Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Horvātija-Melnkalne ar atpūtu pie jūras

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Horvātija   »   Horvātija-Melnkalne ar atpūtu pie jūras
Datums Ceļojuma cena
+ eksk. pakete
Ceļojuma cena
bez eksk. pakete
01.10.2024 no 399 € + 189 € no 568 €
10.09.2024 no 459 € + 189 € no 628 €
27.08.2024
24.09.2024
no 509 € + 189 € no 678 €
20.08.2024 no 549 € + 189 € no 718 €
03.09.2024
17.09.2024
no 559 € + 189 € no 728 €
02.07.2024 STOP SALE STOP SALE

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga-Dubrovnika (~09:35-11:15).
Dubrovnika izskatās pēc pasakainas karalistes. Vēl viduslaikos, lai aizsargātu pilsētu no iebrucējiem, tai apkārt uzcēla aizsargmūri, kas nemainīgā izskatā ir saglabājies līdz mūsdienām. Pilsētas vēsturiskā daļa ir vislabākais senās arhitektūras paraugs reģionā. Pilis un katedrāles baroka, gotikas un renesanses stilā apbur ar savu neatkārtojamību. Neraugoties uz to, pilsētā kūsā dzīvība – pie cietokšņa sienām spēlējas bērni, šaurajās šērsieliņās žāvējas veļa bet vecāka gadagājuma ļaudis nesteidzīgi makšķerē zivis.
Un, protams, Dubrovnika ir slavena ar savām dekorācijām priekš kinofilmām – būdama gan kā viduslaiku pilsēta, gan ievedot fantāzijas pasaulē un bodīšu skaitu, kas veltītas pasaulē slaveniem seriāliem, pat nevar nosaukt. 
Ceļš uz Melnkalni, iekārtošanās apartamentos Budvas Rivjērā. Atpūta.

2. diena
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “Kotoras līci”.
Kotoras līcis – viena no visgleznainākajām vietām Melnkalnē. Jūs gaidīs tikšanās ar burvīgajām Vidusjūras pilsētiņām (ieejas biļetes ~8 € ).
Kotora tiek uzskatīta par vislabāk saglabājušos Vidusjūras viduslaiku pilsētu un tā ir iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā. Pār pilsētu ir valdījušas dažādas impērijas, bet Kotoras arhitektūras tēlu ir noteikusi Venēcijas Republika, kura valdīja pār Kotoru 15.-18.gs.
Perasta savu mūsdienīgo tēlu ir ieguvusi 17.-18. gs. Pašlaik tā ir pilsēta-muzejs ar pilīm un baznīcām Venēcijas baroka stilā. No šejienes paveras fantastiski skati uz Kotoras līci.
Tivata – mūsdienu pilsēta ar lielisku krastmalu. Porto Montenegro jahtu ciematiņā, kas ir pilsētas daļa, var pavērot sniegbaltās jahtas, sākot ar vismazākajām un beidzot ar luksusa klases jahtām. Otru tik greznu vietu grūti atrast visā Adrijas piekrastē. Brīvs laiks.
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.
 
3. diena
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “Montenegro tūre”. Šī ekskursija demonstrēs Jums Melnkalnes dažādību.
Maršruts sākas gleznainā kalnu ceļā Budva - Cetiņe, pieturot skatu laukumā. No šejienes Jūs varēsiet saskatīt ikvienu Budvas Rivjēras pilsētu un pludmali.
Esot Cetiņe, nokļūsiet pavisam citā klimatiskajā zonā, jo pilsēta atrodas 700m. augstumā virs jūras līmeņa. Šeit ir svaigs gaiss, nav svelmains un tūristu burzmas. Zaudējot administratīvās galvaspilsētas statusu, pilsēta ir saglabājusi kultūras galvaspilsētas statusu. Vietējie arhitektūras pieminekļi un muzeji iepazīstinās Jūs ar šīs nelielās kalnu kņazistes vēsturi.
Tālāk dosimies vēl augstāk kalnos uz Neguši ciemu.
Izbaudiet svaigo kalnu gaisu un ainaviskās smaragda zaļās pļavas! Kādreiz Neguši ciems bija melnkalniešu monarhu dzimtas ligzda, bet šodien tas ir nacionālo delikatešu izgatavošanas centrs. Te pēc senām receptēm ražo slaveno melnkalniešu pršuto (kūpināti-vītinātu cūkas šķiņķi) kā arī sierus, desas, vīnus un rakiju.
Brīvs laiks degustācijai par papildus maksu 12 € un delikatešu iegādei.
Atgriešanās apartamentos. Atpūta
 
