Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Noslēpumainā Itālija

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Itālija   »   Noslēpumainā Itālija
Ceļojuma cena 399 EUR + 189 EUR eksk. pakete
Ceļojuma cena BEZ eksk. pakete - 568 EUR
 
1. diena
Tikšanās lidostā Rīgā.
Lidojums Rīga - Bergamo (Milāna).
Pastaiga Bergamo.
Jūs sagaida pastaiga Bergamo pilsētas senākajā daļā ,,Augšpilsēta,, , kuru ieskauj XVI gs. Venēcijas stila akmens mūris (obligātā piep. maksa par funikulieri ~ 5 € ). Tā ir īsta viduslaiku pasaule, ko veido šauras ieliņas, pastaigājoties šeit, Jūs jutīsiet, kā nokļūstat senā pagātnē.
Dodamies uz viesnīcu, izmitināšanās viesnīcā.
Nakts viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Došanās uz Venēciju. Ekskursija Venēcijā (papildus tiek apmaksāts kuģītis 15 € un iebraukšanas nodeva 10 € ).
Venēcija -otras tādas pilsētas nav visā pasaulē. Mākslas darbi, kurus ir veidojušas daudzas paaudzes ir sastinguši arhitektūras šedevros veidojot unikālu un neatkārtojamu vēsturiski mākliniecisko ansambli. Šo pilsētu var droši nosaukt par pilsētu – muzeju. Šeit uz katra soļa atrodas iepriekšējo gadsimtu arhitektūras šedevri, pieminekļi un citi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: “Zelta tilts”, “Nopūtu tilts”, Veco un Jauno Prokurāciju nams, Veniras de Leonijas pils, Dodžu pils, bibliotēka, Pulksteņa tornis, Kampanilas zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria della-Salūtes katedrāle, Fraija bazilika un Merčijas tirdzniecības iela. Lielākā daļa Venēcijas kanālu ir tik šauri, ka pret pretējo māju sienām var viegli atspiesties ar rokām, turklāt pašas ēkas sasniedz 7 stāvu augstumu.
Brīvs laiks.
Došanās uz viesnīcu. Izmitināšanās. Nakts viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Ekskursiju brauciens uz Florenci un Pizu (~ 5 € sabiedriskā transporta izdevumi, ceļošanas nodeva Pizā – 8 € ).
Florence ir pilsēta, kurā XV gadsimtā uzplauka renesanses laikmets, ar tās galvenajiem varoņiem Dontello, Botičelli, Mikelandželo un Leonardo da Vinči. Jau tajos laikos tieši šeit uzplaukusi banku darbība, pateicoties kurai zelta florins kļuva par pirmo “Eiropas vienoto valūtu”. Florencē Dante, Bokačo un Petrarka veido pirmos Eiropas literatūras sējumus. Arno upes krastos savus šedevrus veidoja Džotto un Arnolfo di Kambio. Un mūsdienās, nesteidzīgi pastaigājoties pa Veco tiltu un Dantes kvartālu,var pasēdēt Sinjorijas laukumā un muzejā zem klajas debess - Lodžiju Lanci - tas viss ir neatkārtojamās “Eiropas darbnīcas” dekorācijas.
 
Grūti atrast cilvēku, kurš nebūtu pazīstams ar Pizas zvanu torņa attēlu. Tas ir vairāk, nekā tikai piemineklis, tas ir dižās arhitektūras simbols. Jau XV gadsimtā Eiropā sāk organizēt pirmās ekskursijas tūres, lai varētu apskatīt Pizas torni. Gadsimtu laikā tā popularitāte kļūst arvien lielāka. Bet reti kurš, apmeklējot slaveno Pizas laukumu, pievērš uzmanību tā dārzam, skaistajām ielām ar arku galerijām , tā eleganto Arno krastmalu ,kuru ir slavējis pats Bairons un universitātes kvartālu, kurā strādāja dižais pētnieks - Galileo Galilejs. Tikai ieraugot šīs vietas var saprast neparasto Toskānas pilsētas dvēseli.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis. Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju braucienu“Ligūrijas piekrastes skaistums” ekskursiju programma (piemaksa 50 € ).
Sāksim ar Lēriči apmeklējumu.
Leriči - piekrastes mazpilsētiņa, kas pazīstama ar savām villām, mājīgajiem mazajiem līcīšiem ar smilšu pludmalēm un parkiem, kā arī vairākiem seniem pieminekļiem. Pilsētai ir arī romatisks nosaukums, par godu dzejniekam Kastello de Leriči un viņa darbam  “Austrumu vārti”. Pilsētas galvenā apskates vieta ir Kastello de Leriči viduslaiku pils. Šodien pilī atklāts ģeoloģijas un paleontoloģijas muzejs, kas veltīts dinozauriem. Interesants fakts - ilgu laiku šī pils tika izmantota kā jauniešu kopmītne. Arī populāra vieta tūristiem ir jūras flotes muzejs, kur var apskatīt senās jūras kartes, navigācijas sistēmas un daudz ko citu.
 
