Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Albānija

Grupu avio ceļojumi

Ceļojuma nosaukums Izlidošanas / izbraukšanas datumi
2024 2025
JlAgSpOkNvDcJnFbMrApMaJn
Melnkalne-Albānija
no 399.00 € (7 naktis)
30
06
13
20
27
03
10
Atpūta pie Jūras un ekskursijas
no 499.00 € (7 naktis)
05
12
19
Albānijas ērgļi
no 949.00 € (7 naktis)
04
31
05
12
Balkānu laika mašīna
no 979.00 € (7 naktis)
22

Autobusu braucieni

Ceļojuma nosaukums Izlidošanas / izbraukšanas datumi
2024 2025
JlAgSpOkNvDcJnFbMrApMaJn
Lielā Balkānu tūre
no 939.00 € (12 naktis)
07

Valsts atrodas dienvidaustrumu daļā Eiropas, rietumu daļā Balkānu pussalā. Ziemeļos un ziemeļaustrumos robežojas ar Serbiju, kas ziemeļrietumu - ar Melnkalni, austrumos - Maķedonijas Republikas uz dienvidaustrumiem un dienvidiem - ar Grieķiju.
Rietumu robeža Adrijas, dienvidrietumu - Jonijas jūra (kopējais garums 362 km no krasta).
Albānija - viena no mazākajām valstīm Eiropā, valsts kopējā platība ir aptuveni 28.740 kvadrātmetru. km.
Kapitāls

Tirāna.

