Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Avio tūre uz ASV + ekskursijas

Antario.lv   »   Amerika un Kanāda   »   Avio tūre uz ASV + ekskursijas

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā
Lidojums Rīga - Ņujorka (RIX-HEL 11:05-12:15; HEL-JFK 14:10-15:55).
Nakts tranzīta viesnīcā. 

2. diena
Brokastis.
Došanās uz Bostonu
Ekskursija Bostonā.
Bostona — viena no ASV vēsturiskajām, ietekmīgajām un bagātajām pilsētām.
Pilsētā atrodas muzeji, vēsturiskās vietas, te tiek organizēta virkne dažādu pasākumu. 
Bostona ir sadalīta vairākos rajonos, un katram piemīt savs raksturs un īpašības. Dauntauna – viens no interesantākajiem rajoniem tūristu acīs. Šeit atrodas daudzas apskates vietas, kā arī pilsētas tirdzniecības un lietišķais centrs ar visaugstākajām celtnēm. Par greznāko rajonu tiek uzskatīts Back Bay rajons. Oriģinālās ķieģeļu mājas viktoriāņu stilā, greznas viesnīcas un restorāni, pasaules zīmolu veikali. Bostonas Čaintauna tiek uzskatīta par vienu no lielākajām visā ASV.
Bostonā atrodas arī viena no pasaulē slavenākajām universitātēm – Hārvarda universitāte (Cambridge).
Brīvais laiks.
Atgriešanās viesnīcā.

3. diena
Brokastis.
Numuriņu atbrīvošana.
Izbraukšana uz Ņujorku.
Ekskursija pilsētā.
Ņujorka (New York City) – pasaules nozīmes megapole un lielākā ASV pilsētā. Pilsēta ir ASV ekonomiskais un finanšu centrs, kā arī viena no populārākajām pilsētām pasaulē. Nav iespējams iztēloties vēl krāšņāku, daudzpusīgāku, trokšņaināku, traku pilsētu. Ņujorka ir sadalīta piecos lielos rajonos: Staten Island, Kvīnsa, Bronksa, Bruklina un visdārgākā un bohēmas — Manhetena, kura sirds ir Times Square. Galvenais pilsētas apskates objekts ir Brīvības piemineklis. Tai skaitā, pilsētā atrodas: simtiem dažādu virzienu muzeju, kuru vidū ir Metropoles mākslas muzejs, tā kolekciju uzskata par vienu no vērtīgākajām un iespaidīgākajām visā pasaulē.
Ekskursijas laikā redzēsiet: Lejas Manhetenu, Battery parku, “Ground Zero” (no ārpuses), Finanšu centru, Biržu, Wall Street, Rokfellera centru, Sv. Patrika katedrāli, 5. avēniju, Times Square, Centrālparka panorāmu, ANO ēku (no ārpuses).
Brīvais laiks.
Iekārtošanās Ņūdžersijas štata viesnīcā.  

4. diena
Brokastis.
Ekskursijas turpinājums Ņujorkā, kuras laikā redzēsiet:
Kolumbijas universitāti, Sv. Džona katedrāli, teatrālu Linkolna centra kompleksu, Centrālparka panorāmu, ANO ēku (iekšpusē), muzeju jūdzi gar Centrālparka austrumu daļu.
Brīvais laiks.
Atgriešanās viesnīcā. 

5. diena
Brokastis.
Brīva diena. Brīvs laiks Ņujorkā, iepirkšanās. Pēc vēlēšanās, varēsiet patstāvīgi apmeklēt  Metropoles mākslas muzeju, izbaudīt pilsētas apskates vietas.
Nakts viesnīcā. 

6. diena
Brokastis.
Numuriņu atbrīvošana.Došanās uz Filadelfiju.   
Ekskursija pilsētā.
Filadelfija- Amerikas kultūras pērle. Filadelfijā nevar just traku lielo pilsētu dzīves ritmu, te nekas netraucēs Jums baudīt komforta un miera atmosfēru. Pilsētā varēsiet izstaigāt pilsētas alejas, apmeklēt virkni muzeju un iepazīt galvenās pilsētas apskates vietas, piemēram, Elfreth’s Alley (Elfreta aleja) — visvecākā pilsētas iela un “Independence Hall” (Neatkarības zāle). “Independence Hall” ir ASV brīvības simbols. Tieši šajā vietā tika parakstīti vissvarīgākie dokumenti valsts vēsturē: Neatkarības deklarācija (1776. g.) un ASV Konstitūcija (1787. g.).
Brīvais laiks.
Ceļš uz Vašingtonu.
Iekārtošanās tranzīta viesnīcā 

