Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Malaizija-Bruneja un atpūta Borneo salā

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Malazija   »   Malaizija-Bruneja un atpūta Borneo salā

Ceļojuma cena 1579 EUR + 399 EUR eksk. pakete
Ceļojuma cena BEZ eksk. pakete - 1958 EUR

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga – Stambula.

2. diena
Lidojums Stambula-Singapūra.
Ierašanās Singapūrā.
Došanās uz viesnīcu.
Iekārtošanās viesnīcā, nakts viesnīcā.

3. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Autobusu/ gājēju ekskursija Singapūrā (1. daļa).
Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidza, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.
Došanās uz Kualalumpuru (Malaizija).
Ierašanās Kualalumpurā. Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Autobusu/gājēju ekskursija Kualalumpurā.
Apskates ekskursija ļaus ne tikai iepazīt Kualalumpūru visā tā krāšņumā, bet arī atklāt Malaizijas finanšu labklājības, sociālās un politiskās stabilitātes noslēpumu, iepazīties ar vietējām paražām un tradīcijām, bet gardēžiem – ar vietējās virtuves delikatesēm.
Mošejas, debesskrāpji, gigantiskie torņi, TV tornis, neiedomājams skaits cilvēku no visām pasaules malām. Kualalumpūra ir neparasta pilsēta, ar kuru Jums būs tas gods iepazīties.

Tālāk piedāvājam doties uz Batu alu un ekskursiju uz Kuala Selangor – jāņtārpiņu fermā un pērtiķu kalnā (papildu maksa 75 € , brauciens ar kuģīti un vakariņas ir iekļautas cenā. Ieejas maksa Batu ala - atsevišķa samaksa).
Batu alas - Malaizijā atrodas vislielākās alas pasaulē (dažās alās brīvi var lidot helihopteri). Jums ir unikāla iespēja apskatīt vienu no tām - skaistākais dabas piemineklis - Batukeivs. Alā atrodas hinduistu templis un vairākas saimes savvaļas pērtiķu.

Tālāk dosimies Kuala Selangor virzienā, kur atrodas skaists Bukit Melavati dabas rezervāts Malakas jūras šauruma krastā. Pievilcīgākais forta apmeklējumā ir mīļi un jauki pērtiķi, kas to apdzīvo. Šo jauko dzīvnieciņu barošana arī ir iekļauta ekskursijas programmā.
Par cienīgu mūsu ekskursijas nobeigumu kļūs neaizmirstams skats jāņtārpiņu fermā. Jūs gaida raftings pa Kuala Selangor upi, gar kuru krūmos vijas dzīvās jāņtārpiņu virtenes. Tas ir patiesi pasakains un aizraujošs skats.
Atgriešanās viesnīcā.
Nakts viesnīcā.

5. diena
Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Transfērs uz lidostu. Lidojums Kualalumpura – Labuan sala iekšzemes iekšējais lidojums Labuan sala / Kota Kinabalu–Singapūra – obligāta piemaksa.
Labuan (Malaizija) ir tropiska sala, kuru apskalo Dienvidķīnas jūra. Vidējā gaisa temperatūra Labuan salā visa gada garumā ir +30 grādi. Sala vilina tūristus ar savām baltām smilšainajām pludmalēm, niršanu, kā arī lētām iepirkšanas iespējām, jo šeit atrodas duty free zona.
Došanās uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta.

6. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē ekskursija Labuan salā.

Ekskursijas laikā apmeklēsim Labuan muzeju, kur varēsim iepazīt salas vēsturi un kultūru, vietējās tradīcijas un derīgu izrakteņu ieguves metodes. Miera parks ir uzcelts kā memoriāls, kas noraida šausminošos kara notkumus. Tā teritorijā atrodas kurgāns, nelieli dārzeņi un nojumītes, dīķi un tiltiņi.
Pieturēsim vislielākajā duty free veikalā. Iegriezīsimies Kampung Air (ciemats uz ūdens) – koka namiņu, tiltu un labirintu komplekss; Jums būs iespēja pastaigāties un pavērot Malaizijas iedzīvotāju ikdienas dzīvi.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

7. diena
Brokastis. Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Bruneju - papildu maksa 89 € (papildus tiek apmaksātas prāmja biļetes ~40 € ).
Brunejas Sultanāts – valsts, kas atrodas Borneo salas ziemeļu piekrastē un aizņem aptuveni 1% no salas teritorijas. Bruneja aizņem vienu no vadošajām vietām reģionā iedzīvotāju dzīves līmeņa ietvaros, pateicoties milzīgiem naftas un gāzes krājumiem un korektai sultanāta politikai, sadalot ieņēmumus no to ieguves un pārstrādes.

