Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Horvātija

Grupu avio ceļojumi

Ceļojuma nosaukums Izlidošanas / izbraukšanas datumi
2018 2019
DcJnFbMrApMaJnJlAgSpOkNv
Ekskursiju tūre ar atpūtu pie jūras
no 249.00 € (7 naktis)
12
19
26
03
10
17
24
31
07
14
21
28
04
11
15

Autobusu braucieni

Ceļojuma nosaukums Izlidošanas / izbraukšanas datumi
2018 2019
DcJnFbMrApMaJnJlAgSpOkNv
Pavasaris Horvātijā
no 310.00 € (6 naktis)
28

Horvātija!

 Par Horvātijas milzīgo kultūras mantojumu liecina seši Pasaules kultūras mantojuma objekti un astoņi nacionālie parki. Horvātijas kultūrbagātība atspguļo arī tās dažreiz nemierīgo vēsturi, sākot ar Romas impērijas laiku un vēlāk ar atrašanos starp Austroungārijas un Otomanu impērijas robežām.
Horvātija ir neaprakstāmi krāšņa un ziedoša zeme Centrāleiropas dienvidos, kur atrodas rūpīgi sakoptu pludmaļu rindas, apburošas kalnu ainavas, zaļganzilajā jūrā iegrimušie klinšainie krasti, daudzās viduslaiku pilis uz pauguriem, brikšņainie meži, plašie lauki, termālie avoti un daudz, daudz kas cits. Tā ir lieliska vieta cilvēkiem, kuri meklē patvērumu no ikdienas steigas un stresa, kuri vēlas iegūt jaunus iespaidus un pozitīvas emocijas. Šis nosacīti jaunais kūrorts ar katru gadu kļūst aizvien populārāks eiropiešu vidū. Adrijas jūra ir vissiltākā un vistuvākā Eiropai un tāpēc vispievilcīgākā kūrortatpūtas cienītājiem. Arī tas, ka Horvātijā ir vistīrākā jūra Eiropā ir fakts, vietām redzamība zem ūdens sasniedz 50 metrus un tas vilina šurp daudzus niršanas cienītājus izbaudīt krāšņo zemūdens pasauli. Niršanas tūres uz Horvātiju ir lieliska alternatīva populārajiem braucieniem uz Sarkano jūru Ēģiptē. Atbrīvojieties no pilsētas burzmas un ikdienas pelēcības, dodaties atpūsties uz Horvātiju !

Klimats: Klimats pārsvarā ir mēreni kontinentāls, salās pārsvarā ir kalnu klimats, bet dažviet gar Adrijas jūras piekrasti ir Vidusjūras klimats ar daudzām saulainām dienām, sausām un karstām vasarām. Vidējā janvāra temperatūra ir 1ºC - 3ºC, bet augustā 22ºC - 26ºC. Vidējā temperatūra jūras piekrastē janvārī ir 5ºC - 10ºC, bet augustā 26ºC-30ºC. Ūdens temperatūra jūra svārstās no 12ºC ziemā līdz 25ºC vasarā.  

Horvātu virtuvei
raksturīgi tādi ēdieni kā uz restēm cepta gaļa, dalmāciešu kūpinātais šķiņķis, sālītas sardīnes, aitas siers un salami desa ar paprika. Horvātija ir slavena arī ar savu vīnu, jo vīnkopības tradīcija aizsākusies tālā senatnē.

home