo vietu skaits

02.10.2017

Atpūta 3* viesnīcā – pēc fortūnas sistēma (600 m līdz jūrai) STOP SALE STOP SALE
Atpūta 4* Turim Estrela do Vau Hotel STOP SALE STOP SALE
 

09.10.2017

Atpūta 3* viesnīcā – pēc fortūnas sistēma (600 m līdz jūrai) STOP SALE

STOP SALE

Atpūta 4* Turim Estrela do Vau Hotel STOP SALE STOP SALE
 
16.10.2017 Atpūta 3* viesnīcā – pēc fortūnas sistēma (600 m līdz jūrai) STOP SALE STOP SALE
Atpūta 4* Turim Estrela do Vau Hotel 389 € ir
 
 23.10.2017 Atpūta 3* viesnīcā – pēc fortūnas sistēma (600 m līdz jūrai) STOP SALE STOP SALE
Atpūta 4* Turim Estrela do Vau Hotel 439 € ir
 
1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga-Seviļa (~5:00-8:35).
Apskates ekskursija Seviļā.
Ekskursija Seviļā – Andalūzijas galvaspilsētā. 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstādes paviljona apskate. Apmeklēsiet pasaulē lielāko gotikas katedrāli un Karalisko pili Alkazaru. Tālāk seko ekskursija skaistākajās Seviļas vietās: Spānijas laukums, Marijas Luīzes parks, Torre del Oro, kā arī tipiskais ebreju kvartāls.
Ceļš uz viesnīcu Algarvē.
Iekārtošanās, atpūta.
Algarve – tā ir Portugāles dienvidu piekraste, kur atrodas vistālāk uz dienvidiem esošais punkts Eiropā. Lieliskās pludmales ar zeltainām smiltīm brīnumainu klinšu ielokā stiepjas no Sagres zemesraga līdz Guadianas upei. Te var apmeklēt vēl arābu periodā celtos cietokšņus, izbaudīt lielisku Atlantijas virtuvi un saprast, kas ir “neatkārtojams portugāļu raksturs”.
Nakts viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Nakts viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē ekskursija uz vistālāko dienvidos esošo punktu – Sagres zemesragu (Sv. Vinsenta zemesrags) un Lagušas pilsētiņu. 
Tieši Lagušā Heinrihs Jūrasbraucējs dibinājis slaveno jūrniecības skolu, no šejienes kuģi devās uz tālajām zemēm. Redzēsim Lagušas cietoksni un fortu, tās senās ieliņas, kuras caurvij ceptās zivs aromāts.  Pēc vēlēšanās, var apmeklēt fortu Bandeira (ieeja ~2EUR/cilv.) un vergu tirgu – skumjo vēstures lappuses liecinieku.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.
 
4. diena  
Brokastis.
Atpūta pie jūras. 
Dienas otrajā pusē došanās ekskursijā uz Silveš cietoksni.
Pilsēta, kas kādreiz ir bijusi lielā romiešu apmešanās vieta un Al-Algarb arābu provinces galvaspilsēta. Pilsētā ir saglabājies cietoksnis, kas ir celts no sarkanā smilšakmens. Šaurās arābu ieliņas ej uz leju no pakalna uz Arade upi un veido vārdiem neaprakstāmu sajūtu, it kā ienirstot vēsturē. Pēc vēlēšanās, Silveš cietokšņa apmeklējums - ~2 EUR/cilv.
Pēc cietokšņa apmeklējuma dosimies uz vispopulārāko vietu Algarvē, kuru apmeklē visi uz šejieni atbraukušie tūristi – Ponta da Piedade grotu sistēmu, kur miljonu gadu garumā okeāna vilnis izskaloja brīnumainas alas un formas no zeltainām piekrastes smiltīm.  Grotu apskate tiek veikta laivās no ūdens (pēc vēlēšanās).
Pastaiga ar kuģīti uz Ponta da Piedade grotām visiem interesentiem. Pastaiga notiks tikai tad, ja ir navigācija (papildu maksa uz vietas –15 EUR).
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā. 
 