Albānija ir vairākas iespaidīgu dabas iezīmes, kas piesaista uzmanību ceļotājiem - valsts ainava ir bagāta ar klinšu virsotnēm un gleznainu kalnu, aizaugusi ar blīvu mežu, skaistas pludmales zem siltu Vidusjūras saule un debeszils zils ūdeņos Adrijas jūrā. Tās valsts bankas ir liels un varētu būt nopietns konkurents Horvātijā un Itālijā. Bez pludmalēm Adrijas un Jonijas jūrā, Albānija var piedāvāt vairākas vēsturiskās vietas, arhitektūra valsts - ir raibs daudzu reliģiju, stilu un kultūru, no seno grieķu periodā pieminekļu musulmaņu minaretu, no idilliski kalnu kūrortos, daudzi no kuriem ir balstīta ar romiešiem, uz klosteri Visu ticību. Relikvijas vienu no slēgto valstīm pagātnē Eiropā, ko ieskauj dārzi, citrusaugļiem, olīvu audzēm un vīna dārzi. Pussagruvis rūpnīcas tuvumā breathtaking mošejās, skaista grieķu pareizticīgo baznīca var būt divos posmos no grandiozākajām pilīm Kultūras Staļina stilā. Un tas viss krāšņums ir ne pētīta ārvalstu tūristus un sabojāt par šovu un uzmācīgiem servisu, tik raksturīga daudzām tūrisma vietām reģionā.
Tirāna galvaspilsētā Albānijas kopš 1920 (nodibināja pilsētu 1614), ir diezgan kompakts un patīkamu pastaigu pētījumu. Lielākā daļa ekskursijas Tirānā, sākas ar Skanderbeg laukumā pilsētas centrā, kuru ierobežo kalni Dadzhti kalnu (1612 m). Tuvumā tirgus, arī ir detalizēts pētījums - diez kur citur Eiropā var atrast reālu bazāru ar visiem tās atribūtiem (ieskaitot kabatzagļu). Nacionālais vēstures muzejs ir lielākais un bagātākais muzejiem Albānijā, tā atrodas blakus 15 stāvu Tirana International Hotel - augstākā celtne valstī (milzīgs mozaīkas sienas sedz visu ēkas fasādes). Uz austrumiem no viesnīcas ir Kultūras pils, kas ir savas teātra, restorāns, kafejnīca un mākslas galerijas, un izcēlās fona mazstāvu ēku galvaspilsētā savu "padomju" arhitektūru. Uz dienvidu pusē ēkas ieejas uz Nacionālo bibliotēku, un viņam priekšā - dome un minaretu mošeju Etem Mei (1789-1823 gg.) - Viens no iespaidīgākajām ēkām pilsētā. Tuvu mošejas - Pulksteņtornis Tirānas, celta 1830.
Krastmala upes Lana, no kapitāla dienvidu, stiprs balta marmora sienām bijušā muzeja Enver Hoxha ("Piramīda"), kas reizēm tiek izmantota kā centrs dažādās izstādēs un nākotnē kļūs Starptautiskais kultūras centrs (plānots izvietot lielāko diskotēka Eiropā). Tālāk uz dienvidiem, uz bulvāra Deshmoret-e-Combe, ir Kongresa un ultra pils arheoloģijas muzejs, kas ir fantastiska eksponātu no aizvēsturiskiem laikiem līdz viduslaiku periodā. No Tirānas tēmēkļi ietver arī Nacionālais muzejs, Kultūras Dabas vēstures muzejs un tēlotājas mākslas galeriju. Labākais skats uz pilsētu no "Martyrs kapos", kas arī ir pieminekļa "Māte Albānija".
Shkoder
Pilsēta Škodra (Škodra, itāļu valodā - Škodras) - no vecākajām pilsētām Eiropā vienu un tradicionālās centrs kultūras jomā "gegov." 500 BC. e. guļ savā vietā Ilīrijas cietoksnis ir apsargāta tirdzniecība šķērsošanu uz rietumiem no drūzma no upes Buna un drin. Pilsēta ir rotātas ar iespaidīgu mošeja Zamila Sheikh Abdullah Al-Zamil, un blakus tai ir muzejs-Popullo ("sabiedriskais muzejs"), kas ir iespaidīgs vākšanu vēsturisko fotogrāfiju, tostarp nesen šova "sociālistisko" Agrāk no valsts, un ir bagāta arheoloģiskā kolekcija , kas atrodas apakšējos stāvos.
Škodra iepriekš bija arī ietekmīgāko katoļu pilsēta Albānijā, un lielisks franciskāņu baznīca Ruga-Ndre-Mdzheda tagad atkal ir viena no lielākajām kristiešu baznīcām valstī. Leģendārais cietoksnis Rozafa ir 2 km. dienvidrietumos Škodra, netālu no dienvidu galu ezera ar tādu pašu nosaukumu. Zem cietoksnis atrodas mnogokupolnaya svina mošeja, tikai mošeja pilsētā izbēguši iznīcināšanu kultūras revolūcijas laikā no 60 gados. Mesi tilts, kas atrodas 8 km. no Škoderu, arī vērts apmeklēt, jo tas tiek uzskatīts piemineklis ar valsts varonis Skanderbeg.
Gjirokastra