Mūsu ceļojuma finālpunkts - Dženova.
Dženova tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Itālijas pilsētām ar Eiropā visbagātāko vēsturisko centru, pie tam, ka Dženova ir smagās rūpniecības un kuģu būves centrs. Pilsēta atrodas Ligūrijas jūras līča krastā un tās galvenais apskates objekts ir ostas bāka, kura pazīstams kā “la Lanterna”. Pilsētā ir daudz vēsturisku pieminekļu, piemēram, Dodžu pils, Porta Soprāna - viduslaiku Dženovas vārti, Svētā Lorenco katedrāle, Kristofora Kolumba nams, Piazza Ferrari centrālais laukums.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis.Numuru atbrīvošana.
Ekskursiju programma Toskānā (Sjēna ceļošanas nodeva - 5 € un Sandžminjano ceļošanas nodeva - 5 € ).
Toskāna nav tikai viena no slavenākajām mūsu pasaules vietām, bet arī UNESCO mantojuma, labāko Itālijas vīnu un ainavu sakopojums.
 
Sjēnā var viegli pazust gan laikā, gan telpā – šīs pilsētas pamatveidols un tradīcijas nav mainījušās pēdējo 700 gadu laikā. Tās ielas ir piepildītas ar kontrastiem kur nav ne miņas no mūsdienām. Sjēnā nemanot mēs pārceļamies uz XIV gadsimtu, uz pilsētu, kura ir slavena ar saviem pieminekļiem: katedrāle, pie kuras radīšanas ir strādājuši labākie XIII gadsimta meistari. Izsmalcinātais Deli Kampo laukums ir viduslaiku arhitektūras paraugs.
 
Sandžiminjano jau sen ir kļuvis par vienu no mājīgākajiem un iemīļotākajiem Itālijas stūrīšiem. Uz šejieni, lai apskatītu kolorītās ieliņas, Toskānas keramiku, torņus un brīnišķīgās ainavas, dodas miljoniem tūristu no visas pasaules. Pateicoties tieši torņiem, šo vietu ir iesākuši saukt par “Viduslaiku Manhetenu”. Ne mazāk svarīgs iemesls doties uz Sandžiminjano ir lai nogaršotu saldējumu Itālijas labākajā saldējuma ražotnē, kas vairākkārt ir kļuvis par pasaules čempionu savā jomā.
Došanās uz viesnīcu ,izmitināšanāš.
Nakts viesnīcā.
 
6. diena
Brokastis (tūristiem, kas dodas ekskursijā, brokastis līdzi ņemšanai ).
Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju braucienu uz Romu un Vatikānu (60 € + sabiedriskā transporta biļetes).
Roma ir ne tikai Itālijas galvaspilsēta, bet arī viena no Eiropas apmeklētākajām pilsētām. Roma -valsts galvenais politikas, kultūras, nozīmīgs ekonomikas centrs, viens no senākajiem un bagātākajiem vēstures un kultūras pieminekļiem pasaulē.
Vatikāns ir pilsētvalsts, kas atrodas Romas teritorijā, tā platība ir tikai 0,44 kvadrātkilometri un viņas sastāvā ir tikai viena pilsēta. Tā ir izveidota pēc Luterāņu nolīgumiem starp Romas katoļu baznīcu un Itālijas valsti 1929. gada 11. februārī. Vatikānā atrodas katra pastāvoša Romas pāvestu rezidence, kuru iekārtojums un interjers ir pelnījuši īpašu uzmanību un apbrīnu. Vatikāns ir īsta pilsēta zem klajas debess, kur burtiski katra pēda ir slavena apskates vieta.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Ekskursiju programma “Verona (ceļošanas nodeva - 5 € ) un Gardas ezers”.
Verona – neatkārtojamas pievilcības un romantisma pilsēta.
Atbraucot uz Veronu, nav iespējams nenovērtēt tās unikalitāti un skaistumu
 
Šeit var redzēt vietas, kas saistītas ar Aligjēras Danti. Var pastaigāties pa ieliņām, kas atceras Skaligeru ģimeni un apmeklēt Džuljetas mājas pagalmu, kur zem slavenā balkona, vietā ,kur stāvēja Romeo, jau vairākas mīlētāju paaudzes ievēlas vēlēšanās un iemieso tās dzīvē. Pilsēta aicina visus interesentus doties pastaigā pa Adidžas krastmalu un iepazīties ar tās romiešu pagātni, ar  pieminekļiem, kuri jau 2000 gadus atgādina par Romas impērijas varenību. Veronā atrodas viens no nedaudzajiem amfiteātriem - Arendi di Verona, kas kādreiz bija gladiatoru kauju vieta, bet tagad kalpo par lielisku skatuvi operas uzvedumiem.
 