5. diena
Brokastis.
Brīva diena vai pēc vēlēšanās ekskursija uz Portugāles galvaspilsētu - Lisabonu (papildu maksa 50 EUR). 
Lisabona ir viena no vissenākajām Eiropas pilsētām. Gadu gaitā tā ir mainījusies līdz nepazīšanai, jo tā ir saglabājusi visu traģēdiju rētas, kas plosījušās Portugālē, it īpaši 1755. gada zemestrīce. Tikai neliels Belenas rajons atgādina par kādreizējo Portugāles galvaspilsētas diženumu.  Mēs redzēsim Jeronima klosteri un Belenas torni, pieminekļus, kas ir uzskaitītas UNESCO sarakstā. Jeronima klosteris un Belenas tornis – spilgts neparastā manuelino stila paraugs, kuru var sastapt tikai Portugālē. Tajā ir apglabāts Vasko de Gama, kā arī daudzi karaļi. Blakus atrodas Prezidenta pils, Kariešu muzejs, lieliskais Impērijas laukums un piemineklis pirmatklājējiem. Blakus atrodas vissenākā fabrika, kas ražo slavenos pasteis de belem – saldās kūciņas, kas obligāti jānogaršo.
Ekskursijas laikā apmeklēsim Baiša un Alta rajonus, apmeklēsim Eduardo 7. parka skatu laukumu, Marķīza Pombala laukumu, galveno pilsētas prospektu – Neatkarības prospektu, apmeklēsim galveno Komercijas laukumu un senos Alfamas kvartālus, Se katedrāli un apmeklēsim lielisku Rossio laukumu un staciju, pastaigāsimies pa senāko Augusto ieliņu, redzēsim Santa Justa liftu – ieklausīsimies pilsētas elpā un mēģināsim sajust tās garu.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.
 
6. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē ekskursija uz Faro – Algarves reģiona galvaspilsētu.  
Faro dibināja finikieši Formoza upes palienē, un kā uzskata zinātnieki, šajā vietā ir atradusies leģendāra Ossonoba pilsēta.  Redzēsim slaveno Karmo baznīcu un kaulu kapliču (ieeja ~1 EUR/cilv.), Faro cietoksni un neatkārtojamas upes ainavas, kā arī varēsim nogaršot Algrves vīģeskoka, mandeļu un pupiņu saldumus. Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Nakts viesnīcā.
 
8. diena
Agri no rīta numuriņu atbrīvošana.
Ceļš uz lidostu.
Lidojums Seviļa - Rīga (~9:30-15:00).
 

   Brauciena cenā 
Lidojums / Viesnīca 
iekļauts:
    Pēc vēlmes ekskursijas pakete 199 € kurā iekļauj Brauciena cenā 
Lidojums / Viesnīca / Transfērs 
kurā iekļauj
Lidojums Rīga – Seviļa - Rīga Rokas bagāža līdz 5 kg Nododamā bagāža līdz 20 kg 7 naktis viesnīcā 6 x brokastis viesnīca Grupas vadītāja pakalpojumi + Ekskursijas pakete 199 € pēc vēlmes Transporta apkalpošana Ekskursijas Seviļā, Lagušā, Sagres zemesragā, Faro, Silvešā Pavadīšana visa brauciena laikā Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta Lidojums Rīga – Seviļa - Rīga Rokas bagāža līdz 5 kg Nododamā bagāža līdz 20 kg 7 naktis viesnīcā 6 x brokastis viesnīca Apskates ekskursija Seviļā. Grupas vadītāja pakalpojumi
 
 
Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga – Seviļa - Rīga
Rokas bagāža līdz 5 kg
Nododamā bagāža līdz 20 kg
7 naktis viesnīcā
6 x brokastis viesnīca
 
Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās - 140 EUR
 
Pēc vēlēšanās papildus tiek apmaksāta ekskursiju un transporta pakete - 199 EUR
Transporta apkalpošana
Ekskursijas Seviļā, Lagušā, Sagres zemesragā, Faro, Silvešā
Pavadīšana visa brauciena laikā
 
Pēc vēlēšanās, papildus tiek apmaksāts:
Ekskursijas brauciens uz Lisabonu - 50 EUR
Pastaiga ar kuģīti uz ūdens grotām - 15 EUR
 
Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.
Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

home