Gjirokastra ir 120 km. dienvidiem no Tirānas, ir pārsteidzoši gleznainā muzeju pilsēta, kas atrodas uz nogāzes virs upes krastā Drina. Pilsēta bija labi zināms par lielāko tirdzniecības centrā pie XIII gadsimtā, bet turku okupācija, kas sākās 1417, noveda pie viņa sabrukums. Bet ar XVII gadsimtā, pilsēta uzplauka atkal un bija pazīstams ar savu multi-krāsainu tirgū, kur vietējā tirdzniecības elegants izšuvumi, austrumu zīda un slaveno albāņu baltais siers. Virs Bazaar mošejas pilsētas centrā, stāv Memedhu piemineklis uzcelts par godu "atmoda" Albānijas izglītības XX gs. Virs pilsētas dominē drūmo citadeles XIV gadsimtā, tagad muzejs ieročiem. Tāpat liela interese ir muzejs nacionālās atbrīvošanās kustība, Etnogrāfijas muzejs, mošeja Mekate un veco turku pirtis apakšējā daļa no pilsētas.
Jo Elbasani (54 km. Dienvidaustrumu Tirānas) joprojām ir paliekas no romiešu nocietinājumiem, cietoksnis XV gadsimtā pmē. e., kas tagad ir muzejs. Jāpiemin arī turku pirtis (XVI gs.), Etnogrāfiskais muzejs, sienas laikmets kundzībā no turkiem, Bazārs vārti, Royal mošeja (XV gs.), Pareizticīgo baznīca St Mary Romas katoļu katedrāli un par partizānu kara muzejs.
Durresa
Jo Durresa (Durachcho itāļu valodā), 38 km. rietumiem no Tirānas, interesanta seno pilsētu, kas dibināta 627 BC. e. Grieķi. Romiešu drupas un ēku bagātība izgreznot šo nopietno rūpniecības pilsēta un komerciālo ostu valsts, otrā lielākā pilsēta Albānijā. Gadsimtiem ilgi, tas bija lielākā osta Adrijas, un par slavenā sākums Via Ignācijs dodas uz Konstantinopoli sevi. Līdz šim, tur ir par Bizantijas un venēciešu cietokšņi drupas, no "Venēcijas Towers" Ostā no viduslaiku pilsētas sienas iet uz amfiteātri (I-II gs. BC. E.), kuras teritorijā agrīnā kristiešu kapenēm ar retu skaistumu sienas mozaīkas. Amfiteātra pati joprojām izskatās diezgan iespaidīgs, un tiek uzskatīts pazīme no pilsētas, majestātiski skatu uz arvien saulains nogāzi iekšpusē sienām.
Lielākā daļa ekskursijas Durrës sākas no Arheoloģijas muzeja, no kuras paveras skats savas sienas krastmalā netālu no ostas. Aiz muzeju - no Bizantijas pilsētas VI gadsimtā sienas (. Būvēts pēc iebrukuma Visigoths 481 AD E.), pastiprināta apļveida venēciešu torņi XIV gadsimtā. Vecā pils karaļa Ahmet Zog atrodas uz rietumiem no amfiteātra viņam priekšā stāv statuja dibinātājs valstī - Skanderbeg. Pelnījuši uzmanību un romiešu pirtīm aiz teātra Aleksandrs Mozus centrālajā laukumā. Netālu no pilsētas ir populārs piejūras kūrortā no Durresas-Plage.
Apollonia
Pie 12 km. no Fier (100 km. dienvidiem no Durresa) atrodas senās Apollonia drupas. Pilsēta tika dibināta 855 BC. e. Grieķi, un bija nozīmīgs pilsētas valsts Vidusjūrā. Joprojām kalpo kā saglabājies amfiteātris, romiešu kolonāde veikalu no pilsētas centra, Odeon (II c. BC. E.), portiks ar nišas statujas (III c. BC. E.), "Mosaic House" strūklaka Buleterion (es c. BC. e.), fragmenti sienām (IV c. BC. e.), klosteris St Mary (XII gs. BC. e.) ar muzeja Arheoloģijas un Bizantijas baznīcas. Nav tālu no Apollonia, ceļu uz Durresa, kas atrodas majestātiskā klosteris Ardenika.
Kukes
Kukes, 100 kilometrus. ziemeļaustrumiem no Tirānas slēpjas augstu virs krasta gleznainā kalnu ezera Fiertsa, tieši zem sammitā Mount Gulick (2486 m.) Vecpilsēta reiz stāvēja pie drūzma no divām upēm - balts un melns Drina Drina plūst no ezera Ohridas, bet 1962.gadā pilsēta tika pārvietots uz tās pašreizējo atrašanās vietu, ja valdība uzcēla hidroelektrostaciju aizsprostu un ūdens appludinājis savu sākotnējo atrašanās vietu. Tagad tā ir ļoti patīkama vieta, kur pavadīt dažas dienas baudot svaigu kalnu gaisu un skaista ainava rezervuāra iestiprināta ar stāvām kalnu nogāzēm, un vietējo viesnīcu "Tūrisms" - no greznākajām viesnīcām, viena slavena ar vienu no labākajiem restorāniem valstī.
Korce
