Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Itālija - Šveice

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Itālija   »   Itālija - Šveice

 ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS!

 
Itālija - Šveice - Lihtenšteinas Firstiste 
 
Reģistrēšanās datumi:
 
09.02, 10.02, 11.02, 12.02
 
 • Ierašanās un izbraukšanas pilsēta: Milāna 
 • 6 naktis /7 dienas
 • Ierašanās dienas: svētdiena, pirmdiena 730 €
 • 7 naktis /8 dienas
 • Ierašanās dienas: piektdiena 760 €
 • 7 naktis /8 dienas
 • Ierašanās dienas: sestdiena un svētdiena 770 €
 • 8 naktis /9 dienas
 • Ierašanās dienas: piektdiena, sestdiena 840 €
 • 9 naktis /10 dienas
 • Ierašanās dienas: piektdiena 890 €
 
* Cenas 1/2 DBL, BB
 
Programmas cenā iekļauts:
 •   * Lidojums
 •   * Brokastis
 •  * Izmitināšana 3* viesnīcās
 •  * Grupas transfērs lidosta-viesnīca-lidosta (visiem lidojumiem
 • Malpensas lidosta)
 •  * Transporta pakalpojumi programmā ar krieviski runājošiem pasažieriem.
 • asistents
 •  * Ekskursijas Milānā, Cīrihē ar licencētu krievu valodā runājošu gidu
 •  * Turīnas, Bernes, Lihtenšteinas apmeklējums ar krieviski runājošu asistentu.
 • Milāna - (Komo sala) - (Verona) - Lihtenšteinas Firstiste - Cīrihe - (Lucerna) - (Stein Am Rhein un Reinas ūdenskritums) - Berne - Turīna - Milāna
 
1 diena
Līdojums Rīga - Milāna
Milāna
Sestdiena
Ierašanās Milānā. Lidostā tikšanās ar uzņēmuma pārstāvi ar Europe Voyage zīmi. Transfērs un izmitināšana viesnīcā. Brīvais laiks. Nakšņošana viesnīcā.
 
2. diena
Milāna
Svētdiena
Brokastis viesnīcā. Tikšanās ar grupas pavadoni. Ekskursija pa Milānu kājām ar krievu valodā runājošu gidu, kas ietver ekskursiju pa pilsētas centrālo daļu, viduslaiku cietokšņa Sforcas pils apmeklējumu, pastaigu pa centrālo Dantes ielu, turklāt no ārpuses apskatīsim gotikas mākslas šedevru - Dumas katedrāli, izstaigāsim pasaulslaveno Viktora Emanuela II iepirkšanās galeriju un ekskursiju noslēgsim pie leģendārā operas nama - La Scala,
kas tiek uzskatīta par pasaules klasiskās mūzikas centru. Brīvais laiks. Tiem, kas vēlēsies, tiek organizētas papildu ekskursijas: La Scala teātra muzejs, kur daļa no ekskursijas būs pašas teātra zāles apmeklējums.
Ekskursija gida pavadībā pa Dumas katedrāli. Ekskursija uz Komo ezeru. 
Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks.
Nakšņošana viesnīcā.
 
3 dienas
Milāna - Verona
Pirmdiena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Pēc izvēles ekskursija uz Veronu, vienu no pārsteidzošākajām pilsētām pasaulē, Romeo un Džuljetas dzimteni.
Ekskursijas laikā apskatīsim Arēnas amfiteātri, kas ir par 40 gadiem vecāks par Kolizeju un labāk saglabājies. Gavi arku no romiešu laikmeta, skaisti saglabājušos senos Borzari vārtus. Piazza della Scala ar tirgus laukumu, viduslaiku kolonnu, kauna stabu, pilis ar freskām. Della Scala dzimtas apbedījuma vieta ir gotikas mākslas virsotne. Apskatīsim Romeo māju un izstaigāsim ceļu, pa kuru viņš devās satikt Džuljetu. Stāvēsim zem viņas balkona un izteiksim vēlēšanos. Ekskursijā uz Veronu iekļauta papildu iespēja apmeklēt Gardas ezeru vienā no slavenākajiem Eiropas ezeru piekrastes kūrortiem ar dabīgiem termālajiem avotiem - Sirmione pilsētā. Mums būs iespēja peldēties un nobaudīt garšīgu saldējumu.
 
