Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Puerto Maldonado ar atpūtu pie okeāna

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Peru   »   Puerto Maldonado ar atpūtu pie okeāna

Puerto Maldonado lielās impērijas vēsture ar brīvdienām okeāna piekrastē Parakasas nacionālajā parkā
(Lima-Puerto Maldonado-Kusko-Puno-Arekipa-Kolka kanjons-Naska-Parakasa-Lima) .
18 dienas - 17 naktis
(Vecgada reģistrēšanās + 150 EUR no personas, ietver Vecgada vakariņas un apkalpošanu)

1. diena: Lima
Ierašanās Limā Horhes Čavesa lidostā. Tikšanās un transfērs uz viesnīcu. Nakšņošana 3* viesnīcā "Britania".

2. diena: Lima
Brokastis – Zviedru galds
Limas apskates tūre, tūri sākam no Miraflores apkaimes, Mīlnieku parka apskates, Huac Puyan panorāmas apskate, Olīvu parks, Huac Yanamarca. Senie koloniālie īpašumu apskate. Turpinām ekskursiju pa pilsētas vēsturisko centru - Sanfrancisko katedrāles apskati, Centrālo laukumu,. Sanmārtina laukumu. Turklāt mēs iesakām apmeklēt Larco Herrera muzeju, kurā ir inku un pirmsinku laikmeta dārgumi un lieliska keramikas kolekcija no pirmsdienas laikiem par 40 USD. Nakšņošana viesnīcā “Britania”3*.

3. diena: Lima / Kusko / Puerto Maldonado
Brokastis. Lidostas transfērs. Lidojums Lima – Kusko – Puerto Maldonado. Tikšanās lidostā, transfērs ar tipisku autobusu ar pilsētas ekskursiju uz ostu, transfērs uz laivām un nolaišanās pa Madre de Dios upi cauri neskartajiem džungļiem uz “Corto Maltes”. Pa ceļam vērojot dzīvnieku aktīvo dzīvi (kaimāni, bruņurupuči, daudzi zīdītāji, putni). Ierodoties lodžā, jūs sagaidīs ar burvīgu dzērienu, lai remdētu slāpes un nogurumu. Un pēc iekārtošanās eksotisku ēdienu pusdienas. Pēc nelielas atpūtas ekskursija pa upi uz Pērtiķu salu. Jūs iepazīsities ar bagātāko floru un faunu apkārtnē un salā, varēsiet vērot neskaitāmas pērtiķu šķirnes. Apbrīnojamākā ainava, kas neatstās vienaldzīgus, paveras vakarā saulrietā, džungļu skaņu pavadībā.. Atgriešanās Lodge, vakariņas, atpūta.

4. diena: Puerto/Maldonado
Brokastis. Ekskursija vietējā gida pavadībā pa neskartajiem džungļiem. Selvas floras un faunas novērošana, kuras daudzas šķirnes ir vienīgās pasaulē. Flora un fauna ir tik daudzveidīga, un selvas skaņas ir tik bagātīgas, ka nav nevienas sānu kapličas, kur apbrīnot. Kolpas papagaiļu apmeklējums. Atgriezties uz pusdienām un atpūtu. Pēcpusdienā ciemošanās pie vietējiem. Makšķerēšana pēc izvēles. Vakariņas. Atpūta.

5. diena: Puerto Maldonado/Kusko
Brokastis. Transfērs uz lidostu. Lidojums Puerto Maldonado/KUSKO. Tikšanās lidostā, transfērs uz viesnīcu "7 Ventanas" 3*. Atpūta un aklimatizācija augstumam (3.200 m).

6. diena: Kusko
Brokastis. Brīvais laiks. Pēcpusdienā Kusko apskates ekskursija. Arheoloģiskā parka apmeklējums, kas atrodas Kusko priekšpilsētā: Sacsayhuaman arhitektūras komplekss, Kenko templis, Tambomachay, Puka Pukara cietoksnis, Saules templis Koricancha. Kusko pilsētas katedrāles apmeklējums. Atgriešanās viesnīcā 3* ”7 Ventanas”.

7. diena: Kusko / Inku svētā ieleja
Brokastis. Pārcelšanās uz Inku svēto ieleju. Mākslas gadatirgus apmeklējums Pisak pilsētiņā (šeit iespējams iegādāties rokdarbus – keramiku, paklājus, suvenīrus, sudraba un ādas izstrādājumus). Apmeklējiet ZOO centru "Ahuanacancha", kur tūristi apbrīno un piedalās tādu burvīgu dzīvnieku kā lamu, alpaku, huanako un vikunju barošanā. Iepazīties ar vilnas apretēšanas un dabīgās krāsošanas procesu. Arheoloģiskā kompleksa Olantaytambo apskate. Pusdienas bufete restorānā ar nacionālo virtuvi "Muña". Nakšņošana viesnīcā “7 Ventanas” 3*.

