Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Sicīlija - Kalabrija

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Itālija   »   Sicīlija - Kalabrija
Datums Ceļojuma cena
+ eksk. pakete
Ceļojuma cena
bez eksk. pakete
15.10.2024
no 599 € + 189 € no 768 €
01.10.2024
08.10.2024
no 649 € + 189 € no 818 €
24.09.2024 no 699 € + 189 € no 868 €
13.08.2024
10.09.2024
no 639 € + 189 € no 808 €
17.09.2024 no 749 € + 189 € no 918 € 
 
18.06.-10.09.2024 - par papild maksu ir iespēja dzīvot 4* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā) 
 
1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga-Katānija ~14:40-17:10.
Došanās uz viesnīcu Kalabrijā, atpūta.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
 
2. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis.
Dienas pirmajā pusē ekskursiju programma “Mītiskā Šilla un Redžo-di-Kalabrija” un protams, tiks piedāvāta iespēja izbaudīt atpūtu pludmalē, tā kā neaizmirstiet peldēšanas piederumus.
Mēs dosimies pastaigā pa Redžo-di-Kalabrija krastmalu, kuru dēvē par “visskaistāko Itālijas kilometru”. Aplūkosim Grieķu sienu un romiešu termas, uzkāpsim kalnā pie Katedrāles pils. Tālāk mūsu ceļš vedīs lejup pa centrālo ielu - Korso Garibaldi. Apmeklēsim Nacionālo Grieķijas muzeju, kur glabājas slavenās grieķu karavīru figūras no Riačas (5. gs.p.m.ē.). Tālāk dosiemies uz ielu zemāk, lai iepazītos ar Kalabrijas zīmolu - Bergamotu.
 
Došanās uz Šillu.
Šī vieta ir saistīta ar leģendāro Spartaku. Tieši no šīs vietas viņš cerēja doties uz Sicīliju, kas viņam tā arī neizdevās. Šodien tā ir apburoša pilsētiņa, kas atrodas pie ainaviskā Mesīnas jūras šauruma, vietā, kur attālums starp Kalabriju un Sicīliju ir viss mazākais..
Aplūkosim Ruffo viduslaiku pili (ārējā apskate), Svētā Gara baznīcu, ainavisku Kjanaela zvejnieku ciematiņu, kur jūras viļņi glauda pakapienus pie pašas mājas ieejas, Marina Grande, no kurienes mēs brauksim uz Redžo-di-Kalabriju.
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
 
4. diena
Brokastis.
Dienas pirmajā pusē ekskursiju programma Spoku pilsēta Pentidattilo un Kalabrijas garša".
Mūs sagaida pilsēta Pentidattilo.
Tā atrodas Monte Kavlario kalna nogāzē, kura forma atgādina milzu roku ar pieciem pirkstiem, pateicoties kam, pilsēta ir ieguvusi savu nosaukumu: daktylos Penta –pieci pirksti. Mūsdienās šo pilsētu droši var dēvēt par pilsētu-rēgu, jo tā jau pirms daudziem gadiem ir cilvēku pamesta vieta. No skatu laukuma paveras iespaidīgs panorāmas skats uz Jonijas jūru un netālu esošajiem pakalniem. Tā ir viena no viss romantiskākajām vietām pasaulē, jo ir sajūta, ka visa pilsēta pieder vienīgi jums.
 
Mēs dosimies pastaigā pa senās pilsētas klusajām ieliņām, klausoties leģendu par grāfa Alberti ģimeni un baronu Abenavoli, par šausmīgo slaktiņu, kurš notika daiļās grāfienes Antonietas dēļ, un par šo ģimeņu locekļu traģiskajiem likteņiem.
Ekskursijas laikā piedāvājam autentiska restorāna apmeklējumu ar degustāciju (maksu precizēt pie grupas vadītājas)
Atgriešanās viesnīcā.
Dienas otrajā pusē atpūta pie jūras.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
 
5. diena
Brokastis.
Dienas pirmajā pusē ekskursiju programma “Musaba - Džerače” (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes: Musaba 10 € , katedrāle Džerače 3 € , Svētā Franciska baznīca 3 € ).
Musaba ir vienīgais brīvdabas muzejs Kalabrijā, un viens no nedaudzajiem Eiropā, kas ne tikai rūpējas par ainavu aizsardzību, bet ir arī mākslas eksperimentu laboratorija.
 
Brīvdabas muzeja plašajā teritorijā Jūs redzēsiet daudzas mozaīkas tehnikā veidotas figūras – aizvēsturiskā ķirzaka, korpulentā dāma-strūklaka, dzelzs milzis, labirints no spilgtas mozaīkas uz viesu nama sienām. Bet senās ēkas velves rotā aizraujoša “Jēkaba sapņa” vizualizācija, kur pēc personāžu vaibstiem var atpazīt muzeja dibinātājus. Visam šeit ir īpaša nozīme un simbolisms, uz katra soļa sagaida negaidīti atklājumi.
Bez Nika Spatari daiļdarbiem šeit ir daudz citu mākslinieku darbu no visas pasaules. Cilvēki ierodas šeit mācīties, apmainīties ar idejām un pieredzi, atstāt šeit savu pēdas un dvēseles daļu. Tā ir unikāla vieta, kur dzīvo unikāli cilvēki.
 
