Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Maigā Melnkalnes jūra un dabas skati

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Melnkalne   »   Maigā Melnkalnes jūra un dabas skati
1. diena
Agri no rīta plkst. 05:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā braucot cauri Lietuvai, Polijai un Čehijai. Polijas teritorijā ieturēsim pusdienu maltīti. Vakārā izvietošanās viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē.
 
2. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Horvātija. Ierašanās Horvātijas galvaspilsētā Zagreba. Vakara pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Nakts viesnīcā Horvātijas teritorijā.
 
3. diena
Brokastis. Brauciens līdz Šibenikai. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 € ). Iepazīšanās ar pilsētu. Sv. Jakova katedrāle, ir vienīgā katedrāle Eiropā, kura celta veseliem akmens bluķiem, pēc puzle principa. Pilsētas šaurās ielas, kuras ved uz pilsētas laukumiem. Viduslaiku nami, kuri savās sienās slēpj dažādus stāstus un leģendas par tās iedzīvotājiem. Laiks ceļā. Melnkalne. Vēlu vakarā izvietošanās viesnīcā pie jūras. Nakts viesnīcā pie jūras, Ulcinj apkaimē.
 
4. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras vai, pēc vēlēšanās, piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 € ) uz Kotoru. Kotora atrodas D-Eiropas lielākā fjorda krastā un ir saglabājusi viduslaiku pilsētas šarmu. Pilsēta ir pilnībā ieskauta venēciešu būvētajos viduslaiku mūros un saglabājusi šauro ieliņu labirintus, no kuriem reizēm paveras skats uz stāvajām klintīm. Perast – mierīga baroka pilsētiņa, pretim šai pilsētiņai atrodas - Škrepjela dievmātes sala. Atpakaļ ceļā piestāsim uz īsu pastaigu Budvā. Budva – viena no tūrisma metropolēm. Kopā ar lielisko dabas skaistumu Budva lepojas arī ar bagātīgu vēsturiskā mantojuma klāstu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā pie jūras, Ulcinj apkaimē.
 
5. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras vai, pēc vēlēšanās, piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 € ) uz Taras kanjonu. Mūsu ceļš ved uz kanjonu. Mežonīga un neaprakstāma skaistuma kanjons, ko veido Taras upe, ir otrs lielākais pasaulē aiz Kolorādo kanjona Amerikas Savienotajās valstīs. Taras upes kanjons ir iekļauts UNESCO Pasaules dabas mantojuma sarakstā. Brauciena laikā līdz kanjonam redzēsim Moračas kanjonu, Moračas klosteri, kurš dibināts 1252. g., kā arī brauksim gar Skadaras ezeru, tas ir lielākais ezers Balkānos, un izbrauksim pa Melnkalnes galvaspilsētu Podgoricu. Ekskursijas laikā apmeklēsim Durmitoru nacionālo parku, apskatīsim Melno ezeru. Dienas laikā apmeklēsim kādu no vietējiem krodziņiem, lai ieturētu pusdienas. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā pie jūras, Ulcinj apkaimē.
 
6. diena
Brokastis. Diena veltīta atpūtai pie jūras. Nakts viesnīcā pie jūras, Ulcinj apkaimē.
 
7. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras vai, pēc vēlēšanās, piedāvājam izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 45 € ) uz Albāniju - „Ērgļu zemi”. Izbraukšana agri no rīta. Pirmā pilsēta, ko apmeklēsim Albanijā būs Škodera. Škodera ir viena no senākajām pilsētām Eiropas dienvidos, dibināta tā ir IV gs. pirms mūsu ēras. Došanās līdz Krujai - pirmajai apdzīvotajai Ilīriešu pilsētai, apmeklēsim vidusslaiku Osmāņu impērijas būvētu tirdziņu ar koka mājām un iespēju iegādāties dažnedažādus suvenīrus, kā arī nobaudīt vietējo virtuvi. Ekskursijas laikā apmeklēsim vareno cietoksni, kā arī iepazīsim albāņu sadzīvi apmeklējot etnogrāfisko muzeju. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā pie jūras, Ulcinj apkaimē.
 
8. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras vai, pēc vēlēšanās, piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 € ) uz Ostrogas klosteri. Melnkalnes centrālajā daļā atrodas viens no lielākajiem Balkānu pareizticīgo baznīcas lepnumiem – Ostrogas klosteris. Stāvajā klints sienā iecirstais XVII gs. klosteris ir viens no visapmeklētākajiem kristiešu galamērķiem pasaulē. Iespaidu uz Jums atstās neaizmirstams, brīnišķīgs skats, kas paveras no klostera uz Zetas upes ieleju. Pēc būtības pareizticīgo klosteris ir vienīgais pasaulē, kuru bez pareizticīgajiem apmeklē arī katoļi un musulmaņi. Ostrogas klosteris ir tik spēcīga svētvieta, ka šeit tiek dziedināti pat neglābjami slimie. Ostrogā priecājas par katru apmeklētāju, lai kādai konfesijai viņš piederētu, arī nekristītajiem. Dienas otro pusi pavadīsim baudot sauli un jūru. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā pie jūras, Ulcinj apkaimē.
 
9. diena
Brokastis. Agri no rīta atbrīvojam numurus. Dodamies māju virzienā. Horvātija. Vranjača ala, stalaktītu un stalagmītu pazemes pasaules apmeklējums. Kvarca akmeņu pārpilnība alā, padara to īpaši krāšņu. Sienās mirdzošo kvarca gabaliņi, kā dimanti, kas rotā augstmaņu tērpus greznās balēs. Pēc ekspertu domām, alā ir unikālas krāsu bagātības. Nakts viesnīcā, Horvātijas teritorijā, Zagrebas apkaimē.
 
10. diena
Brokastis. Pirms garā ceļa relaksācija termālajā kūrortā. Dodamies uz Varaždinske Toplice – termālo kūrortu. Kūrorts atrodas neskartas dabas ielokā Horvātijas ziemeļrietumu daļā un ir pats senākais un zināmākais termālais kūrorts valstī. Varaždinske Toplice termālie avoti ir brīnišķīga vieta, kā aktīvai, tā arī relaksējošai un ārstnieciskai atpūtai. Atpūtušies dodamies mājup virzienā. Laiks ceļā. Slovēnija, Austrija. Nakts viesnīca Ostravas apkaimē.
 
11. diena
Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
 • brauciens ar tūrisma klases autobusu
 • transporta un ceļa izdevumi
 • nakšņošana viesnīcās
 • brokastis
 • grupas vadītāja pakalpojumi
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 160 € . IZDEVĪGI iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 145 € , bērniem līdz 14 g. 125 € .
 
Papildus:
 • piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā - 280 €
 • piemaksa par papildvietu autobusā - 335 €
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • medicīniskā apdrošināšana
 • izbraukuma ekskursija uz Taras kanjonu - 45 €
 • izbraukuma eksursija uz Albāniju - 45 €
 • izbraukuma ekskursija uz Kotoru, Perast, Škrepjela dievmātes sala, Budva - 35 €
 • izbraukuma ekskursija uz Ostrogas klosteri - 35 €
 • Krujas cietoksnis, muzejs - 5 €
 • ieeja Moračas klosterī - 5 €
 • Durmitora nacionālā parka apmeklējums - 1 €
 • laiva līdz Škrepjela dievmātes salai un ieeja baznīcā - 10 €
 • transports līdz Ostrogas klosterim - 10 €
 • ekskursija ar vietējo gidu Šibenikā - 15 €
 • Vranjača ala - 12 €
 • termālais kūrorts - 12 €
 • pilsētu nodokļi (city tax)

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home