Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ekskursiju tūre ar atpūtu Varadero

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Kuba   »   Ekskursiju tūre ar atpūtu Varadero

Ceļojuma cena 1899 EUR + 399 EUR eksk. pakete
Ceļojuma cena BEZ eksk. pakete - 2278 EUR

1. diena
Tikšanās lidostā. Lidojums uz Stambulu ~11:35-16:00.
Aviolidojums Stambula-Havana ~02:10-07:15.

2. diena
Ierašanās Havanā.
Reģistrēšanās viesnīcā Havanā. Atpūta.

3. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursija Havanā.
Havana - viena no pasaules skaistākajām pilsētām un Kubas republikas galvaspilsēta. Spāņu konkistadoru dibinātā pilsēta vairāku gadsimtu pastāvēšanas laikā ieguvusi unikālu un ne ar ko nesalīdzināmu arhitektūras veidolu un kolorītu. Ekskursijas laikā redzēsiet: Veco prezidenta pili, Centrālo parku, Revolūcijas laukumu, Havanas Universitātes ēku, Nacionālo Kapitoliju un leģendāro Floriditas bāru- Hemingveja iecienīto vietu , kur dzimis populārais Daikiri kokteilis. Tālāk dosimimies pastaigā pa veco Havanu, kuras laikā redzēsim: Veco laukumu, katedrāles laukumu, Plasa de Armas (ieroču laukums), Sanfrancisko de Asis laukumu, Ambas Mundos viesnīcu un slaveno restorānu La Bogedita del Medio. Ekskursijas noslēgumā jums būs iespēja paēst pusdienas (piemaksa).

Brauciens uz Varadero - pasaules slaveno kūrortu, Šo Kubas pilsētu var viegli aprakstīt vienā skaistā vārdā — pludmale. Varadero jūs sagaida 20 km skaista smilšu krastmala, Atlantijas okeāna kristāldzidrais un siltais ūdens, gleznainas ainavas un bezgalīgā viesnīcu rinda. Ne velti šī pludmale tiek uzskatīta par vienu no labākajām pasaulē.
Izmitināšana viesnīcā.

4.diena
Brokastis.
Brīva diena atpūtai pie jūras.

5. diena
Brokastis. Ekskursiju programma "Tūre uz Karību salām".
Došanās uz salas dienvidiem caur Matansas provinci līdz Sjenagas de Sapatas pussalai, uz RAMSAR apvidu. Ekskursijas laikā Jūs sagaida krokodila fermas apmeklējums, apstāsimies “Punta Perdiz”. Pēc vēlēšanās pusdienas (par piemaksu 15 € ).
Brīvs laiks atpūtai pie jūras un snorkelings (par piemaksu), varēsiet izbaudīt šīs pasakainās vietas burvību.
Atgriešanās viesnīcā.

6. diena
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju pa jūru uz Kaijo Blanko salu (pap. maksa 100 € ).
Došanās uz ostu. Izbrauciena laikā pa jūru un uz salas, priekš ekskursantiem būs atvērts bārs (tradicionālie nacionālie dzērieni un vieglās uzkodas). Tiem, k as vēlēsies varēs izbaudīt peldēšanos ar masku , lai iepazītos ar zemūdens iemītniekiem. Brīvas laiks peldei un atpūtai burvīgajā Kaijoblanko pludmalē. Pusdienas ar jūras veltēm (papildus 15 € ).
Atgriešanās ostā. Transfērs no ostas uz viesnīcu.

7. diena
Brokastis.
Brīva diena atpūtai pie jūras.

8. diena
Brokastis. Ekskursiju programma “Sjenfuegosa - Trinidāda”. Mūsu ekskursija sāksies ar iepazīšanos ar Sjenfuegosas pilsētu, ko dēvē par Dienvidu pērli. Apskates ekskursijas laikā mēs aplūkosim populāros apskates objektus : Punta Gorda , viesnīca “Jagua” , Palacio de Valle, apmeklēsim arī Centrālo parku. Tālāk dosimies uz Trinidādu - pilsētu, ko UNESCO ir pasludinājusi par Pasaules kultūras mantojuma objektu. Mēs dosimies pastaigā pa pilsētas galvenajām ielām, Plaza Mayor laukumu, apeklēsim arī pilsētas muzeju. Brīvais laiks pastaigām un suvenīru veikalu apeklējumiem. Pusdienas vietējā restorānā (piemaksa 15 € ).
Atgriešanās viesnīcā.

9. diena
Brokastis.
Brīva diena atpūtai pie jūras.

10. diena
Brokastis.
Brīva diena vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju programma “Safari džipi uz Yumuri ieleju” (piemaksa 120 € ).
Aizraujošs brauciens pa vairāk nekā 150 km garo piekrasti, ceļiem, karjeriem. Gar kuplām un līganām palmām, caur autentiskiem ciematiem un pilsētām.
Ekskursijas laikā Jūs gaida: peldēšana ar masku Punta Maija rajonā (aizsargājama teritorija). Izbrauciens ar laivu pa Kanimaras upi. Apmeklēsim La Dionisia muižu, no kurienes varēsiet doties ekskursijā uz franču stilā celtās vecās XIX gadsimta sākuma kafijas plantācijas drupām. Pusdienas + bezalkoholiskais dzēriens (par piemaksu 15 € ). Izbrauciens ar zirgiem. Brīvs laiks atpūtai.
Atpakaļceļā uz Varadero Jūs gaida pietura pie Saturna alas (La Cueva de Saturno), kur būs iespēja peldēties pazemes ezerā.
Atgriešanās viesnīcā.

11. diena
Numuriņu atbrīvošana. Transfērs uz lidostu.
Aviolidojums uz Stambulu ~08:40-08:55.

12. diena
Aviolidojums uz Rīgu ~15:45-18:00.

Cenā iekļauts:

 • Nododamā bagāža līdz 23 kg
 • 9 naktis viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • Lidojums Rīga-Havana-Rīga
 • Rokas bagāža līdz 8 kg
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Pasažieru nodevas

Ekskursiju pakete 399 € :

 • Ekskursija Havanā
 • Ekskursiju programma "Tūre uz Karību salām"
 • Ekskursiju programma “Sjenfuegosa - Trinidāda”
 • Transporta apkalpošana

Papildus:

 • Ekskursiju pa jūru uz Kaijo Blanko salu - 100 €
 • Ekskursiju programma “Safari džipi uz Yumuri ieleju” - 120 €
 • Piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās - 500 €
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Tūrisma nodeva
 • Veselības apdrošināšana

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home