Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ceļojums un atpūta Madagaskarā

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Madagaskara   »   Ceļojums un atpūta Madagaskarā

Ceļojumu kontrasti. Šis maršruts ļauj jums atrast vislabākās skaistuma vietas Madagaskarā: no augstkalnu vietas, ar saviem tipiskajiem ciemiem, uz dienvidu tuksneša dobu krūmu, beidzot ar lielisko Ifaty pludmales kūrortu. Apkārtne un ainavu daudzveidība šajā kontinentālajā salā jūs apburs. Jūs atradīsiet izcilu faunu un floru ar daudzveidīgumu un skaistumu.

1. diena
Lidojums uz Antananarivu. Tikšanās starptautiskajā lidostā Ivato un transfērs uz viesnīcu. Vakariņas un nakšņošana viesnīcā ‘’Belvedere’’.

2. diena
ANTANANARIVO – ANDASIBE
Brokastis viesnīcā.
Izbraukšana uz Andasibē, austrumu virzienā. Pa ceļam –apstāšanās ar eksotiskā parka “Peyrieras” apmeklējumu Mandrakā. Šajā parkā ir reptilijs, kur mēs varēsim redzēt endēmiskos rāpuļus, hameleonus,tauriņus un citus dzīvniekus. 
Ierašanās Andasibē. Privātā dabas rezervāta viesnīcas Vakôna Forest Lodge apmeklējums. Mazajā salā var redzēt vairākus lemurus (bambusa lemurus, brūnos lemurus un melnbaltas variādes); Daži var pat uzlēkt uz jūsu pleciem.
Papildus programma: vakarā jūs varat veikt nakts vizīti ar vietējo gidu, kur ar laternu palīdzību varat redzēt nakts lemurus (peles lemurus), guļošos hameleonus, vardes (kvakšu)... (vizīte nav iekļauta tūres cenā.)
Vakariņas un naktsmītne Andasibe viesnīcā ***, pašās dabas sirdī.

3. diena
ANDASIBE – ANTANANARIVO
Brokastis viesnīcā.
Agri no rīta - Anatamaras dabas rezervāta apmeklējums. Tas ir tipisks tropiskais mūžzaļais lietus mežs, kura lielākā piesaiste ir pasaulē lielākās Indrijas-indrijas lemuri, ar to izcilo aicinājumu. Bez tiem šeit dzīvo vairāki citi lemuri. Jūsu vietējais gids vedīs jūs caur eksotisko tropu dabu ar visiem tās neparastajiem dzīvniekiem, savvaļas augiem, un būs redzamas visā savā krāšņumā –orhidejas, papardes…
Pēc vizītes, atgriešanās uz Antananarivu. Apskates ekskursija pa pilsētu.
Vakariņas un nakšņošanas viesnīcā ‘’Belvedere’’.

4. diena
ANTANANARIVO – ANTSIRABE
Brokastis viesnīcā.
Izbraukšanas uz Ancirabu. Apstāšanās pilsētā Ambatulampa. Mazā krūmu liešanas priekš alumīnija katliņu kausēšanas, ceha vizīte. Pēc tam izbaudīsim tipiskas centrālo kalnu rajonu ainavas pēc īsas pastaigas pa rīsu laukiem, starp gleznainiem, maziem ciematiem.
Turpinājums Ancirabē. Pusdārgakmeņu un dārgakmeņu ražošanas darbnīcas, miniatūro izstrādājumu (rikšu,velosipēdu) ražošanas darbnīcas apmeklējums, šūšanas darbnīca izšūšanai un zebu ragu ateljē.
Vakariņas un nakšņošana mājīgā viesnīcā ‘’Couleur Café Guest House’’.

5. diena
ANTSIRABE – RANOMAFANA
Brokastis viesnīcā.
Apskates eksursija uz ‘’pousse-pousse’’ (pus-pus : Malgašu valodā nosaukums rikšiem) elegantā vēsturiskā pilsētā Ancibarē.
Brauciens uz Ranomafanu. Apstāšanās Ambositrā ar mērķi apmeklēt Zafimaniri (Zafimaniry) amatniecības centrus, kas specializējas kokā, kura māksla ietilpst UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā.
Turpinājums pārbraukšana uz Ranumafanu.
Vakariņas un nakšņošanas viesnīcā ‘’Centrest Lodge’’.

