Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Seišelu salas

Septiņi iemesli atpūsties Seišelu salās.

Seišelu salas ir valsts, kura sastāv no vairāk nekā 100 granīta un koraļļu salām. Tā atrodas Indijas okeānā, pie Āfrikas austrumu krastiem (daudzos tūrisma avotos Seišelu salas tiek minētas kā Āfrikas daļa) un ziemeļu pusē no Madagaskaras salas. Valsts galvaspilsēta ir Viktorija, kura atrodas valsts lielākajā salā Mahe. Uz šīs salas atrodas arī starptautiskā lidosta.

photography of foot tracks on seashore

KĀPĒC IZVĒLĒTIES ATPŪSTIES TIEŠI SEIŠELU SALĀS?

aerial view photography of seashore near mountain under cumulus clouds1. iemesls:
Relaksācija, pilnīga brīvība, iespēja pagozēties Indijas okeāna salu paradīzē un gozēties tukšajās, baltajās pludmalēs, aizmirstot lielpilsētas burzmu. Šīs salas nav tiem, kuriem patīk ballītes un elpu aizraujoši piedzīvojumi. Tās r atpūtas salas.

2. iemesls:
Ienirt neaizmirstamajā Indijas okeāna zemūdens dzīvē un izbaudīt tā skaistumu un dažādību!

3. iemesls:
Kā Hemingveja romānā censties izvilkt milzīgo, zilo marlinu, lielo tunci, barakudu vai jebkuru citu zivi, ar kurām Indijas okeāns ir ļoti bagāts. Seišelu salas – tā ir paradīze makšķerniekiem, jo šeit ir vairāk nekā tūkstoš sugu zivju!

4. iemesls:
Gūt patiesu baudījumu kreoliešu ēdienu garšas pasaulē. Nogaršot ragū vai vienu no eksotiskajām zupām, kūpinātu marlinu, haizivs sašimi, rīsus ar kādu no 100 veidu zivīm, vai kokosriekstu pienā vārītus krabjus, kā arī, protams, vispopulārāko tautas ēdienu – ceptu zivi. Jūras produkti ir pamats visiem kreoliešu ēdieniem.

5. iemesls:
Apskatīt „Maija ieleju”, kura atrodas Praslinas salā (otrā lielākā sala Seišelās). Ieleja ir slavena ar augu un koku daudzveidību – šeit atrodas tādi koki, kuri citur ir izmiruši – milzīgo Kok de Mer palmu, kuras milzīgie augļi vizuāli atgādina sievietes vidukļa formu. Vairums palmu ir vecākas par 1000 gadiem. Saskaņā ar „Maija ielejas” vietējo iedzīvotāju ticējumiem, tieši Maija ielejā atradās slavenais Bībeles Ēdenes dārzs, kurā dzīvoja Ādams un Ieva.

6. iemesls:
Doties uz Menas salu un izmēģināt, kā meklēt pirātu dārgumus, starp vecajām pirātu drupām dziļā tropisko mežu biezoknī. Salas saimnieks svēti tic, ka šeit ir atrodami dārgumi, un jau ilgu laiku cenšas tos atrast, lai gan neliedz to darīt arī citiem.

7.iemesls:
Vienlaicīgi ar atpūtu, baudiet neaizmirstamu kāzu ceremoniju kopā ar mīļoto cilvēku romantiskā gaisotnē ar lielisku auru šajā paradīzes salā. Laulības, kuras noslēgtas Seišelu salās, atbalsta Latvijas likumdošana.
Seišelu salas – paradīzes salas, kuras veidojušās Indijas okeānā, atdaloties kontinentiem un to atlūzām, atklājot senatnīgo, interesanto dabu, ar kuras palīdzību ikviens atjaunos savu veselību, dzīvesprieku un dvēseles stāvokli.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home