Apmeklēsim Sultanāta galvaspilsētu - Bandarseribegavanu, kurā ir ļoti daudz kultūras objektu. Piemēram, lielākā mošeja valstī Jame' Asr Hassanal Bolkiah, kas ir nodēvēta par godu Brunejas sultānam, kas valda, sākot no 1967. gada un līdz pat šodienai. Mošejai ir brīnišķīgi marmora minareti un zelta kupoli, kuru skaits sasniedz 29 (sultāna kārtas numurs dinastijas hierarhijā), kurus var redzēt no jebkuras vietas pilsētā. Redzēsim arī Istana Nurul Iman – sultāna pili-rezidenci, kas slīkst greznībā. Arhitektori netaupīja marmoru un zeltu pils apdarei: pat visniecīgākās detaļas (lifta pogas, rokturi) ir apdarināti ar dārgmetāliem. Valdītāja rezidence ir slēgta tūristiem visu gadu un tikai Ramadāna beigās sultāns atver to visiem interesentiem. Mēs apmeklēsim Omāra Ali Saifudina mošeju – galveno mošeju valstī, kas ir nodēvēta par godu 28. Brunejas sultānam. Tas ir galvenais valsts apskates objekts, kā arī viena no skaistākajām mošejām Āzijas un Klusā okeāna reģionā. Apmeklēsim arī galveno Brunejas muzeju – karaļu regāliju muzeju, kur ir savākti eksponāti, kas iesaistīti karalisko ceremoniju organizēšanā.
Atgriešanās viesnīcā, nakts viesnīcā.

8. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras. Brīva diena.

9. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras. Numuriņu atbrīvošana.
Došanās uz Kota Kinabalu (papildus tiek apmaksātas prāmja-autobusu pārceltuve ~15 € ). Ierašanās Kota Kinabalu. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

10. diena
Brokastis. Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās piedāvājam transfēru uz Manukan salu - papildu maksa, sākot no 25 € (cena ir atkarīga no interesentu skaita).
Manukan sala – viena no 5 salām, kas ietilpst Tunku Abdul Rahman Nacionālā jūras parka sastāvā. Tas atrodas vien 5 km attālumā no piestātnes, Kota Kinabalu, būdams populārs tūristu un vietējo iedzīvotāju vidū, kas nav pārsteidzoši, jo pludmales ar palmām un baltām smiltīm šeit harmoniski sadzīvo ar caurspīdīgu jūras ūdeni. Manukan sala ir lieliskā vieta peldei siltajā Dienvidķīnas jūrā.
Atgriešanās Kota Kinabalu. Apskates ekskursija pilsētā.

Kota Kinabalu (Malaizija) ir Sabah štāta galvaspilsēta un liela ostas pilsēta, kas atrodas Dienvidķīnas jūras krastā Borneo salā. Pilsēta izceļas ar kontrastu un daudzveidību, jo šeit ir Malaizijas, Ķīnas un Eiropas arhitektūras sajaukums.
Apskates ekskursijas laikā redzēsim neparastu, 112 m augstu ēku, kuru dēvē par Tun Mustafa torni. Šīs ēkas unikalitāte slēpjas faktā, ka tai nav atbalsta, tā turās tikai pateicoties tērauda stieņiem. Pasaulē ir četras analoģiskas konstrukcijas un Tun Mustafa tornis ir visaugstākais.

Tad apmeklēsim Poh Toh Szu – ķīniešu budisma templi, kur atrodas Kuan Iņ dievietes statuja, kas dod svētību visiem apmeklētājiem, kā arī Kota Kinabalu pilsētas mošeju – mūsdienu islāma arhitektūras piemēru. Mošeju no trim pusēm ieskauj ūdens, pateicoties kam tā ir ieguvusi nosaukumu “peldošā mošeja-kuģis”.