8. diena: Kusko / Maču Pikču / Kusko
Pēc brokastīm transfērs ar vilcienu uz Aguas Calientes. Pēc tam ar autobusu uz Inku pazudušo pilsētu – Maču Pikču, kas tiek uzskatīts par varenāko enerģētikas centru Dienvidamerikā (Maču Pikču 1911. gadā atklāja amerikāņu vēsturnieks Hairams Bingems).Maču Pikču (keču valodā Machu Pikchu nozīmē "vecais kalns") ir noslēpumaina inku pilsēta, kas celta 15. gadsimta vidū. Tā atrodas aptuveni 100 km attālumā no Inku impērijas galvaspilsētas Kusko pilsētas un ir tik nošķirta Andos, ka spāņu koloniālisti to nevarēja sasniegt. Pasaule par šo pilsētu kļuva zināma 1911. gadā, pateicoties amerikāņu zinātniekam no Hirama Bingema. Lai gan vietējie iedzīvotāji vienmēr zināja par Maču Pikču, ar citplanētiešiem ar informāciju dalīties nesteidzās.Kopš 1983. gada Maču Pikču ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, bet kopš 2007. gada - Jauno pasaules brīnumu sarakstā.
Ekskursija. Pēcpusdienā nolaidieties uz Aguas Calientes. Pusdienas nacionālās virtuves restorānā "EL MAPI". Pēc tam atgriezieties ar vilcienu uz Kusko. Ierašanās, tikšanās un transfērs uz 3* viesnīcu "7 Ventānas".

9. diena Kusko / Puno
Brokastis. Transfērs ar tūristisko autobusu uz Puno pilsētu. Pa ceļam pieturas: Piquillacta, Capilla Sicstina de America, Andaguaillias, Rakchi. Pusdienu bufete Sikuani pilsētiņā. Nākamās pieturas: La Raya (4400 metri virs jūras līmeņa) un Pucara. Apmēram plkst.17.00 - ierašanās Puno (Puno atrodas Titikakas ezera krastā, kas tiek uzskatīts par kuģojamāko Alpu ezeru pasaulē. Tieši uz Titikakas ezera Tors Heijerdāls uzbūvēja savu slaveno niedru plostu "Kon-Tike"). Nakšņošana 3* Hacienda viesnīcā.

10. diena: Puno / Titikakas ezers
Brokastis. Transfērs uz ostu. Ekskursija uz Peldošajām Urosa niedru salām – tās ir vairāk nekā 40 cilvēku veidotas salas, ko Uros indiāņi izveidojuši no ezerā augošām niedrēm. Šeit jūs uzzināsiet par salu vēsturi un tās iedzīvotājiem. Jūs varat iegādāties daudzus suvenīrus un braukt ar niedru kuģi. Mūsu ekskursija turpinās dziļi Titikakas ezerā līdz Takilas salai. Sala ir slavena ar savām etniskajām kultūras vērtībām – salas iedzīvotāji saglabā senās tradīcijas, īpaši aušanu. Savas aušanas mākslas dēļ UNESCO 2005. gadā salu pasludināja par "Cilvēces mutvārdu un nemateriālā mantojuma šedevru". Pusdienas uz salas. Atgriezties uz Puno. Nakšņošana 3* Hacienda viesnīcā.

11. diena: Puno / Colca
Brokastis. Pārvietošanās ērtā autobusā uz Kolkas kanjonu - dziļāko un skaistāko pasaulē. Pa ceļam nelielas pieturas un Lagunillos ezera apmeklējums, rozā flamingo vērošana. Apstāties restorānā "Canchis", kur Jums tiks piedāvāta zāļu tēja labākai aklimatizācijai augstumā. Pieturas skatu punktos No kurienes paveras brīnišķīgs skats uz 3 vulkāniem. Ierašanās ciematā "Chivay". Izmitināšana viesnīcā. Tie, kas vēlas, var apmeklēt karstos avotus. Laiks pusdienām. Nakts viesnīcā Colca Llacta Hotel 3*.

