Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Par mums

Tūrisma aģentūra ANTARIO / Tūrisma operators ANTARIO

SIA ANTARIO dibināts 2007.gada 2. novembrī.
Reģistrācijas Nr. 40003967417
PVN maksātājs no 16.11.2007.Sākot ar 2012.gada 20.jūniju Tūrisma aģentūra Antario ir ieguvusi tūroperātora statusu.
Attiecīgi mūsu klientu iemaksātā nauda ir apdrošināta AAS "BTA Baltic Insurance Company" LV20-35-10000027-3 par kopējo apdrošinājuma summu 55 000 EUR.

Nedaudz par ANTARIO

Mēs, Antario, mīlam savu darbu, daudz ceļojam, personīgi izpētām ceļojumu maršrutus pirms tos piedāvāt mūsu tūristiem. Darīsim visu, lai jūsu atpūta, kāzu ceļojums vai medusmēnesis būtu neaizmirstams. Cenšamies izstrādāt un piedāvāt ceļojumus katra cilvēka gaumei un maciņam, lai ceļojumi sniegtu pozitīvas emocijas un, atgriežoties mājās, jūs būtu lieliski atpūtušies.

Antario ir plašs partneru tīkls daudzās pasaules valstīs, tāpēc varam piedāvāt individuālus ceļojumus gandrīz katrai gaumei. Katru gadu mēs apgūstam jaunus ceļojumu virzienus un dibinām jaunas partnerattiecības, tāpēc vienmēr varam palīdzēt saviem klientiem atrast labāko vietu atpūtai.

Mums ir svarīga kvalitāte, ātrums, individuāla pieeja katram klientam un elastība.


Tūroperātors Antario piedāvā:

• pedējā brīža ceļojumus
• braucienus uz slēpošanas kūrortiem, SPA
• ekskursijas grupām un kolektīviem, autobusu tūres
• aviobiļetes
• eksotiskos ceļojumus, piedzīvojumu tūres, atpūtu džungļos

Mēs palīdzēsim ar transporta un viesnīcu rezervēšanu, apdrošināšanu, ceļojumu plānošanu, aviobiļešu rezervācijām, vīzu noformēšanu un autobusu nomu.


Balstoties uz gūto pieredzi, piedāvājam interesantākos galamērķus uz Maltu, Malaiziju, Bali!

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home