Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Brauciens uz izklaižu parku ASTERIX

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Francija   »   Brauciens uz izklaižu parku ASTERIX

Izklaižu parks „Asterix” ir veltīts franču komiksu varoņiem Asteriksam un Obeliskam – viņu piedzīvojumiem dižā Jūlija Cēzara laikā. Parkā ir ierīkoti tematiski ciemati – „Senā Gallija”, „Antīkā Grieķija”, „Romas impērija” „Viduslaiki” un „Mūsu laikmets”.
Parkā ir daudz ūdens atrakcijas, te ir kalnu upe ar ūdenskritumiem un geizeriem, amerikāņu kalniņu, divi teātri, stereokino, cirks un delfinārijs. Tas ir otrais lielākais izklaides parks Francijā, nākamais aiz “Disnejlendas”. Via Antiqua atrodas centrālajā daļā un atveido daļu senās Romas impērijas. Romas impērijas priekšpilsētā atrodas Senā Grieķija – rajons, kas balstīts uz sengrieķu mītiem un leģendām.
Atrakciju nosaukumi runā paši par sevi – te atrodams gan “Ikara lidojums”, gan šovs ar delfīniem un jūras lauvām „Poseidona Teātris”. Blakus ezeriem atrodas Vikingu rajons: te ir daudz ūdens atrakciju un paši lielākie parka amerikāņu kalniņi. Viduslakutematiskā zona stāsta par dzīvi Parīzē viduslaikos: te, 18.gs Parīzes ieliņās, strādā skulptori, stikla pūtēji, podnieki, gleznotāji, kas rada īstus mākslas darbus apmeklētāju acu priekšā. Gallija ir tematiskā zona, kurā atrodas Asterix ciemats. Parks ik katram sagadās pozitīvu pārsteigumu, ja vien būs vēlme pabūt šinī pasaku un piedzīvojumu zemē.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home