Atgriešanās viesnīcā. Nakšņošana viesnīcā
 
4 diena
Lihtenšteina - Cīrihe
Otrdiena
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana no viesnīcas ar bagāžu. Transfērs uz Cīrihi. Pa ceļam apstāšanās 
 
Lihtenšteinas Firstistē. Lihtenšteina ir jauka, neliela valsts ar aptuveni 160 kvadrātkilometru lielu platību. Trīs ceturtdaļas valsts teritorijas aizņem kalni. Ekskursija pa galvaspilsētas vēsturisko centru grupas pavadībā. Transfērs uz Cīrihi, Šveices finanšu centru. Ekskursija gida pavadībā pa pilsētas vēsturisko centru. Brīvais laiks. Izmitināšana viesnīcā Cīrihes apkaimē. Nakšņošana viesnīcā.
 
5. diena
Reinas ūdenskritums Šteina pie Reinas - Luzerna
Trešdiena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai pēc vēlēšanās no rīta fakultatīvs brauciens uz Reinas ūdenskritumu un pasaku pilsētu Stein am Rhein, kas atrodas Reinas upes krastā.
 
Pēcpusdienā tiek organizēta fakultatīva ekskursija uz Lucernu. Ekskursija pa Lucernas vēsturisko daļu ar tās slavenajiem koka tiltiem un senajiem torņiem, kas ieskatās Reinas upes ūdeņos. Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakšņošana viesnīcā.
 
6 diena
Berne - Montrē
Ceturtdiena
Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās no viesnīcas ar bagāžu. Transfērs uz Šveices galvaspilsētu Berni. Pastaiga gida pavadībā pa pilsētas centru sniegs iespēju apskatīt galvenos apskates objektus, lāču grāvi ar dzīviem lāčiem, pulksteņa torni un valsts augstāko katedrāli. Tiem, kas vēlas, - fotogēniskāko Alpu ciemata Grujēras apmeklējums ar slavenā siera degustāciju. Pārbrauciens uz Itāliju, pa ceļam pēc izvēles apstāšanās vienā no greznākajiem Šveices kūrortiem - Montrē, kas atrodas Ženēvas ezera krastā. Montrē atrodas garākā ezera promenāde, vēsture un pieminekļi Fredija Merkūrija, Nabokova u. c. talantīgajiem māksliniekiem, kā arī Šveices apmeklētākais apskates objekts - Šijona pils.  Viesnīcu izmitināšana Pjemontas reģionā netālu no Turīnas. Nakšņošana viesnīcā.
 
7 dienas
Turīna - Milāna
Piektdiena
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Turīnas centru. Turīna ir XX Ziemas olimpisko spēļu galvaspilsēta un slavenās Turīnas apmetnes vieta. Pastaigu ekskursija pa Turīnas vēsturisko centru ar grupas asistentu vai ekskursija licencēta gida pavadībā, kuras laikā apskatīsiet Turīnas vēsturisko centru baroka stilā, Piazza Castello - pilsētas sirdi, Savoju dinastijas karalisko pili Palazzo Reale un Palazzo Madama, katedrāli ar Sacra Sindone kapelu, kurā glabājas Turīnas plēte, Mole Antonelliana. Brīvais laiks. Pēc izvēles ekskursija uz Karaļa pili, kas atzīta par vienu no greznākajām karaļa rezidencēm Eiropā. Karaliskie apartamenti, Savojas karaļu iemīļoto galma arhitektu darbi, kuru vārdi šodien ir daļa no pasaules arhitektūras vēstures. Karaliskā bruņniecība, kas slavena ar 62 marmora krāsām un kurā glabājas viena no pasaulē bagātīgākajām auksto un šaujamieroču kolekcijām. Jūs redzēsiet unikālu kājnieku un zirgu bruņu ekspozīciju no karaļa Karlo Alberto personīgās kolekcijas. Esot Karaļa pilī, varēsiet iekļūt Dumas katedrāles kapelā, apskatīt slavenāko baroka laikmeta kupolu Guarino Guarini, kurā līdz 1997. gadam tika glabāta Apmetne. 
 
Transfērs uz Milānu. Izmitināšana viesnīcā. Nakšņošana viesnīcā.  
 
8 diena
Milāna
Sestdiena
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu.
Līdojums Milāna - Rīga

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home