Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Lima-Kusko- Svētā ieleja

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Peru   »   Lima-Kusko- Svētā ieleja

1. diena: LIMA ierašanās Limā
Tikšanās lidostā, transfērs uz viesnīcu (bez gida), nakšņošana.

2. diena: Lima Brokastis
08:30 Pilsētas apskate 3 stunda, kuras laikā Jūs apmeklēsiet Limas galveno laukumu, redzēsiet katedrāli, prezidenta pili, Sanfrancisko klosteri ar skaistām segtām galerijām un katokombām. Jūs arī izbrauksiet cauri mūdienu elitārajiem Limas rajoniem, apmeklēsiet romantisko Mīlestības parku ar skūlptūru “Andijas mīļotāju pāri” un izbaudīsiet satriecošos skatus uz Kluso okeānu. Pēc tam dosieties uz pilsētas finanšu centru- San Isidro rajonu, kur redzēsiet Huaca piramīdu- senu pirmsinku svētvietu, olīvkoku parku.Nakts Limā.

3. diena: LIMA-KUSKO (augstums 3399 virs jūras līmeņa)-SVĒTĀ IELEJA
Brokastis.Transfērs uz lidostu (bez gida)
Izbraukšana uz Kusko 
Ierašanās: Tikšanās ar gidu. Ceļvedis sniegs informāciju par aklimatizāciju augstumā.
Transfērs uz Sacred Valley (bez gida).
Ierašanās
Izmitināšana viesnīcā.
Vakariņas

road near body of water and buildings at daytime

4. diena: MACHU PICHHU
Brokastis.
Tikšanās ar gidu. Transfērs uz dzelzceļa staciju.
Transfērs ar vilcienu uz Maču Pikču Pueblo.
Pēc tam īss brauciens ar autobusu (15-20 minūtes) uz Inku pazudušo pilsētu- Maču Pikču, kas tiek uzskatīta par Dienvidamerikas spēcīgāko enerģijas centru.

Nav iekļauta autobusa biļete USD 26* ir atkarīgs no dolāra kursa.
Maču Pikču (Vecais kalns) 15. gadsimtā uzcēla inku imperātors Pachacutec. Pēc inku impērijas sakāves spāņiem pilsēta tika aizmirsta gandrīz trīs gadsimtus. To 1911. gadā atklāja amerikāņu profesors Hirams Bingems. Tas ir pilnībā būvēts no akmens, izmantojot visu telpu harmonijā ar funkcionalitāti: tempļi, pilis, ārējās kāpnes, ūdens avoti un lauksaimniecības teritorija, kurā tiek būvēti andenes- milzīgas pakāpju terases lauksaimniecībai. Maču Pikču atrods 32,6 hektāru platībā. 2007. gadā  UNESCO pasludināja par vienu no septiņiem pasaules brīnumiem.
Iekļautas Pusdienas
Uzmanību: Autobusa biļete uzkāpšanai Makču Pikču tiek apmaksāta papildus (apmaksāta uz vietas- 26 USD). Pēcpusdienā nolaidieties uz Aguas Calientes,
Atgriezieties uz Makču Pikču Pueblo 
Pārsēšanās ar vilcienu PeruRail
Tad transfērs uz viesnīcu Kusko, Nakts Kusko

5 Diena: Kusko
Brokastis
08:30 ekskursija uz Kusko ar tuvāko arheoloģisko izrakumu vietu apmeklējumu: Sacsayhuamán cietoksnis, Kenko templis, Puka Pukara cietoksnis un Tambomachay ūdens templis.Privātā ekskursija krievu valodā, 4 stundas
mountain with cloudsKusko bija milzīga indiāņu valsts galvaspilsēta Tuantinsui, pēc saviem izmēriem, kas pārsniedza romiešu impēriju viņas uzplaukuma laikā. Jūs redzēsiet slavenu 12 stūru akmeni, nevainojamu inku mūra paraugu. Pilsētas augšdaļā atrodas Seksaidas cietoksnis, kura rašanās ir vēl viens noslēpums.Pēc tam jūs apmeklējat: Kenko drupas - inku svētnīcu, kur milzīgās klints iekšienē var redzēt altāru upuriem; Puka Pukara, ar kuru apsargāja ieeju pilsētā, un Tambomachay – ūdens avoti, kur Inka veica kultu ūdenim kā visumam.
Neietver pusdienas

Diena: KUSKO
Brokastis.

Brīva diena.
Iesakām nopirkt papildus ekskursiju uz varavīksnes kalniem. Vinicunca kalns ir viens no iespaidīgākajiem Cordillera de Vilcanota apskatāmajiem objektiem, ar vienreizēju krāsu uzplaukumu. Kalna krāsas nosaka nogulumiežu esamību erozijā. Iespaidīgi, kā akmeņi tika veidoti, ka sanāca septiņas krāsas. Kalna augstums ir aptuveni 5080 metri

Diena: KUSKO - LIMA
Brokastis.
Transfers uz lidostu.
Lidojums uz Limiju.
Pārvedums uz viesnīcu (bez gida).

Diena: LIMA
Brokastis viesnīcā
Transfers uz lidostu.

Viesnīcas 3 * + divvietīga izvietošana EUR 1090/h. Dbl room
Piemaksa par vienvietīgu izvietošanu EUR 254/h. * no 2 personām. 
Viesnīcas 4 *divvietīga izvietošana EUR 1140/h. Dbl room
Piemaksa par vienvietīgu izvietošanu EUR 281/h. no 2.personā

Programmas vērtībā ietilpst:
- aviobiļete
- dzīvošana saskaņā ar programmu. Mītnes samaksā ietver brokastis viesnīcās.
- uzturs saskaņā ar programmu
- Transsfērs
- ekskursijas krievu valodā dzelzceļa klases biļetes uz Maču Pikču un atpakaļ
- 01 ieejas biļete Maču Pikču
- Avio biļetes Lima - Kusko - Lima.

Programmas vērtībā neietilpst:
- ieejas pilnā tūristiskā biļete uz Kusko – USD 56 samaksa uz vietas. Vērtība ir atkarīga no dolāra kursa
- piemaksa par vilciena Hirim luksus klases biļeti no Aguas Kalientes uz Kusko, ar vakariņām, Usd 330 (apstiprināšana rezervēšanas laikā. Gids brauc citā vilcienā)
- alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni

 Piezīme:
- programmēto maršrutu var mainīt. Turklāt ekskursiju skaits netiek mainīts. Tūres grafiks apstiprinās laikā, kad saņemta samaksa un nopirktas ieejas biļetes uz Maču Pikču.
- brokastis viesnīcās tiek piešķirtas saskaņā ar katras viesnīcas restorāna grafiku. Brokastis viesnīcā nebūs pieejamas, ja ekskursija vai transfers sākas pirms restorāna atvēršanas, nesniedzot nekādu kompensāciju.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home