7. diena
Brokastis.
Ekskursija Vašingtonā.
Vašingtona tiek uzskatīta par ‘neatkarīgāko’ pilsētu, jo nepieder nevienam štatam. Tomēr šīs pilsētas nozīme visai valstij un visai amerikāņu tautai ir krietni liela. Vašingtonā atrodas galvenās valdības ēkas, tai skaitā municipalitātes padome, Senāts un Kongress, kā arī ārvalstu vēstniecības, amerikāņu departamenti un ministrijas, Pentagons, FIB, lielo banku un organizāciju mītnes.
Pilsēta ir slavena ar arhitektūras pieminekļu, memoriālu, vēsturiski nozīmīgu ēku, gleznainu parku, virkni galeriju un nacionālu muzeju skaitu. Katrā muzejā ir ļoti daudz interesantu eksponātu.
Ekskursijas laikā redzēsiet: Kapitoliju, Balto namu (no ārpuses); Centrālās avēnijas: Pensilvānijas, Neatkarības un Konstitūcijas; memoriālus: Linkolnam, Džefersonam, Otrajam pasaules karam, Korejas un Vjetnamas karam.
Brīvais laiks.
Atgriešanās viesnīcā.

8. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Atgriešanās Ņujorkā. Brīvais laiks, iespēja ieturēt pusdienas.
Ceļš uz lidostu.
Lidojums Ņujorka-Rīga (JFK-HEL 1845-0850; HEL-RIX 09:30-10:40).

9. diena
Ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
Lidojums: Rīga-Ņujorka-Rīga;
Bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 23 kg (ne augstāka par 158 cm);
Rokas bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 56 х 45 х 25 cm + neliela somiņa: 40 х 30 x15 cm. Maksimāls kopējais svars: 8 kg;
Lidostas nodevas;
7 naktis viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);
Transporta apkalpošana;
Grupas vadītāja pakalpojumi.

Ja Jūs ceļojat viens – obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās - 350 EUR

Ekskursijas un transporta pakete par 399 EUR:
Ekskursija Ņujorkā (sastāv no 2 daļām);
Ekskursija Bostonā;
Ekskursija Filadelfijā;
Ekskursija Vašingtonā.
*Informāciju par braucienam nepieciešamajiem dokumentiem lūgums precizēt pie biroja darbiniekiem. 
 

Brauciena cenā 
Lidojums / Viesnīca iekļauts: 

Ekskursijas pakete 399€ pēc vēlmes  Brauciena cenā  
Lidojums / Viesnīca/ Transfērs iekļauts: 
Papildus izmaksas:

 

Lidojums: Rīga-Ņujorka-Rīga Bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 23 kg (ne augstāka par 158 cm) Rokas bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 56 х 45 х 25 cm + neliela somiņa: 40 х 30 x15 cm. Maksimāls kopējais svars: 8 kg Lidostas nodevas 7 naktis *** viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā) Grupas vadītāja pakalpojumi

+ Ekskursijas pakete 399€ pēc vēlmes

Transporta    apkalpošana Grupas       vadītāja pakalpojumi Ekskursija Ņujorkā (sastāv no 2 daļām) Ekskursija Bostonā Ekskursija Filadelfijā Ekskursija Vašingtonā Lidojums: Rīga-Ņujorka-Rīga Bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 23 kg (ne augstāka par 158 cm) Rokas bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 56 х 45 х 25 cm + neliela somiņa: 40 х 30 x15 cm. Maksimāls kopējais svars: 8 kg Lidostas nodevas 7 naktis *** viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā) Transporta apkalpošana Grupas vadītāja pakalpojum

• "Metropolitēna" muzeja apmeklēšana ar 2,5 stundu ekskursiju gida pavadībā (min 20 cilv.) - 40 €, iesk. biļetes

• Ieejas biļetes uz skatu laukumu One World Observatory -  $ 34 pieaugušajam, bērnam - $ 28 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

home