Gardas ezers ir ne tikai lielākais, bet arī krāšņākais Itālijas ezers un atrodas triju Itālijas reģionu – Lombardijas (Brešas province), Veneto (Veronas province) un Trentino – Alto Adidži (Trento province) robežu krustojumā. Senie romieši dēvēja ezeru par Benako, bet savu tagadējo nosaukumu Gardas ezers ieguva viduslaikos, pateicoties Veronas provinces pilsētiņai Gardai. Dažos VIII gadsimta dokumentos tiek minēts, ka vārds Garda ir atvasināts no vācu valodas vārda ,,warda,, kas nozīmē - “gvarde” vai “novērošanas vieta”. Gardas ezera krastu Veronas daļā, ar tā maigo klimatu, daudzi dēvē par “Olīvu rivjēru”, savukārt piekraste Brešas provincē, ir slavena ar saviem terašu veidīgajiem citrona dārziem un pateicoties tam šis krasts ir guvis nosaukumu “Citronu rivjēra”.
 
Daudzus gadsimtus Sirmione, kas mājīgi iekārtojusies pussalā, kura sadala Gardas ezera dienvidu daļu divās daļās, iekaro popularitāti tās dabas skaistuma un vēsturisko apskates objektu pievilināto ceļotāju vidū. Pilsēta rūpīgi glabā nozīmīgas romiešu laikmeta un viduslaiku liecības, kā arī godina izcilos māksliniekus un dzejniekus. Šeit viesojušies šādas slavenības kā Katuls, Džoiss, Tenisons un Marija Kallasa.
Tiem, kuri vēlēlēsies būs iespēja doties aizraujošā izbraucienā ar kuteri pa Gardas ezeru (papildus maksa ~ 10 € ).
Došanās uz viesnīcu. Izmitināšanās.
Nakts viesnīcā.
 
8. diena
Agrā numuru atbrīvošana.
Transfērs uz lidostu.
Lidojums Bergamo (Milāna) - Rīga.

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga-Bergamo-Rīga
 • Rokas bagāža: 1 maza soma (40 х 20 х 25 cm)
 • Viesnīcās (divvietīga izvietošana) - 7 naktis
 • 6 brokastis
 • Pasažieru nodevas
Ekskursiju pakete 189 € :
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Ekskursijas brauciens uz Venēciju
 • Ekskursijas brauciens uz Florenci un Pizu
 • Gastronomiskā tūre Toskānas reģionā
 • Ekskursijas brauciens uz Veronu un Gardas ezers
 • Transporta pakalpojumu pakete
Papildus (uz vietas):
 • Ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu - 60 €
 • Ekskursijas brauciens “Ligūrijas piekrastes skaistums” - 50 €
 • Degustācija Toskānā - 25 €
Papildus:
 • Piemaksa par vienvietīgu izvietošanu viesnīcā - 160 €
 • Veselības apdrošināšana
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Tūrisma nodeva
 • Iebraukšanas nodeva Pizā – 8 €
 • Sabiedriskā transporta biļetes uz Florenci ~5 €
 • Kuģītis uz Venēciju – 20 € , iebraukšanas maksa - 10 €
 • Viesnīcas tūristu nodoklis - 1-2 € /diena no cilvēka
 • Iebraukšanas nodeva Milānā – 5 €
 • Iebraukšanas nodeva Veronā – 5 €
 • Iebraukšanas nodeva Sjēnā - 5 €
 • Iebraukšanas nodeva Sandžimignano - 5 €
 • Iebraukšanas nodeva Romā – 5 €
 • Blakus sēdvietas lidmašīnā Rīga-Bergamo - 12 €
 • Blakus sēdvietas lidmašīnā Bergamo-Rīga - 12 €
 • Priority līdz 10 кg Rīga-Bergamo piedāvājums ir ierobežotā daudzumā - 25 €
 • Priority līdz 10 кg Bergamo-Rīga piedāvājums ir ierobežotā daudzumā - 25 €
 • Nododamā bagāža Bergamo-Rīga 20 kg - 50 €
 • Nododamā bagāža Rīga-Bergamo 10 kg - 35 €
 • Nododamā bagāža Rīga-Bergamo 20 kg - 50 €
 • Nododamā bagāža Bergamo-Rīga 10 kg - 35 €

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home