6. diena
RANOMAFANA – AMBALAVAO
Brokastis viesnīcā.
Ranumafana nacionālā parka apmeklējums, UNESCO Pasaules mantojuma vieta, kam ir blīva veģetācija (palmas, orhidejas, bambuss un papardi) ar lemuriem, hameleoniem, zirnekļiem, vardēm, daudzām orhidejām un ārstniecības augiem.
Izbraukšana uz Ambalavu.
Īss apskats par apskates objektiem skaistajā vecpilsētā Fianarantsoa (Fianarantsoa) un fotolaboratorijas ‘’Pierrot Men’’ apmeklējums. Starptautiski pazīstamais un vairāku prēmiju ieguvējs pasaulē, piemēram, “Leica Mothers Jones of SanFrancisco” 1995. gadā, ‘’Pierrot Men’’ glabā izstādi Fianarantsoa, kurā arī viņš dzīvo tagad.
Turpinājums pārbraukšana uz Ambalavu.
Vakariņas un nakšņošana viesnīcā ‘’Aux Bougainvillées’’.

Картинки по запросу "AMBALAVAO"

7. diena
AMBALAVAO – RANOHIRA
Brokastis viesnīcā.
Fabrikas ‘’Antemuras papīrs’’ apmeklējums (‘’Antemoro Paper’’), kur izgatavoja slavenais papīrs, kas izgatavots no koka mizas, ko sauc par “ausi” un kas tiek uzskatīta par “malagasas papirusu’’.
Izbraukšana uz Ranohiru.
Andžas privātā parka apmeklējums, kur redzēsiet gredzenveida lemurus (Maki vai Lemur Catta), to dabiskajā dzīves vidē.
Pārbraukšana uz Ranohiru, ierodoties Nacionālajā parkā ‘’Isalu’’.
Vakara programma Isalu Nacionālajā parkā: saulriets “La Funere” (la fenêtre) - izveidots no smilšakmens bluķa, kas izskatās kā logs.
Vakariņas un nakšņošana viesnīcā ‘’Isalo Ranch’’.

8. diena
RANOHIRA
Brokastis viesnīcā.
Isalu Nacionālā parka apmeklējums. Viens no izcilākajiem šīs tūres momentiem ir Isalu Nacionālā parka apmeklējums, kas apmeklētājiem piedāvā elpu aizraujošu apskates vietu. Paskatieties uz šī izcilā rajona dabisko krāšņumu, kurš radies tieši no jūras laikmeta. Trekings parkā jūs aizvedīs pie brīnišķīgiem nebeidzamajām smilšu iežu ainavam. Dabas baseini, kanjoni, kaskādes, lemuri, putni, ķirzakas, gekoni, dīvainie augi - viss no tā jūs patiesi pārsteigs.
Piedāvātā vakara programma: iziet no viesnīcas, skatīties debesīs un vērot maģisko ‘’Piena Ceļu’’ un tūkstošiem spožo zvaigžņu virs Isalas parka, labākā vieta zvaigžņu vērošanai.
Vakariņas un nakšņošana ‘’Isalo Ranch’’ viesnīcā.

9. diena
Brokastis viesnīcā.
Divas dienas atpūtai. Jums ir vairākas interesantas papildu programmas, no kurām izvēlēties: niršanu ar akvalangu vai niršanu uz trešo lielāko koraļļu rifu pasaulē, braukšana ar  piati (tradicionālā vietējo zvejnieku koka laiva) Ifati līcī, apmeklēt "Prickly Forest" (dažādas kerofītis un milzīgi baobabi) , kvadriciklu  ekskursija gar smilšu kāpām utt.
Vakariņas un nakts viesnīcā Nautilus vai kāpās.

10. diena
Brokastis viesnīcā.
Transfērs uz lidostu. Lidojums uz Antananarivu. Tikšanās lidostā un transfērs uz viesnīcu.
Pieejama mašīna. Apmeklēsiet parku "Lemura parks" (saskaņā ar lidojumu grafiku - ideālā variantā - līdz 13 stundām).
Vakariņas un nakts viesnīcā Sakamangā

11. diena
Brokastis viesnīcā.
Pieejama mašīna (ne vairāk kā 100 km - no 07:00 līdz 19:00).
Transfērs uz lidostu. Lidojums uz Rīgu.

Cenā ietilpst:
Starptautiskais lidojums;
Puspansijas izmitināšana (brokastis un vakariņas);
Visi transfēri;
Ekskursijas un vizītes, kas minētas programmā;
Vietējo gidu pakalpojumi nacionālajos parkos;
Automašīna;
Līdz 4 personām: angliski runājošs vadītājs-gids (pilna pansija / iekšzemes lidojums nav iekļauts);
No 5 cilvēkiem: angliski runājošs gids (iekļauta pilna pansija / iekšzemes lidojums).

Papildus:
Iekšējais lidojums;
Iekšējā lidojuma izmaksas uz vienu pusi: aptuveni ~300 EUR;
Dzērieni un papildu izdevumi;
Dzeramnauda;
Pusdienas. (Izņemot Eden Lodge Nosi)

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home