Korca, kas atrodas pie 179 km. dienvidaustrumiem no Tirānas, reģiona galvaspilsēta, kas atrodas uz augsta (869 metri) plato pie Grieķijas robežas, uz dienvidiem no ezera Ohrid. Tas ir lielākais paklājs centrs Albāniju, kas dibināta ar grieķiem. Excellent muzeji ietver Muzeu-and-Arteta-Mesdzhetar-Shkiptar (muzejs viduslaiku mākslas Albānija), ar muzejiem vēsturisks un Muzeu-and-Arsim-Kombetar (muzejs Izglītības, šeit 1887.gadā atvēra pirmo albāņu skolu). Daudzas ēkas Vecrīgā tika iznīcināta zemestrīces 1931 un 1960, kas uzstāja minaretus un iznīcināja daudzas senas baznīcas, bet saudzējuši daļu krāsains vecās ēkas Korcha tostarp Mirahor Mosque (1466) tirgū, uz rietumiem no viesnīcas Ilir.
Pogradec burvīgs kūrorts atrodas netālu no Maķedonijas robežas, ezera krastā Ohridas, kas pazīstama ar savu tīro ūdeni un forelēm. Par 5 km. austrumiem Korca Drilon ir tūrisma centrs, ko ieskauj plašs dārzs.
Butrint
Senie drupas Butrint (I tūkstoši litri. BC. E.) ir gandrīz dienvidu robeža ar Grieķiju, 160 km. dienvidiem no Tirānas, un tiek uzskatīts pērle Adrijas jūras piekrastē. Virgil apgalvoja, ka Trojans būvēts Butrint, bet neliecina vēl nav pieejams, lai gan teritorija tika pētīta detalizēti arheologi. Tomēr vietējie iedzīvotāji ir lepni turpināt sevi uzskatīt pēctečus par godu Troy. Pār kopš laika senie grieķi gadsimtu, Butrint bija nocietināta tirdzniecības pilsēta ar savu Akropoles drupas no kuriem vēl var tikt apmeklēti, termiņus un brīvdienu mājas par muižniecība. Nedaudz zem Akropoles, jo bieza meža, teātra iepazīšanās no III gadsimtā pirms mūsu ēras. e. Netālu - sabiedriskās pirtis ar ģeometriskiem mozaīka, un nedaudz dziļāk mežā - Sienas VI gadsimtā pirms mūsu ēras. e. ar Grieķijas uzrakstiem un baptistery rotātas ar krāsainiem mozaīkas par dzīvniekiem un putniem. Tuvu lielu platību trīsstūris, cietoksnis būvēts ar Warlord Ali Pasha Tepelena XIX gs. Jūs varat arī redzēt templi Aesculapius, Nymphaeum, "Wall Cyclops" (IV c. BC. E.), "Lions Gate", altāris Dionīsa, vai apmeklēt tuvējo kūrorta CCAY guļam ieskauj plantācijas olīvkoku un citrusu koku ezera krastā Butrint.
Berat
Muzejs pilsētas Berat (Berateto), kas atrodas 122 km. dienvidaustrumiem no Tirānas, ir pazīstama III. BC. e. Šobrīd fokusa šie vēsturiskie pieminekļi, piemēram cietoksnis (XIV gs.) Ar daudz sīku baznīcu, musulmaņu ceturksnī Mangalia un saistīto akmens tiltu izliekts piedalās septiņas kristiešu kvartāls Gorica "vadošais mošeja" (1555), Royal mošeja (1512), mošeja Bechelors (bakalaura, 1827, šodien ir Tautas mākslas muzejs), kaps-Alveti Tekke ("maza svētnīca", 1790), baznīca St Michael (XVI gs.) katedrāle Svētā Dievmātes (1797) un tuvējo muzejs Onufri (nosaukta par iconographer XVI gs.), baznīca Svētās Trīsvienības (XIV gs.), Evaņģēliskā baznīca (XVI gs.), "Baltā istaba", kas tika izveidota ar pirmo neatkarīga valsts Albāniju, muzeju un muzeju-ar-Luftes par pilsētas vēsturi vākšana un partizānu kustība, muzejs Etnogrāfijas uz krastmalu, kā arī daudzas vecās mājas, kas sāns šaurās ieliņas uz iekšpilsētu. Berat dažreiz sauc par "pilsētu tūkstoš logu", jo no daudziem logiem tajā pārklāti ar sarkano dakstiņu ēku, šķiet izstrādāta, lai ieslēgtu "The Sun" tās gaismas atspoguļots stikla.
Jonijas piekraste no valsts, īpaši "Riviera Ziedi" no Vļoras uz Saranda, tiek uzskatīts visvairāk patīkams kūrorta zona no valsts, kurā ir skaistas jūras pludmales un daudzas vecas villas transformētas viesnīcās un B & Bs. Kas atrodas priekšā no Saranda Korfu pilsētas, bijušais komunistiskās partijas pie atpūtas mājās, nesen kļuvis ļoti populārs piejūras kūrortā un parastajiem iedzīvotājiem.
Politiskais stāvoklis
Albānija (Republika e Schipris) - izstrādāt demokrātisku valsti ar prezidenta pārvaldes formu. Valsts vadītājs - prezidents (ievēl Nacionālā Asambleja uz pieciem gadiem). Valdības vadītājs - premjerministrs (nominē prezidents un apstiprina parlaments). Augstākā likumdošanas institūcija - vienpalātas Nacionālā asambleja ("Asambleja Popullor" (140 dalībnieki, 100 tiek ievēlēti uz četru gadu termiņu, ko tiešā un aizklātā balsojumā, 40 un -. Par proporcionāli no galvenajām politiskajām partijām no valsts)
Administratīvi, valsts ir sadalīta 12 rajonos ("CHARK").
 

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home