Ekskursijas turpinājumā mēs apmeklēsim Džerače – nelielu gleznainu pilsētiņu klints virsotnē.
Pilsētas nosaukums cēlies no grieķu vārda, kas tiek tulkots kā “vanags”. Kā vēstī leģenda, pirmie šo vietu iemītnieki, ieradās šeit sekojot vanagam, kas palīdzēja viņiem slēpties no saracēņu uzbrukuma 915.g.
Tā ir skaista pilsētiņa, kurai ir izdevies saglabāt neatkārtojamo viduslaiku šarmu līdz mūsdienām. Tās galvenais apskates objekts un lepnums ir 12.gs Normāņu katedrāle. Ļoti interesanta ir arī kapela, kurā atrodas senās Grieķijas bagātības.
Atgriešanās viesnīcā.
Dienas otrajā pusē atpūta pie jūras.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
 
6. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās ekskursiju programma “Tropeja - Kalabrijas pērle un viduslaiku Pico” ar iespēju izpeldēties (piemaksa 50 € , ieejas biļete baznīcā un cietoksnī 6,50 € ).
Tropeja - kūrorta pilsēta Tirēnu jūras piekrastē. Pastaigājoties pa šīs pilsētas vēsturiskā centra ieliņām, jūs redzēsiet muižnieku pilis, baznīcas, nelielus pilsētas laukumus, no kuriem paveras skats uz smaragda krāsas jūru. Īpaši šeit izceļas senā Romāņu-Normāņu katedrāle. No tās galvenā balkona paveras brīnišķīgs skats uz visu Tirēnas jūras piekrasti, iespējams saskatīt pat sv. Marijas salu ar tai raksturīgo svētnīcu.
 
Tālāk mēs dodamies uz jauku viduslaiku pilsētiņu Pico. Kas priecēs mūs ar terasēm un tikai tai raksturīgām arhitektūras īpatnībām.
Mēs redzēsim pili, kas celta 1492. gadā pēc Ferdinanda d’Aragona pavēles. Šī pils kļuva slavena pateicoties tam, ka šeit tika turēts ieslodzījumā maršals Joahims Murats (Napoleona svainis). 1815. gada 13. oktobrī viņam tika izpildīts nāves spriedums. Pils zālēs joprojām glabājas tā laikmeta dokumenti un gleznas.
Apmeklēsim baroka laika Sv. Džordžio baznīcu.Esot Pico, noteikti jāapmeklē kāds no daudzajiem bāriem pilsētas laukumā un jānogaršo slavenais vietējaiss saldējums “Tartuffe”.
Atgriešanās viesnīcā. Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Atpūta
 
7. diena
Brokastis. 
Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.
 
8. diena
Numuru atbrīvošana. Brokastis (Lunch box).
Apskates ekskursija Taormīna – “burvīgo Sicīlijas ziedu”.
Taormīnu dēvē par Vidusjūras pērli. Jāatzīmē, ka ar šīs pilsētas vēsturi ir cieši saistīti stāsti, leģendas un mīti. Taormīnas terases 250 m augstumā apvij Tauro kalna nogāzi sadalot to divās zonās: vēsturiskajā un piekrastes zonā. No jebkuras vietas pilsētā paveras aizraujošas ainavas.
Mūsu pastaiga pa Taormīnu sāksies no slavenajiem Mesīnas vārtiem no kuriem dosimies pa Korso Umberto ielu, lai apskatītu galvenos vēsturiskos objektus: grieķu-romiešu teātri, Naumahijas pils drupas, Devītā aprīļa laukumu, Doma laukumu ar 13.gs katedrāli un strūklaku, kuru rotā dīvainas būtnes figūra – Tormīnas simbols.
 
Tālāk dosimies uz Katāniju.
Apskates ekskursija Katānijā.
Ekskursijas laikā, mēs iepazīsimies ar populārākajiem apskates objektiem: romiešu amfiteātri, ielu Via Etnea, Katedrāli, Ziloņa strūklaku, Sv. Franciska laukumu, Masimo Bellīni teātri u.c.
Ceļš uz lidostu.
Lidojums Katānija–Rīga ~17:55-22:15.
 
Cenā iekļauts:
 • Lidojums Rīga-Katānija-Rīga
 • Izmitināšana viesnīcās (divvietīga izvietošana) - 7 naktis
 • Rokas bagāža līdz 8 kg
 • Nododamā bagāža - 23 kg
 • Pasažieru nodokļi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • 7 brokastis
Ekskursiju pakete 189 € :
 • Transporta pakalpojumi
 • Apskates ekskursija Katānija–Taormīna
 • Ekskursiju programma “Mītiskā Šilla un Redžo-di-Kalabrija” ar iespēju izpeldēties
 • Ekskursiju programma “Grieķiskā Kalabrijas sirds”
 • Ekskursiju programma “Musaba - Džerače”
Papildus (uz vietas):
 • Ekskursiju programma “Tropeja - Kalabrijas pērle un viduslaiku Pico” - 50 €
Papildus:
 • Piemaksa par vienvietīgu izvietošanu viesnīcā - 270 €
 • 7 x vakariņas viesnīcā - 105 €
 • Veselības apdrošināšana
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Tūrisma nodeva - 3 € no cilv./dienn.
 • Iebraukšanas nodeva Taormīnā - 5 €
 • Gaisa kondicioniera izmantošana numurā - 3 € diennaktī no cilv. (pēc vēlēšanās) / SNGL - 6 €

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home