4. diena
Ekskursijas brauciens “Kanjoni + Durmitoru Nacionālais parks” (ieejas biļete ~5 € un klosteris ieejas biļetes ~2.50 € tiek apmaksāta atsevišķi).
Melnkalnes ziemeļi nemaz nav līdzīgi piekrastes zonai. Tas ir augstu kalnu, tīru upju un klinšainu aizu apgabals.
Moračas upes kanjons ir dziļš un klinšains. Taras upes kanjons, turpretī, ir zaļāks un lēzens, kaut gan kalni šeit ir augstāki un ceļš vijas cauri kanjona sirdij. Tas ir dziļākais kanjons Eiropā un otrais dziļākais pasaulē! Tieši virs Taras upes atrodas slavenais Džurdževiča tilts. Tā augstums ir 172 m. no tilta paveras elpu aizraujoši skati uz upi, bet visdrosmīgākajiem būs iespēja traukties pa gaisa trosi virs aizas.
Pa ceļam redzēsiet gleznainus klosterus ar senām freskām un reliktus mežus.
Vietā, kur ceļš nonāk pie upes, atrodas mājīgi restorāniņi, kuros piedāvā nacionālos ēdienus un svaigi nozvejotas foreles.
Noslēdzošais ceļojuma punkts – Durmitoru Nacionālais parks. Neskartās dabas stūrītis ar kalnu pļavām un ledāju ezeriņiem. Tūristu maršrutam vistuvāk atrodas Melnais ezers. Tas sastāv no diviem nelieliem ezeriem, kurus savieno starpteka, tāpēc vietējie iedzīvotāji tos dēvē par “Kalnu acīm”. Ūdens ir ļoti tīrs un dzidrs, bet meža klajumus klāj meža zemenes. Pastaigājoties brīnumainajā klusajā mežā, grūti iedomāties, ka šī vieta atrodas gandrīz 1500 m virs jūras līmeņa.
Brīvs laiks.
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.
 
5. diena
Brīva diena.
Atpūta pie jūras.
 
6. diena
Atpūta pie jūras vai, pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens uz Albāniju (papildu maksa 50 € ).
Pašu kontrole. Ceļš uz Škodru.
Škodra – senā pilsēta, kas tika dibināta 6.gs. p.m.ē. Iedzīvotāju skaits – 120.000 cilvēku. Trešā lielākā pilsēta Albānijā. Rozafa cietokšņa un cietokšņa muzeja apmeklējums. Cietoksnis tika uzcelts 4.gs. p.m.ē. un ir viens no diviem lielākajiem cietokšņiem Albānijā. Slavenā Sv. Stefana katoļu dievnama apmeklējums. Masku rūpnīcas apmeklējums, kur ražo aptuveno 20.000 masku gadā, aptuveni 80% masku tiek eksportētas Venēcijā, Francijā, Grieķijā, Japānā, ASV un Kanādā. Pastaiga pilsētā: skaistas šauras ieliņas ar 18.gs. div- un trīsstāvu mājām, pareizticīgo baznīcas (vienīgā Skodrā) un musulmaņu mošejas apmeklējums. Šāda reliģiju triāde ir katrā Albānijas pilsētā, kur musulmaņu mošejas sadzīvo blakus katoļu un pareizticīgo dievnamiem. Tas arī parāda harmoniju starp dažādām reliģijām (ieejas biļetes ~10 € ).
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.
 
7. diena
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē brauciens uz Skadaras ezeru un brauciens ar kuģīti (pēc izvēles, par papildmaksu - 25 € + 10 € pusdienas) (papildus tiek apmaksāts iebraukšanas nodeva Nacionālajā parkā ~ 5 € ).
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.
 
8. diena
No rīta apartamentu atbrīvošana. Ceļš uz Horvātiju. Ekskursija Dubrovnikā.
Ceļš uz lidostu. Lidojums Dubrovnika-Rīga (~11:55-15:30) Dubrovnika-Tallina (~09:50-13:50)

Cenā iekļauts:

 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Vieta tūrisma klases autobusā
 • Izvietošana apartamentos - 7 naktis (divvietīga izvietošana)
 • Nododamā bagāža līdz 23 kg
 • Lidojums Rīga - Dubrovnika - Rīga
 • Rokas bagāža līdz 8 kg
 • Pasažieru nodevas
Ekskursiju pakete 189 € :
 • Ekskursija “Kanjoni + Durmitoru Nacionālais parks”
 • Transporta pakalpojumi
 • Ekskursija Dubrovnikā
 • Ekskursija “Kotoras līcis”
 • Ekskursija “Montenegro tūre”
Papildus (uz vietas):
 • Pusdienas brauciena laikā uz Skadaras ezeru - 10 €
 • Ekskursija uz Albāniju - 50 €
 • Brauciens uz Skadaras ezeru un brauciens ar kuģīti (iebraukšanas nodeva Nacionālajā parkā ~ 5 € ) - 25 €

Papildus:

 • Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos - 150 €
 • Veselības apdrošināšana
 • Nodeva par uzturēšanos Melnkalnē ~ 1.50 € no cilvēka dienā; bērniem līdz 2 gadiem - bezmaksas
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Pēc pieprasījuma! Hotel Premier Budva Ex Hotel Nadezda 4* piemaksa no 250 € /cilv., atkarībā no sezona, iekļauts brokastis
 • Piedāvājam apartamentus GRAND PALAZZO 4* Budva (DBL/TWIN) - no 150 € /pers.
 • Piedāvājam apartamentus K5 - 3,5* Budva (DBL/TWIN) - no 150 € /pers.
 • Piedāvājam apartamentus Premier Budva (DBL/TWIN) - no 130 € /pers.
 • Piedāvājam apartamentus Azzuro Budva (DBL/TWIN) - no 130 € /pers.
 • Piedāvājam apartamentus Adok 4* Budva (DBL/TWIN) - no 200 € /pers.
 • Piedāvājam Hotel Premier 4* Budva (DBL/TWIN) - no 250 € /pers.
 

 

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home