Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ekskursiju tūre uz Maroku

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Maroka   »   Ekskursiju tūre uz Maroku
Ceļojuma cena no 629 EUR + 199 EUR eksk. pakete
Ceļojuma cena BEZ eksk. pakete no 808 EUR

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā ~07:35.
Lidojums Rīga-Marakeša (~10:50-15:20).
Ierašanās. Iekārtošanās viesnīcā
Nakts viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Došanās uz Marakešu. Ekskursija pilsētā.
Marakeša ir viena no skaistākajām pilsētām pasaulē.
Pilsēta ir viena no Karalistes galvaspilsētām triju marokāņu sultānu dinastiju valdīšanas laikmetā, tieši te atrodas virkne muzeju un vēstures pieminekļu, katrs no tiem ir mākslas darbs. Apskates ekskursijas laikā redzēsiet populārākos apskates objektus un arhitektūras pieminekļus: Koutoubia mošeju, Saaditu sultānu dinastiju kapenes un Bahja pili, Ben Youssef Madrasah (atsevišķi tiek apmaksātas ieejas biļetes ~6 € ) un daudzus citus apskates objektus. Mēs apmeklēsim slaveno Jemaa El Fna laukumu. Tas ir īsts teātris zem klajām debesīm. Te var redzēt jogus, čūsku vārdotājus, zintniekus, burvjus, eksotisko garšvielu un augļu tirgotājus.
Došanās uz tranzīta viesnīcu Kasablankā vai tās apkārtnē. Nakts viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Ekskursija pa Kasablanku-Rabatu-Meknesu.
Viena no galvenajām Kasablankas apskates vietām ir Hasana II mošeja. Pateicoties Franču arhitekta Mišela Pinso projektam un XX gadsimta beigu tehnoloģijām, mošejai tika uzstādīts kustīgs jumts, kas spēj pārvērst lūgšanas zāli - atklātā terasē. Šeit atrodas pasaulē lielākais minarets (aptuveni 200 m augsts). Mošeja ir izrotāta visās marokāņu meistariem raksturīgās tehnikās: mozaīka, gleznojumi, kokgriezumi. Mošejas ēkā ir izvietota skola, bibliotēka un nacionālais muzejs (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 13 € ).
Par mūslaicīgo pilsētu var spriest pēc Marifas kvartāla. Tas ir viens no ievērojamākajiem pilsētas kvartāliem. Tūristiem patīk pastaigāties pa tā ieliņām ar elitāriem veikaliem un modernām iestādēm, virs kurām var redzēt Twin Center torņus.
 
Pārbrauciens uz Rabatu.
Rabata ir skaista pilsēta, kura atrodas Atlantijas okeāna krastā. Tā sagaida mūs ar gleznainiem kvartāliem, košiem ziediem un neskaitāmiem arhitektūras, un vēsturiskiem pieminekļiem, un senās Magribas valsts atmosfēru. Apskates ekskursijas laikā mēs redzēsim Karalisko pili, Hasanu mošeju XII gadsimta Rabatas simbolu, Muhameda V memoriālo kompleksu un Udaija XII gadsimta vēsturiskos vārtus.
 
Ekskursija pa Meknesu
Viena no trim Marokas imperatora pilsētām, kas vislabāk saglabāja savu tā laika atmosfēru. Vecpilsētas cietokšņa sienas iekšpusē atrodas lieliskie dārzi, bet El Gedim laukums ik vakaru pulcē zīlnieces, žonglierus, čūsku vārdotājus.
Apskates ekskursijas laikā redzēsim Mulaj Ismaila mauzoleju, zirgu staļļus (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~7 € ), vēsturiskos vārtus.
Tālāk dosimies uz Fesu. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis. Ekskursija Fēsā.
Ekskursijas laikā redzēsim Medinas apskates vietas: Karauin universitātes mošejas (9.-11.gs.), pili, kā arī miecētavas darbnīcu, keramikas ražošanas fabriku, tirgu.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis. Brīva diena vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju uz Šefšauenu (piemaksa 60 € ).
Šefšauena – tā ir neliela pilsēta, kas atrodas kalnu piekājē starp Tanžeru un Tetuānu. Pilsētas nosaukums ir cēlies, pateicoties savdabīgai Rif kalna virsotnes formai, kas atgādina kazas ragus. Burtiskā tulkojumā “Сhef Chaouen” nozīmē “skats uz ragiem”. Gandrīz visi nami pilsētas vecajā daļā ir krāsoti gaiši zilā un baltā krāsā. Pilsēta ir slavena ar marihuānas audzētājiem, kuriem pieder lielas piepilsētas plantācijas, kā rezultātā Šefšauena ir ieguvusi „hašiša galvaspilsētas” nosaukumu.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
6. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Brauciens uz Beni-Mellalu.
Mūsu brauciens būs pāri Atlasa kalnu masīvam. Pa ceļam mēs apstāsimies “Marokas Šveicē” - Ifrānā. Brauciena laikā Jums būs iespēja papildināt savas foto kolekcijas ar pasakaini ainaviskām bildēm.
Ierašanās Beni-Mellalas pilsētā pie Atlasa kalnu pakājes. Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim pilsētas galvenās apskates vietas un parku ar nelielu Ain-Asserduna avota ūdens kaskādi
Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursijas braucienu uz Ouzoud ūdenskritumu.
Šis ir ļoti skaists triju kaskāžu ūdenskritums, kura augstums ir 110 m. Ceļš uz Ouzoud ūdenskritumu vijas cauri olīvkokiem. Tuvāk vakarpusei tūristus gaida pārsteigums – šajā laikā uz dzeršanas vietu nāk simtiem pērtiķu. Tūristi ir pieradinājuši dzīvnieciņus pie gardumiem, ko atnes līdzi. Jums būs iespēja apskatīt ūdenskritumu ne tikai tā pakājē, bet arī no augšas uz leju.
Berberu māla mājas apvienojumā ar okera krāsas smilšakmeni ļaus uzņemt skaistas bildes un paturēt Maroku savā sirdī uz visiem laikiem. Ceļojuma beigās Jums būs iespēja ieturēt pusdienas īstā berberu restorānā (pusdienas tiek apmaksātas atsevišķi ~15 € ).
Došanās uz Marakešu.
Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
8. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana.
Transfērs uz lidostu. Lidojums Marakeša–Rīga (~ 16:20-22:35).
Ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
 • 7 naktis viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • Nododamā bagāža līdz 23 kg
 • Rokas bagāža līdz 8 kg
 • Lidojums Rīga-Marakeša-Rīga
 • Pasažieru nodevas
 • Transferts lidosta–viesnīca-lidosta
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
Ekskursiju pakete 199 € :
 • Ekskursijas brauciens uz Ouzoud ūdenskritumu
 • Transporta pakalpojumi
 • Ekskursijas brauciens Kasablanka-Rabata-Meknesa
 • Ekskursija pa Beni Mellal
 • Ekskursija pa Fesu
 • Ekskursija Marakešā
Papildus:
 • Piemaksa par vienvietīgu izvietošanu viesnīcā - 160 €
 • Veselības apdrošināšana
 • Ekskursiju uz Šefšauenu - 60 €
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Tūrisma nodeva
 • Latvijas Republikas nepilsoņiem vīzu jānoformē pirms brauciena

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home