Apmeklēsim Sabah štata Valsts muzeju (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~3.50 € ), kas ir noformēts vietējo cilšu stilā, kur varēsim iepazīties ar štata vēsturi, tā nacionālajām tradīcijām. Kompleksa teritorijā atrodas arī zoodārzs, etnogrāfiskais ciemats, botāniskais dārzs, dažādas kafejnīcas un restorāni.
Ielūkosimies arī vietējā amatniecības tirgū, kur ir daudz suvenīru un citu dažādu preču.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

11. diena
Brokastis. Ekskursijas brauciens džungļos, lai tiktos ar galvu medniekiem (ieejas biļete ~27 € ).
Dosimies uz etnisko ciematu. Kādreiz šeit dzīvoja galvu mednieki, vietējām ciltīm bija baisa tradīcija griezt nost pretinieku galvas un karināt tās apkārt saviem mājokļiem ienaidnieku iebiedēšanai. Šīs ekskursijas laikā Jūs iepazīsiet cilts sadzīvi un kultūru, apmeklēsiet mājokļus, varēsiet pavingrināt roku ieroču šaušanā, iemācīsieties gatavot tradicionālos gardumus, kā arī iegūt uguni, izmantojot bambusa kociņus. Ekskursijas turpinājumā deju šovs, kurā varēsiet piedalīties arī Jūs.

Priekšnesuma beigās pusdienas, varēsiet nobaudīt vistas, gaļas, rīsa ēdienus, kā arī dārzeņus un augļus.
Tad pēc vēlēšanās piedāvājam safari kruīzu pa Garama upi (papildu maksa 35 € ).
Kruīzā pa upi dosimies ar motorlaivu, upe tek cauri džungļiem. Šeit dzīvo degunpērtiķi, varēsim redzēt šos dzīvniekus viņu dabiskajā vidē un noklausīties gida stāstus. Šeit var sastapt arī krokodilus un ūdens bifeļus.
Ekskursijas nobeigumā brauciens pa upi krēslas stundā.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

12. diena
Brokastis. Ekskursijas brauciens uz Kinabalu nacionālo parku (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~20 € ).
Kinabalu nacionālais parks ieskauj kalnu ar tādu pašu nosaukumu, kura augstums ir 4100 m. Šis ir viens no augstākajiem Dienvidaustrumāzijas punktiem un viens no pirmajiem nacionālajiem parkiem Malaizijā. UNESCO ir iekļāvis Kinabalu parku savā sarakstā, pateicoties šejienes lielai dzīvnieku un augu populācijai, kuras skaits pārsniedz 4500 sugas.

Ceļš uz parku aizņems aptuveni 2 stundas, pa ceļam pieturēsim Nebalu ciematā, no kurienes paveras satriecošs skats uz Kinabalu kalnu. Šeit Jums būs iespēja iegādāties vietējo amatnieku darinātos suvenīrus.
Parkā atrodas ar ūdeņradi bagāti karstie avoti. Tos atklāja japāņu karavīri Otrā pasaules kara laikā, izmantojot tos, lai atjaunotu spēkus pēc kaujām. Jums būs iespēja nopeldēties šajos avotos. Brīvs laiks.

Ekskursijas beigās pacentīsimies parādīt Jums visneparastāko augu parkā. Tas ir vislielākais zieds pasaulē, dažu eksemplāru garums diametrā var sasniegt 1 m, bet svars vairāk par 10 kg! Šis zieds zied vien 4 dienas gadā, to ieraudzīt ir liela veiksme, iespējams, mums arī paveiksies.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

13. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz lidostu.
Lidojums Kota Kinabalu – Singapūra.
Ierašanās Singapūrā. Došanās uz viesnīcu, iekārtošanās.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakara ekskursiju Singapūrā (papildu maksa 35 € ).
Atgriešanās viesnīcā, nakts viesnīcā.

14. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Autobusu/ gājēju ekskursija Singapūrā (2. daļa).
Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: Raffles viesnīcu, Santec city ar strūklaku, etniskos kvartālus: China town; Singapūras upes krastmalu, Merlayon parku ar skatu uz Marina Bay Sands ielīci.

Brīvs laiks, iepirkšanās. Jums būs iespēja pastaigāt pilsētā, iegādāties suvenīrus.
Iespēja patstāvīgi apmeklēt Singapūras botānisko dārzu: “Botāniskais dārzs un Orhideju parks” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Singapūras botāniskais dārzs it kā caur kaleidoskopu demonstrē salas augu pasaules greznumu, bagātību un daudzveidību.

Tropiskais parks “Līča dārzi” (Gardens by the Bay) – vertikāls parks ar tropiskiem ložņaugiem, orhidejām un retām liānu un paparžu šķirnēm. “Koku” lapotne, kuru apvij ziedi un zaļumi, sastāv no dzelzs rīkstēm un betona, tos apgaismo krāsainas lampiņas. Starp meža konstrukcijām ir uzcelti tilti un virszemes pārejas, no kurienes var vērot mežu. Parkā ir iestādīti ~226.000 augu, izveidoti ūdens dārzi ar kaskādēm, ūdenskritumiem un baseiniem.
Transfērs uz lidostu. Lidojums Singapūr-Rīga

15. diena
Ierašanās Rīgā.

Apmeklējot Malaiziju, jāaizpilda anketa ne agrāk kā 3 dienas pirms ierašanās - https://imigresen-online.imi.gov.my/mdac/main?registerMain

Cenā iekļauts:

 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Pasažieru nodevas
 • Lidojums Rīga–Singapūra–Rīga
 • Rokas bagāža līdz 8 kg
 • Nododamā bagāža līdz 23
 • Dzīvošana viesnīcā - 12 naktis ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)

Ekskursiju pakete 399 € :

 • Apskates ekskursija Singapūrā (2 daļas)
 • Apskates ekskursija Kualalumpurā
 • Ekskursija Labuan salā
 • Apskates ekskursija Kota Kanibalu
 • Ekskursijas brauciens džungļos, lai tiktos ar galvu medniekiem
 • Ekskursijas brauciens uz Kinabalu nacionālo parku
 • Transporta apkalpošana

Papildus (uz vietas):

 • Batu alu apmeklējums un ekskursija uz Kuala Selangor (jāņtārpiņu fermā un pērtiķu kalnā, brauciens ar kuģīti un vakariņas ir iekļautas cenā. Ieejas maksa Batu ala - atsevišķa samaksa) - 75 €
 • Ekskursijas brauciens uz Bruneju (papildus tiek apmaksātas prāmja biļetes ~40 € ) - 89 €
 • Transfērs uz Manukan salu (cena ir atkarīga no interesentu skaita) no 25 €
 • Safari kruīzs pa Garama upi - 35 €

Papildus:

 • Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos viesnīcas numuriņos - 300 €
 • Piemaksa lidojumiem no Tallinas no 250 €
 • Obligāta piemaksa - Lidojums Kualalumpura–Labuan sala/Kota Kinabalu–Singapūra (Rokas bagāža līdz 7 kg) no 100 €
 • Veselības apdrošināšana
 • Prāmja-autobusu pārceltuve Labuan sala–Kota Kanibalu ~ 15 €
 • Tūrisma nodeva
 • Singapūrā ir pieņemts pateikties šoferim ar nelielu dzeramnaudu - 0.50 SGD dienā par cilvēku
 • Brunejā ir pieņemts šoferim pateikties ar dzeramnaudu - 6 € no personas par visu tūri
 • Nododamā bagāža līdz 15 kg Kualalumpura–Labuan - 15 €
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg Kualalumpura–Labuan - 20 €
 • Nododamā bagāža līdz 25 kg Kualalumpura–Labuan - 25 €
 • Nododamā bagāža līdz 30 kg Kualalumpura–Labuan - 30 €
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg Kota Kinabalu–Singapūra - 25 €
 • Nododamā bagāža līdz 25 kg Kota Kinabalu–Singapūra - 35 €
 • Nododamā bagāža līdz 30 kg Kota Kinabalu–Singapūra - 40 €

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home