Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Weekend ar ekskursijām Prāgā

Antario.lv   »   Čehija   »   Weekend ar ekskursijām Prāgā

1. diena
Izlidošana no Rīgas uz Prāgu. Transfērs līdz viesnīcai.
Brīvais laiks

2. diena
Ekskursija uz kūrortpilsētu Karlovi Vari ir paredzēta visai dienai. Šī pilsēta ārstē ne tikai ar saviem karstajiem avotiem un minerālūdeni, bet arī ar dabas skaistumu un ‘’piparkūku’’ namiņiem. Avotu straume, putnu dziedāšana un svaigs gaiss aizrauj tā, ka nav iespējams to palaist garām, kaut arī Krušovice jau gaida.
Tikšanās ar gidu plkst. 08:30 pie Nacionālā muzeja Vaclavas laukumā (kreisās kāpnes). 10 stundu gara ekskursija, beidzās plkst. 18:00 Vaclavas laukumā.
Nav iekļauta ieejas biļete uz alus rūpnīcu 200 kronas.

3. diena
Apskates ekskursija (City Tour) Jūs izvadās pa visām Prāgas kulta vietām. Gida stāsti, tāpat kā pati ekskursija sākas Vaclavas laukumā un turpinās autobusā līdz Prāgas hrādam. Šeit sākas visinteresantākais! Pēc mūsu tūristu atsauksmēm, 4 stundas paiet nemanot, un gribās vēl, bet tad ir pienācis laiks atpūsties, nomainīt gara ēdienu uz zemes un baudīt gardas pusdienas jebkurā no Prāgas daudzajiem restorāniem.
Nacionālais muzejs;
Prāgas hrada;
Petršinas kalns;
Dejojošais nams;
Nacionālais teātris;
Kampas sala.

Prāgas hradas cietoksnis. Pievērsiet uzmanību. Sakarā ar metāla detektoru uzstādīšanu pirms ieiešanas Prāgas hradā, dažkārt, iespējama, garu rindu izveidošanās, it īpaši lielos svētkos. Šādos gadījumos gids var pieņemt lēmumu iet apkārt Prāgas hrādai cauri Strahovas klosterim un citām apskates vietām. Tikšanās vieta ar gidu plkst. 11:00 kafejnīcā ‘’Tramvajs’’ Vaclavas laukumā, ilgums 4 stundas, beigas plkst. 15:00 Vecpilsētas laukumā.

4. diena
Transfērs, lidojum uz Rīgu.

Cenā iekļauts:
lidojums;
transfērs;
viesnīca;
ekskursiju porgramma;
1 maza soma.

Papildus:
apdrošināšana;
ieejas biļetes;
nododāma bagaža līdz 20 kg;

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home