Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Baltkrievija

Tā atrodas Austrumeiropā. Galvaspilsēta – Minska. Robežojas ar 5 valstīm – Krieviju, Latviju, Lietuvu, Poliju un Ukrainu.
Lielākās pilsētas ir Gomeļa, Vitebska, Grodņa, Mogiļeva.
Trešdaļu valsti aizņem meži. Lauksaimniecība un rūpniecība ir Baltkrievijas spēcīgākie ekonomiskie sektori. Baltkrievija ir bagāta ar upēm un ezeriem un to dēvē par Zilo aci. Lielākais ezers ir Naroch un tā dziļums ir 30 m. Augstākais kalns ir Dzeržinska kalns, tas ir 345 m augsts. 
Baltkrievijā atrodas vissenākais nacionālais parks Eiropā – Belovežas Gāršas parks. Ļoti attīstīts ir lauku tūrisms, jo cilvēki labprātāk izvēlas savus atvaļinājumus pavadīt laukos prom no pilsētas. 
Baltkrievija ir tā vieta, kur var nodoties aktīvai atpūtai. Slavenākais sporta veids ziemas sezonā ir slēpošana. Vēl var arī braukt ar plostu pa upi vai doties neaizmirstamā pārgājienā pa skaisto Baltkrievijas dabu. 
Baltkrievijas klimats ir mēreni kontinentāls. Gada vidējā temperatūra ir +6. Ziemā -4-8 grādi. Ziemas citreiz var būt arī ļoti aukstas.Vasarā +17+18 grādi. Vasaras pārsvarā ir mitras un arī mēdz būt vēsas.
Baltkrievija ir izcila ar savu neatkārtojamo nacionālo virtuvi. Tradicionālais ēdiens ir kartupeļi. No šā dārzeņa var pagatavot pat līdz 900 dažādu ēdienu. Kā otru ēdienu izmanto cūkgaļu.
Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home