Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Mistiskais Omānas sultanāts

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Omāna   »   Mistiskais Omānas sultanāts
1. diena
Izlidošana no Rīgas.
 
2. diena
Ierašanās Maskatas lidostā, pasu kontrole un transfers no lidostas uz viesnīcu. Iereģistrēšanās numuros.
Brokastis viesnīcā un brīvs rīts vai izvēles aktivitāte par papildus samaksu, kā piemēram, delfīnu vērošana jūrā. 
Izbrauciens ar zvejnieku tradicionālo kuģīti saulrieta stundā.
Transfers uz Maskatas ostu, lai uzkāptu uz kuģīša klāja un apmēram divu stundu laikā izbaudītu relaksējošu izbraukumu, apskatot Omānas galvaspilsētu no jūras puses, kādu to gadsimtiem ilgi vēroja senie jūrasbraucēji. Ceļojuma laikā uz brīdi apstāsimies dabiskā līcī, kā arī varēsim nofotografēt iespaidīgo Al Bustan Palace 5* viesnīcu, kas atrodas piekrastē.
 
3. diena
Brokastis viesnīcā.
Maskatas pilsētas apskates ekskursija.
Maskata piedāvā ceļotājam būt aculieciniekam tam, kā moderna biznesa pilsēta var harmoniski ekskistēt kopā ar tās iedzīvotāju tradicionālo kultūru. Maskatas nosaukums ir saistīts ar tās dabiski izveidojušos ostu un tulkojumā nozīmē “enkurvieta”. Pilsēta atrodas vulkāniskā ielejā. Ekskursijas laikā apmeklēsim Lielo mošeju, burvīgo Karaliskās operas namu un Bait Al Zubar muzeju, kas būs īss ievads Omānas vēsturē un izaugsmē. Tālāk ceļš vedīs pa piekrasti, lai apstātos zivju tirgū un krāsainajā Muttrah tirgū. Foto pauzei apstāsimies pie Al Alam pils, kas bija sultāna Kabuusa oficiālā uzturēšanās vieta. Netālu no pils atrodas XVII gs. portugāļu uzbūvētie Mirani un Aljalali forti.
 
Svarīgi! Mošejas apmeklējumam sievietēm jāvelk ķermeni pilnībā apklājošs apģērbs un matus sedzoša gara šalle. Vīriešiem jābūt tērptiem garajās biksēs.
 
Vakariņas viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis viesnīcā.
Ekskursija uz Nizvas pilsētu.
Pilnas dienas ekskursijā dosimies uz apm. 140 km attālo Nizvas pilsētu, kas sensenos laikos bija visas Omānas teritorijas galvaspilsēta. Tā atrodas valsts vidienē un tiek uzskatīta par islāma dzimteni sultanātā. Nizva lepojas ar slavenā Apaļā torņa fortu, kas uzbūvēts XVII gadsimtā un tirgu, kurā piektdienās notiek liellopu izsoles, tiek pārdoti sarežģītu rakstu, ar rokām grebti dunči un dekoratīvas sudraba rotaslietas. Pa ceļam uz Džabrinu (Jabreen), nelielu pilsētu netālu no Nizvas, apstāsimies nofotografēt Bahla fortu, kas iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Džabrinā atrodas viena no lieliskākajām Omānas pilīm, kas uzbūvēta XVII gs. beigās un demonstrē augstākos Omānas sasniegumus griestu apgleznošanā, kā arī brīnišķīgi smalkus kokgriezumus. Atpakaļceļā uz Maskatu apmeklēsim skaisto Birkat Al Mauz ciematu, kas atrodas Jebel Akhard (Zaļo kalnu) piekājē.
 
5. diena
Brokastis viesnīcā.
Ekskursija uz piekrastes pilsētu Suru.
Kontrastu pilnās ekskursijas laikā dosimies uz Suras pilsētu, kas atrodas valsts ziemeļaustrumos, Omānas šauruma krastā, apm. 203 km uz dienvidaustrumiem no Maskatas. Vispirms brauksim cauri skarbam kalnu reljefam uz neparasto zvejnieku ciematu Quriyat. Tālāk ceļš vedīs uz gleznaino piekrasti, lai apmeklētu Bimah – kaļķakmens krāteri, kas pildīts ar zilganzaļu ūdeni. Cauri glītajam, kalnam līdzās esošajam ciematam Wadi Tiwi, kas atrodas starp dateļpalmām, nokļūsim Wadi Shab – vienā no skaistākajām ielejām, kas noteikti jāapmeklē Omānā. Tas ir šaurs kanjons ar kristāltīra, zila ūdens baseiniem un nelielu ūdenskritumu alā. Šeit mums būs fotopauze. Nonākot galamērķī, varēsim apskatīt Suras pilsētu, kas bija omāniešu centrs tirdzniecībai ar Austrumāfriku. Tagad tā pazīstama kā ievērojamākā zvejas kuģu būvniecības vieta un mums būs iespēja viesoties Suras kuģubūves fabrikā.
 
6. diena
Brokastis viesnīcā un brīva diena atpūtai vai izvēles aktivitāte par papildus samaksu, kā piemēram, izbrauciens tuksnesī vai uz kalniem. 
Vakariņas viesnīcā.
Plkst. 22:45 transfers uz lidostu.
 
7. diena
02:15-06:50 lidojums Maskata-Stambula.
08:30-10:45 lidojums Stambula-Rīga.
 
SVĀRĪGI!
Latvijas Republikas pilsoņi vīzu saņem uz robežas.
Latvijas Republikas nepilsoņiem vīzu jānoformē elektroniskā veidā pirms brauciena.
 
Cenā iekļauts:
 • Turkish Airlines lidojums Rīga-Stambula-Maskata/Maskata-Stambula-Rīga
 • siltā ēdināšana un dzērieni pārlidojumu laikā
 • transfers uz/no viesnīcas
 • piecas naktis 4* Radisson Blu Muscat divvietīgā istabā ar brokastīm un vakariņām
 • 4 ekskursijas (ar angliski runājošu vietējo gidu)
 • ceļojuma apdrošināšanas polise (līdz 80 gadu vecumam)
Papildus:
 • Piemaksa par vienvietīgu istabu - 350 EUR

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home