12. diena: Kolka / Arekipa
Brokastis. Skatu klāja Cruz Del Condor apmeklējums, no kura paveras neaizmirstams skats uz kanjonu, kura apakšā 1200 m dziļumā tek Kolkas upe. Vērojot varenā kondora lidojumu. Atgriezties uz viesnīcu pēc lietām. Brīvais laiks pusdienām. Pārcelšanās uz Arekipu. Reģistrējieties viesnīcā. Brīvais laiks Arekipā. Nakts viesnīcā Santa Roza Hotel 3*.

13. diena: Arekipa / Naska
Brokastis. 9.00 Ekskursija pa Arekipu ar Santa Catalina klostera, centrālā laukuma, katoļu katedrāļu un Yanahuara skatu laukuma apmeklējumu. Noteiktajā laikā transfērs uz autoostu. Plkst.13.30 Moving Arekipa – Naska ērtā guļamautobusā. (Naskas pilsētu spāņi dibināja 1591. gadā, kas atrodas Naskas piekrastes tuksnesī). Naskas tuksnesis ir slavens ar saviem gigantiskiem dzīvnieku, cilvēku un ģeometrisku figūru zīmējumiem, kurus var redzēt tikai no putna lidojuma. Tikšanās un transfērs uz viesnīcu "Alegria" 3 * vai tajā pašā kategorijā. Nakts viesnīcā.

14. diena: Naska / Parakasa
Brokastis viesnīcā. Lidojums pāri Naskas līnijām. Moving Nazca - Paracas (Paracas pussala ir štata rezervāts dabas bagātību un arheoloģiskās vērtības dēļ). Nakšņošana viesnīcā "La Posada del Emansipador". Brīvais laiks.

15. diena: Parakasa
Brokastis. 8:00 - Ekskursija uz Balestas salām, mazajām Galapagu salām. Uz salām dzīvo kažokādas roņi, albatrosi, jūraskraukļi, pingvīni. No šejienes var redzēt slaveno "Candelabra" (milzu zīmējumu uz klints). Atpūta viesnīcā pie okeāna. Posada del Emansipador 3*.

16. diena: Parakasa
Brokastis. Atpūta viesnīcā pie okeāna. Posada del Emansipador3*.

 

17. diena: Parakasa / Lima
Brokastis. Pēcpusdienā transfērs uz Limu ar komfortablu autobusu. Nakšņošana viesnīcā "Britania" 3 *.

18. diena: Lima
Brokastis. Brīvais laiks Limā. Transfērs uz lidostu. Pa ceļam uz lidostu iesakām apmeklēt vienu no 25 labākajiem muzejiem pasaulē – Larco Herrera muzeju. Dibināta 1925. gadā, atrodas Peru vicekaraļa mājā. Koloniālā stilā, 18. gadsimta torņi pašā piramīdas augšā. Tās sienās ir neiedomājami bagāta keramikas, audumu, juvelierizstrādājumu, zelta, mūmiju kolekcija, kā arī unikāla un viena no bagātākajām keramikas kolekcijām ar erotisku pieskaņu. Kopējais eksponātu skaits ir 45 tūkstoši. Visi no tiem stāsta par civilizācijām kā inki, moči, Naskas un Čimu vēsturi, dzīvi un kultūru.
Ir arī ļoti labs nacionālās virtuves restorāns "Café del Muzeo"
Programmas cena ar krieviski runājošu tulku, izņemot Puerto Maldonado.

Viesnīcas 3* tūristu klase:
(divvietīgs) 5078 eur
(vienvietīgs) - 5839 eur

Viesnīca 4*:
(divvietīgs) 5584 eur
(vienvietīgs) - 6892 eur

Lima “José Antonio” 4*, Puerto Maldonad “Corto Maltes”, Kusko “Dorado” 4*, Puno “Royal Inn” 4*, Colca “Refugio”4*, Arekipa “Casona Plaza” 4*, Paracas “Hacienda”4 *, Nazca “Alegria” 3*, vai citas tādas pašas kategorijas viesnīcas

Programmas izmaksās ietilpst:
Aviobiļetes
Iekšzemes lidojumi Lima-Puerto Maldonado-Kusko
Ēdināšana pēc programmas
Sleeping Bus Arekipa - Naska
Vilciena biļešu mugursomnieku klase

Programmas izmaksās nav iekļauts:
Papildmaksa Ieejas biļete Naskas nacionālajā parkā 10 USD
Ieejas biļete Parakasas nacionālajā parkā 6 USD
Samaksa par bagāžas pārkraušanu

 

 

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home